VELİBABA ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

VELİBABA ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

Anadolu Liseleri 25.10.2020, 11:06 BERKE EREN
10
VELİBABA ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

Telefon:02163070844

Belgegeçer:02163079052

Eposta:Göndermek için tıklayınız

WEB:http://velibabacpal.meb.k12.tr

Adres:Velibaba Mh. Meşhur Sk. No3 Pendik/İstanbul

Başarılar:Velibaba Çok Programlı Anadolu Lisesinin Spor Tarihçesi 1)10 Kasım Atatürk Koşusu 10 Kasım 2011 Ankara Genç Kız Takım Türkiye 1.Liği 2)Okul Sporları Kros İl Yarışması İstanbul 2011 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası Kübra Yemişli Bronz Madalya 3)Okul Sporları Kros Grup Yarışması Samsun 2011 Genç Kız Takım Grup 1.Liği Kupası Kübra Yemişli Altın Madalya Nazlı Çavuşoğlu Gümüş Madalya 4)Okul Sporları Kros Türkiye Birinciliği Yarışması Antalya 2011 Genç Kız Takım Türkiye 5.Liği 5)Türkiye Kulüpler Arası Ön Eleme Kros Yarışları Silifke 2011 Yıldız Kız Takım 4.Lüğü 6) Türkiye Kulüpler Arası 1.Kademe Kros Yarışları Antalya 2011 Yıldız Kız Takım 3.Lüğü 7) Türkiye Kulüpler Arası 1.Kademe Kros Yarışları Aydın-Kuşadası 2011 Yıldız Kız Takım 4.Lüğü 8)10 Kasım Atatürk Koşusu 10 Kasım 2012 Ankara Genç Kız Takım Türkiye 4.Lüğü 9) Okul Sporları Kros İl Yarışması İstanbul 2012 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası Kübra Yemişli Gümüş Madalya, Nazlı Çavuşoğlu Bronz Madalya 10)Okul Sporları Kros Grup Yarışması Kütahya 2012 Genç Kız Takım Grup 1.Liği Kupası, Kübra Yemişli Altın Madalya 11)Okul Sporları Kros Türkiye Birinciliği Yarışması Konya 2012 Genç Kız Takım Türkiye 5.Liği 12)Türkiye Kulüpler Arası Ön Eleme Kros Yarışları Konya 2012 Yıldız Kız Takım 5.Liği 13) Türkiye Kulüpler Arası 1.Kademe Kros Yarışları Pamukkale 2012 Yıldız Kız Takım 3.Lüğü 14) Türkiye Kulüpler Arası 1.Kademe Kros Yarışları Antalya 2012 Yıldız Kız Takım 4.Lüğü 15)10 Kasım Atatürk Koşusu 10 Kasım 2013 Ankara İl Karması Genç Kız Takım Türkiye 3.Lüğü 16) Okul Sporları Kros İl Yarışması İstanbul 2013 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası, Kübra Yemişli Altın Madalya 17)Okul Sporları Kros Grup Yarışması Kocaeli 2013 Genç Kız Takım İl 2.Liği Kupası, Kübra Yemişli Altın Madalya 18)Okul Sporları Kros Türkiye Birinciliği Yarışması Pamukkale 2013 Genç Kız Takım Grup 6.Lığı Kupası 19)Türkiye Kulüpler Arası Ön Eleme Kros Yarışları Samsun 2013 Yıldız Kız Takım 7.Liği 20) Türkiye Kulüpler Arası 1.Kademe Kros Yarışları Antalya 2013 Yıldız Kız Takım 5.Liği 21) Türkiye Kulüpler Arası 1.Kademe Kros Yarışları Aydın-Kuşadası 2013 Yıldız Kız Takım 4.Lüğü 22)Okul Sporları Puanlı Atletizm İstanbul İl Yarışması Mart 2013 Genç Kız Takım 2.Liği Kupası Kübra Yemişli 1500 Metre Ferdi 1 Madalyası Altın Kübra Yemişli 800 Metre Ferdi 2 Madalyası Gümüş Sevilay Özdemir Üç Adım Atlama Ferdi 