Crowne Plaza İstanbul - Oryapark, Ümraniye, Otel, Yol Tarifi

Crowne Plaza İstanbul - Oryapark, Ümraniye, Otel,Yol Tarifi, rezervasyon

5 Yıldızlı Oteller 13.01.2019, 19:18 13.01.2019, 19:40 fatma
266
Crowne Plaza İstanbul - Oryapark, Ümraniye, Otel, Yol Tarifi

Adres

İnkılap Mahallesi,Küçüksu Cd. No:58 Ümraniye/İstanbul 34768

Telefon : +90 (216) 666 64 00

Faks : +90 (216) 666 64 20

E-Posta : info@cporyapark.com

 https://www.istanbulburda.com/images/upload/image_248.png

https://www.istanbulburda.com/images/upload/image_249.png

Hakkında


2014 yılının Ekim ayında IHG altında açılmış olan Crowne Plaza Oryapark, İstanbul’un yeni finans merkezi Anadolu yakasında, Ataşehir – Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Anadolu yakasının en donanımlı toplantı oteli olan Crowne Plaza Oryapark, şehir merkezine ve bölgenin prestijli projelerine olan yakınlığı ile burada konaklayan misafirlerine birçok kolaylık sağlamaktadır.

Crowne Plaza Oryapark’ta odalar, misafirlere keyif dolu bir konaklama yaşatmak için titizlikle tasarlanmıştır. Otelin benzersiz mimarisi, binanın tüm bölümlerinde gün ışığından en iyi şekilde yararlanmayı ve İstanbul’un şehir manzarasının keyfini çıkarmayı mümkün kılmaktadır. Farklı organizasyon tiplerine ve onların ihtiyaçlarına göre yeniden düzenlenebilen 18 adet toplantı salonunun bulunduğu otel, toplantı katılımcılarının tamamına aynı anda hizmet verebilen kapsamlı restoranı ve 400 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı ile farkını ortaya koymaktadır.

İstanbul'un iki yakası arasındaki 100 dakikalık mesafeyi 15 dakikaya indiren Avrasya Tüneli, havalimanları ve üç Boğaz köprüsüne olan yakınlığı ile dikkat çeken Crowne Plaza Oryapark, ayrıca, ana arterler üzerinden direkt ulaşım imkanı sağlayan avantajlı bir konuma sahiptir. İstanbul’un en kaliteli alışveriş merkezlerinden olan Emaar Square, Akasya, Palladium, Watergarden ve Akyaka Park’a, otelden kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Her an yardıma hazır personeli, sağlıklı bir yaşamı teşvik eden fitness ve SPA alanları ve birbirinden eğlenceli etkinlikleri, Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayan misafirleri ayrıcalıklı hissettirir. Ayrıca, iş toplantıları için Crowne Plaza Oryapark’ı ziyaret eden misafirler, başarılı organizasyon deneyimi ve son teknolojiyle donatılmış toplantı salonları sayesinde, keyifli bir zaman geçirme imkanı bulur. 

Yorumlar (0)