Tarih
Cuma, 10 Mayıs 2024 21:00
 Kategori
Sahne Önü Protokol - ₺20.000,00
Sahne Önü Diamond - ₺12.000,00
Saha içi - Platinum - ₺10.000,00
Saha içi - VIP - ₺8.000,00
Saha içi - Gold - ₺6.000,00
Tribün - 1. Kategori - ₺4.000,00
Tribün - 2. Kategori - ₺2.200,00
Tribün - 3. Kategori - ₺1.200,00
Tribün - 4. Kategori (Yan Görüş) - ₺750,00
link
 Mekan
Volkswagen Arena

21. yüzyılın en büyük soprano ve tenor çifti olarak kabul edilen ve dünyanın en iyi orkestraları ile vermiş oldukları konserlerinde opera severleri sesleriyle büyüleyen Anna Netrebko ve Yusif Eyvazov, nihayet İstanbul’a geliyor! 

Deep Purple Konseri Deep Purple Konseri

BWO Entertainment ve Dolmabahçe AŞ iş birliği organize edilen ve 10 Mayıs 2024’de Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan bu opera konserinin biletlerinin bir ay içerisinde tükenmesi bekleniyor. 

Klasik müzik dünyasında sahnelerin en çok aranan isimleri olan Anna Netrebko ve Yusif Eyvazov'un her konseri opera severlerin kalplerinin yerinden çıkacak kadar hızlı atmasını sağlıyor. 

Zamanımızın en büyük sopranosu ve dünyanın en çok aranan tenorlarından biri olan kocası birlikte şarkı söylediğinde, bu her şeyden önce bir şeyi vaat ediyor: Saf tutku ve virtüözlük.

.

Rus soprano Anna Netrebko, şef Valery Gergiev tarafından keşfedildiğinden beri dünya çapında opera ve konser sahnelerinde zirveye yerleşti. Vokal olgunluğu, Verdi ve Wagner kahramanlarının benzersiz yorumlarını yaratmasının yanı sıra, daha sonraki Romantik dönemin eserlerinde başrol oynamasını sağlıyor. 

Anna ve kendi kuşağının en çok aranan tenorlarından biri olan sahne ortağı Azerbaycanlı tenor Yusif Eyvazov, mükemmel bir opera yıldızı çifti haline geldi. 

Karizmatik çift, Londra'daki Kraliyet Opera Binası, Münih'teki Bavyera Devlet Operası, Viyana Devlet Operası, Milano'daki La Scala, Paris Operası ve Paris Operası gibi dünya çapındaki en prestijli opera binaları ve festivallerin düzenli konuğu oluyor. 

En iyi bilinen soprano ve tenor aryalarından bazılarının ve seçilmiş operalardan düetlerin yer alacağı program uzun yıllar unutulmayacak bir konseri garanti ediyor!

Editör: TE Bilisim