3 Madalyası Bronz Başak Şanlı 100 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Başak Şanlı 300 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Hatice Göktaş Sırıkla Yüksek Atlama Ferdi 3 Madalyası Bronz Esmanur Yaltıraklı Disk Atma Ferdi 3 Madalyası Bronz Esmanur Yaltıraklı Cirit Atma Ferdi 3 Madalyası Bronz Nazlı Çavuşoğlu 200 Metre Ferdi 3 Madalyası Bronz İsveç Bayrak Yarışı Takım 2.Liği Gümüş Madalya 100 Metre-Ayşe Şişik, 200 Metre-Başak Şanlı, 300 Metre-Nazlı Çavuşoğlu, 400 Metre-Kübra Yemişli İsveç Bayrağı 23)Okul Sporları Puanlı Atletizm Trabzon Grup Yarışması Nisan 2013 Genç Kız Takım Türkiye 2.Liği Kübra Yemişli 1500 Metre Ferdi 1 Madalyası Altın Kübra Yemişli 800 Metre Ferdi 2 Madalyası Gümüş Sevilay Özdemir Üç Adım Atlama Ferdi 3 Madalyası Bronz Başak Şanlı 100 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Başak Şanlı 300 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Esmanur Yaltıraklı Disk Atma Ferdi 3 Madalyası Bronz Esmanur Yaltıraklı Cirit Atma Ferdi 3 Madalyası Bronz İsveç Bayrak Yarışı Takım 3.Lüğü Bronz Madalya 100 Metre-Ayşe Şişik, 200 Metre-Başak Şanlı, 300 Metre-Nazlı Çavuşoğlu, 400 Metre-Kübra Yemişli İsveç Bayrağı 24)Okul Sporları Puanlı Atletizm Trabzon Türkiye Yarışması Mayıs 2013 Türkiye Genelinde Finale Kalan 16 Okul İçerisinde İlk 11. Sırada Yerimizi Aldık 25)İstanbul Okullar Arası Kros İl Birinciliği 9 Ocak 2014 Genç Kız Takım İl 2.Liği Kupası, Kübra Yemişli Gümüş Madalya 26)Cumhuriyet Kupası 1 Kasım 2013 Genç Kız Takım 2.Liği Kupası Kübra Yemişli Gümüş Madalya, Nazlı Çavuşoğlu Bronz Madalya 27) Canım Öğretmenim İstanbul İl Yarışması 21 Kasım 2013 Genç Kız Takım 1.Liği Kupası, Kübra Yemişli Altın Madalya Nazlı Çavuşoğlu Bronz Madalya 28)Pertevniyal Lisesi Yol Koşusu 24 Kasım 2014 Genç Kız Takım 1.Liği Kupası, Nazlı Çavuşoğlu Gümüş Madalya, Kübra Yemişli Ferdi 4.Lüğü 29)Pendik Kaymakamlık Kupası Kros Yarışları 23 Aralık 2013 Genç Kız Takım 1.Liği Kupası, Edanur Yaltıraklı Altın Madalya Gaye İşbilir Gümüş Madalya Esmanur Yaltıraklı Bronz Madalya 30)Pendik Belediye Başkanlığı Kupası Kros Yarışları 27 Şubat 2014 Genç Kız Takım 1.Liği Kupası Kübra Yemişli Altın Madalya Nazlı Çavuşoğlu Gümüş Madalya Elif Şen Bronz Madalya 31)Okul Sporları Kros Grup Yarışması Bursa 11 Şubat 2014 Genç Kız Takım 2.Liği Kupası, Kübra Yemişli Gümüş Madalya 32)Okul Sporları Kros Türkiye Final Yarışması Silifke 1 Mart 2014 Türkiye Genç Kız Takım 6.Lığı, Kübra Yemişli Türkiye 9.Luğu 33) Pendik Okul Sporları Genç Kız Voleybol Turnuvası 8-10-14 Mart 2014 Grup Birinciliği Alarak İlçede İlk 8 Okulun İçinde Genç Kız Voleybol Takımı Olarak Yerimizi Aldık 34) Okul Sporları Puanlı Atletizm İstanbul İl Yarışması 27/28 Mart 2014 Genç Kız Takım 2.Liği Kupası Kübra Yemişli 1500 Metre Ferdi 1 Madalyası Altın Kübra Yemişli 800 Metre Ferdi 2 Madalyası Gümüş Sevilay Özdemir Üç Adım Atlama Ferdi 3 Madalyası Altın Başak Şanlı 100 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Başak Şanlı 300 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Hatice Göktaş Sırıkla Yüksek Atlama Ferdi 3 Madalyası Bronz Esmanur Yaltıraklı Disk Atma Ferdi 3 Madalyası Bronz Esmanur Yaltıraklı Cirit Atma Ferdi 3 Madalyası Bronz Nazlı Çavuşoğlu Uzun Atlama Ferdi 2 Madalyası Gümüş Nazlı Çavuşoğlu 200 Metre Ferdi 3 Madalyası Bronz İsveç Bayrak Yarışı 100 Metre-Ayşe Şişik, 200 Metre-Başak Şanlı, 300 Metre-Nazlı Çavuşoğlu, 400 Metre-Kübra Yemişli İsveç Bayrağı Takım 3.Lüğü Bronz Madalya 35)Pendik Okul Sporları Basketbol Turnuvası 8-10 Nisan 2014 Genç Kız Basketbol İlçe Şampiyonluğu Kupası 36)Puanlı Atletizm Grup Yarışması Bursa 29-30 Nisan 2014 Genç Kız Takım 3.Lüğü Kupası Alınarak Türkiye Finaline Çıkıldı Kübra Yemişli 1500 Metre Ferdi 1 Altın Madalyası Altın Başak Şanlı 100 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş Başak Şanlı 300 Metre Engel Koşusu Ferdi 2 Madalyası Gümüş 37)Atletizm Türkiye Finali Genç Kız Takımı Türkiye 13.Sü Olmuştur. 38)Tekirdağ Yıldız Bayan 1500-2000 Metre Kros Ligi 8 Şubat 2014 Grup Yarışması Küçük Bayanlar Takım 7.Liği Yıldız Bayanlar Takım 2.Liği Kupası İrem Sirekbasan Ferdi 3 Madalyası Bronz Edanur Yaltıraklı Ferdi 6 Esmanur Yaltıraklı Ferdi 7 39)Çanakkale Yıldız Bayan 1500-2000 Metre Kros Ligi 8 Mart 2014 Grup Yarışması Küçük Bayanlar Takım 7.Liği Yıldız Bayanlar Takım 2.Liği İrem Sirekbasan Ferdi 4 Sema Aktaş Ferdi 7 Esmanur Yaltıraklı Ferdi 8 40)Samsun Yıldız Bayanlar 1500-2000 Metre Kros Ligi Türkiye Geneli Finali 21 Mart 2014 Küçük Bayanlar Takım 18.Liği, Yıldız Bayanlar Takım 6.Lığı 41) Konya Genç Kız 4000 Metre Kros Ligi 12 Ocak 2014 Genç Bayanlar Takım 7.Liği, Kübra Yemişli Ferdi 11 42)Batman Genç Kız 4000 Metre Kros Ligi 24 Ocak 2014 Genç Bayanlar Takım 7.Liği, Kübra Yemişli Ferdi 12 43)Antalya Genç Kız 4000 Metre Kros Ligi 2 Şubat 2014 Genç Bayanlar Takım 6.Lığı, Kübra Yemişli Ferdi 6 44)Samsun Genç Kız 4000 Metre Kros Ligi 22 Mart 2014 Genç Bayanlar Takım 7.Liği Kübra Yemişli Ferdi 7 45)Okullar Arası Kros Takım Yarışması 16 Ocak 2015 Genç Kızlar Takım 3.Lük Kupası 46)Kros Grup Yarışmaları Bursa 16-17 Şubat 2015 Genç Kızlar 1.Lik Kupası 47)Liseler Arası Salon Yarışması 18 Mart 2015 Genç Kızlar Takım 2.Liği Kupası 48)Puanlı Atletizm Yarışması 1-2 Nisan 2015 Genç Kızlar Takım 2.Liği Kupası 49)Okul Sporları Atletizm Grup Müsabakası 14-15 Nisan 2015 Genç Kızlar Takım 3.Lük Kupası 50)Küçükler Ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi 1.Kademe Marmara Bölgesi Çanakkale 17 Ekim 2015 Yıldız Kızlar 2000 Metre 2.Lik Kupası 51) Küçükler Ve Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi 2.Kademe Marmara Bölgesi Çanakkale 21kasım2015 Yıldız Kızlar 2000 Metre 2.Lik Kupası 52)İstanbul Okullar Arası Kros İl Birinciliği 15 Ocak 2016 Genç Kız Takım İl 5.Liği Kupası 53)Cumhuriyet Kupası 25 Ekim 2016 Genç Kız Takım İl 2.Liği Kupası 54)Canım Öğretmenim İstanbul İl Yarışması 22 Kasım 2016 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası Sultan Can 1.Liği Madalya Yağmur Karabulak 2.Liği Yağmur Doğan 3.Lüğü Hanife Gamze Güner 4.Lüğü 55)Puanlı Atletizm Yarışması Pendik İlçesi 27 Ekim 2016 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası Sultan Can 100 Metre 2.Lik Madalyası Esra Alkan Gülle Atma 2.Lik Madalyası Edanur Lermi Uzun Atlama 2.Lik Madalyası 56)Çanakkale Kulüpler 1.Kademe Kros Bölge Yarışı 12 Ekim 2016 Yıldız Kızlar 2000 Metre Grup 3.Lük Kupası Küçük Kızlar 1500 Metre Grup 7.Liği Sultan Can Ferdi 3.Lük Madalyası 57)Bursa Kulüpler 2.Kademe Kros Bölge Yarışı 21 Kasım 2016 Yıldız Kızlar 2000 Metre Takım Grup 4.Sü Küçük Kızlar 1500 Metre Grup 5.Si 58)Pendik Belediye Başkanlığı Kupası Kros Yarışları 20 Mart 2017 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası Yağmur Karabulak 1.Lik Madalyası Yağmur Doğan 2.Lik Madalyası Bedia Balcı 3.Lük Madalyası Hanife Gamze Güner 4.Lük Madalyası 59)Okul Sporları Kros Grup Yarışması Bolu 19 Nisan 2017 Sultan Can 400 Metre Grup 1.Lik Madalyası 60)Okul Sporları Puanlı Atletizm Yarışması İl Birinciliği 21 Mart 2017 Genç Kız Takım 4.Lüğü Kupası Sultan Can 400 Metre 1.Lik, Sultan Can 200 Metre 2.Lik Gaye İşbilir 100 Metre Engelli 1.Lik Madalyası Gaye İşbilir 300 Metre Engelli 2.Lik Madalyası Yağmur Karabulak 800 Metre 3.Lük Madalyası Edanur Lermi Uzun Atlama 2.Lik Madalyası İsveç Bayrağı Takım: Sultan Can, Yağmur Doğan, Ayşan Ergül, Gaye İşbilir 2.Lik Madalyası, Buse Tirsi Yüksek Atlama 2.Lik Madalyası Esra Alkan Gülle Atma 3.Lük Madalyası Ayşan Ergül Cirit Atma 3.Lük Madalyası 61)Pendik Okul Sporları Genç Kız Voleybol Turnuvası 10 Mart-10 Nisan 2017 Grup 1.Liği Alarak İlçede İlk 4 Okulun İçinde Genç Kız Voleybol Takımı Olarak 4. Madalyamızı Aldık 62)Okul Sporları Atatürk Kros Yarışması 16 Mayıs 2017 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası 63)Pendik Okul Sporları Futsal Turnuvası 10 Mart 2017 Genç Kızlar Futsal Grup 3.Sü 64)İbb Başkanlık Kupası 17 Mayıs 2017 Genç Kız Takım İl 1.Liği Kupası 65)47. Valilik Kupası 31 Mayıs 2017 Genç Kız Takım İl 2.Liği Kupası Sultan Can 3.Lik Madalyası 66)Pendik Belediyesi Bilek Güreşi Şöleni 24 Mayıs 2017 Genç Kızlar 5 Siklette Yarıştılar Esra Alkan 1.Lik Madalyası Çiçek Ertürk 1.Lik Madalyası, Serbestte 2.Lik Madalyası Sultan Can, Medya Altıntaş, Derya Çelik 3.Lük Madalyası 67) Aralık 2018´De Kaymakamlık Kupası Kros Yarışları Genç Kızlar Pendik 2.Si Olduk. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenimiz Erdal Kılıç ´Dır. 68) Şubat 2019´Da Bilek Güreşinde Çiçek Ertürk İstanbul 2.Si Ve Ruhşan Çınar İstanbul 1.Si Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenimiz Erdal Kılıç ´Dır. 69) Mart 2019´Da Okulumuz Öğrencisi İkra Koz Antalya´Da Düzenlenen Türkiye Muay Thai Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenimiz Erdal Kılıç ´Dır. 70) Nisan 2019´Da Bilardo Takımımız İstanbul Birincisi Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenimiz Erdal Kılıç ´Dır. 71) Ekim 2019 Da Okulumuz Pendik Belediye Başkanlığı Kros Yarışlarında Pendik 2.Si Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenlerimiz Erdal Kılıç, Erman Çandereli ´Dir. 72) Kasım 2019 Da Okulumuz Pendik Genç Kızlar Futbol Şampiyonası Final Müsabakasında Rakibini 3-0 Yenerek Pendik Şampiyonu Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenlerimiz Erdal Kılıç, Erman Çandereli ´Dir. 73) Ocak 2020´De Okulumuz Hentbol Genç Kızlar Pendik Şampiyonu Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenlerimiz Erdal Kılıç, Erman Çandereli ´Dir. 74) Şubat 2020 De Bilek Güreşi İstanbul İl Birinciliği Maçlarında Okulumuz Öğrencileri; Nazlı Berfin Çelik İstanbul 1.Si , Hazal Aksoy İstanbul 1.Si , Çiçek Ertürk İstanbul 2.Si, Helin Çapan İstanbul 2.Si Olmuştur. Çalışmalarda Emeği Geçen Öğretmenlerimiz Erdal Kılıç, Erman Çandereli ´Dir. Velibaba Çok Programlı Anadolu Lisesi Kültürel Başarı Tarihçe 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında Pendik İlçesinde Düzenlenen Tiyatro Yarışmasında "Töre" Adlı Tiyatro Oyunu Birinci Olmuştur. 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında Pendik İlçesinde Düzenlenen Şiir Yarışmasında 11c Sınıfından 2014305 Okul Numaralı Zeynep Dur Adlı Öğrencimiz Birinci Olmuştur. 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılında Tiyatro Yarışmasında İlçe 3. Sü Olmuştur. “ Kalbin Düştüğü Toprak Çanakkale” Adlı Tiyatro Oyununda Okulumuz En İyi Dekor, En İyi Müzik, En İyi Kostüm Ve En İyi Kız Karakter Oyuncu Ödülü Almıştır. 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılında İstiklal Marşı’nın Kabulü Ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Etkinliklerinde Yapılan Kompozisyon Yarışmasında 10d Sınıfından 2016564 Okul Numaralı Fatma Karaburun Adlı Öğrencimiz İlçe 3. Olmuştur. 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında 3 Nisan 2015 De 12b Sınıfından 2015410 Okul Numaralı Gamze Türk Tsm Dalında, 10a Sınıfından 2017808 Okul Numaralı Edanur Dönmez Pop Müzik Dalında Pendik İlçesinde 1.Lik Ödülü Alırken, 12a Sınıfından 2015378 Okul Numaralı Selin Bektaş Jüri Özel Ödülü Almıştır. 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında 27.05.2015 Tarihinde Gönderilen Yazı İle İstanbul Fethi’nin 562. Yılı Sebebiyle Üniversitemiz Tarafından Düzenlenen “Fetih Nesli Olmak Ve Fatih” Konulu Liseler Arası Kompozisyon Yarışmasında 10b Sınıfından 2017469 Okul Numaralı Edanur Türk 4. Lük Ödülü Almıştır. 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Bahçelievler Özel İhlas Kolejinin İstanbul Genelinde Düzenlediği Liseler Arası Bestami Yazgan Şiir Yarışmasında 12d Sınıfından 2016564 Okul Numaralı Fatma Karaburun Adlı Öğrencimiz 2. Lik Ödülü Almıştır. 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılında 11a Sınıfından 2018276 Okul Numaralı İlayda Öz İsimli Öğrencimiz Pendik İlçesi Ses Yarışmasında Thm Dalında 1. Olmuştur. 6-12 Ocak 2019 Tarihleri Arasında İlçemiz Ortaokul Ve Lise Öğrencileri Arasında Yapılan 72. Verem Eğitimi Ve Propaganda Haftası Şiir Ve Kompozisyon Yarışmalarında 10b Sınıfından 385 Numaralı İrem Demirbaş Adlı Öğrencimiz İlçe 3. Sü Olmuştur. 6 Şubat 2019 Tarihinde Pendik İlçesi Kaymakamı İlhan Ünsal Tarafından Kendisine Ödül Verilmiştir 20 Ekim 2019 İstanbul Kültür Ve Tat Festivali Ekip Dalında Altın Madalya,Bireysel Kategoride Zeynep Tanrıkulu , Cansu Doğan Altın Madalya ,Çisenur Derya ,Rabia Deniz ;Helin Soydan Gümüş İsimli Öğrencilerimiz Madalya Almışlardır. Şubat 2019´Da Okulumuzda Düzenlediğimiz "Benim Fantastik Dünyam" Adlı Saç Ve Makyaj Tasarım Yarışması´Nda Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri On İkinci Sınıf Öğrencileri Fantastik Saç-Makyaj-Kıyafet Kombinasyonundan Oluşan Çalışmalarını Sergilediler. Mart 2019´Da 5. Uluslararası Bolu Mutfak Günleri Yarışmasına Okulumuz Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Olarak Katilim Sağladık. Yapılan Yarışmalarda Et Kategorisinde Öğrencilerimizden Şeyda Nur Tiktaş Gümüş Madalya , Beyzanur Akça Bronz Madalya, Fadik Hız Merit Madalya Kazanmıştır. Tatlı Kategorisinde Rukiye Nur Ulu Gümüş Madalya Almıştır. Makarna Kategorisinde Senanur Türker Gümüş Madalya Almıştır. Balık Kategorisinde Rümeysa Öztemur Merit Madalya Diploma Almışlardır. Mart 2019´Da Cebir Koleji´Nin Düzenlemiş Olduğu ´Edep Bir Tac İmiş´ Konulu Kompozisyon Yarışmasında 10b Sınıfından 385 Numaralı İrem Demirbaş Adlı Öğrencimiz Üçüncü Olmuştur. Nisan 2019´Da A9a Sınıfından Seçil Demir Adlı Öğrencimiz "İstanbul´U Okuyorum" Projesi İçinde Yapılan Deneme Yazma Yarışmasında İstanbul´Un Ruhu Adli Yazısı İle İlçeden Seçilen Üç Kişinin Arasına Girmeyi Başarmıştır.İlde Yapılan Final Yarışmasında İlçemizi Temsil Etmeye Hak Kazanmıştır. 16 Nisan 2019´Da Esenler Turgut Reis Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi´Nin Gelin Başı Ve Makyajı Ve Fantastik Saç Ve Makyaj Konseptli İki Kategoride Düzenlemiş Olduğu Saç Ve Makyaj Tasarım Yarışmasında Okulumuz Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Öğrencilerinden Çağla Gül 12. Sınıflar Arasında Yarışılan Gelin Başı Ve Makyajı Kategorisinde 1.Olmuştur. 30 Nisan 2019 Tarihinde Hasan Şadoğlu Çpal´ Nin Maltepe Üniversitesinde Düzenlediği Çocukça Melodiler Yarışmasında En İyi Kostüm Ödülüne Layık Görüldü. Mayıs 2019´Da Pendik İlçesi´Nin Okulları Arasında Düzenlenen 40 Hadis Ezberleme Yorumlama Yarışmasında 10/C Sınıfı Öğrencilerinden Ezgi Güden 3. Olmuştur.

Öğretmen :73

Öğrenci :1034

Derslik :30

Atölye-İşlik :4

Konferans Salonu :1

Çok Amaçlı Salon :2

Fen Laboratuvarı :1

Bt Sınıfı :2

Yemekhane :1

Saatler:09:00 - 17:05

Isınma:Doğalgaz

Bağlantı:Fatih Projesi Fiber İnternet

Yabancı Dil:İngilizce

Ulaşım:Okulumuza Pendik Ve Kartal´Dan Kalkan Kartal Cezaevi Minibüsleri İle Ve İett´Nin 132k,134ck, 16s, 16z, Km21 Ve Km26 Nolu Hatlarında Kartal Cezaevi Durağında İnerek Ulaşılabilir.

Servis Bilgisi:Okulumuzda Öğrenci Servisimiz Bulunmaktadır.

Yerleşim Yeri:Pendik Velibaba Mahallesi, Kartal Cezaevi Karşısı

İl/İlçe Merkezine Uzaklık:İlçe Merkezine 5 Km. Mesafededir.

Sportif Etkinlikler:Okulumuzda Masa Tenisi, Voleybol , Futsal , Bilek Güreşi Takımlarımız Mevcuttur.

Proje Çalışmaları:1) Okul Sağlığı Projesi 2) Beslenme Dostu Ve Hareketli Yaşam Projesi 3) Sıfır Atık Projesi 4) İstanbul’u Okuyorum Projesi 5) E-Twinning Projesi A) Sobe Projesi B) İyi İnsan Olma Yolunda Projesi C) Değerlerimin Merkezi D) Geziyorum Eğleniyorum Ve Öğreniyorum Projesi E) Bizim Oyuncağımız Projesi 6) Devamsızlık Yapmıyorum Mesleğime Erken Başlıyorum 7) Öğretmenim Misafirim Projesi 8) Ağaçların Adları İstanbul Projesi 9) Umudum Öğretmenim Projesi 10) Bir Ses İki Hareket Projesi 11) Fuat Sezgin’in İzinde Projesi 12) Yer Gösterin Pota Yapalım Projesi 13) Veli Akademileri Projesi 14) Kütüphanede Hayat Var Projesi 15) Geleceğim Okulda Projesi 16) Farklılıklarımızla Yaşıyoruz Engelleri Birlikte Aşıyoruz 17) Harezmi Eğitim Modeli

Yorumlar (0)
10°
açık
Namaz Vakti 30 Kasım 2020
İmsak 06:30
Güneş 08:01
Öğle 12:57
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:09
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 9 23
2. Galatasaray 10 20
3. Fenerbahçe 10 20
4. Beşiktaş 9 16
5. Kasımpaşa 10 15
6. Gaziantep FK 10 15
7. Başakşehir 10 14
8. Karagümrük 9 13
9. Konyaspor 9 12
10. Rizespor 9 12
11. Malatyaspor 9 12
12. Hatayspor 7 12
13. Trabzonspor 10 12
14. Göztepe 8 11
15. Antalyaspor 10 10
16. Sivasspor 8 9
17. Erzurumspor 9 9
18. Kayserispor 8 7
19. Denizlispor 9 6
20. Gençlerbirliği 9 5
21. Ankaragücü 8 2
Takımlar O P
1. Altınordu 11 23
2. Ankara Keçiörengücü 11 21
3. Samsunspor 11 20
4. Adana Demirspor 10 18
5. İstanbulspor 10 18
6. Tuzlaspor 10 18
7. Altay 9 16
8. Giresunspor 10 16
9. Bursaspor 11 14
10. Balıkesirspor 11 14
11. Akhisar Bld.Spor 11 13
12. Adanaspor 9 12
13. Bandırmaspor 11 11
14. Ümraniye 11 10
15. Menemen Belediyespor 9 9
16. Ankaraspor 10 8
17. Boluspor 10 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Tottenham 10 21
2. Liverpool 10 21
3. Chelsea 10 19
4. Leicester City 9 18
5. Southampton 10 17
6. Wolverhampton 10 17
7. Everton 10 16
8. M. United 9 16
9. Aston Villa 8 15
10. Man City 9 15
11. West Ham 9 14
12. Leeds United 10 14
13. Newcastle 10 14
14. Arsenal 10 13
15. Crystal Palace 10 13
16. Brighton 10 10
17. West Bromwich 10 6
18. Burnley 9 5
19. Fulham 9 4
20. Sheffield United 10 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 11 24
2. Atletico Madrid 9 23
3. Villarreal 11 20
4. Real Madrid 10 17
5. Sevilla 9 16
6. Cádiz 11 15
7. Barcelona 9 14
8. Granada 10 14
9. Athletic Bilbao 10 13
10. Elche 9 13
11. Getafe 10 13
12. Deportivo Alaves 11 13
13. Valencia 11 12
14. Real Betis 10 12
15. Osasuna 10 11
16. Eibar 10 10
17. Real Valladolid 11 10
18. Celta de Vigo 11 10
19. Levante 10 8
20. Huesca 11 7