Kapat
 
 Firmanı Ekle - Arama Arşivi - Site İçi Arama:      


  Tüm İlçeleri
 Adalar
 Avcılar
 Bağcılar
 Bahçelievler
 Bakırköy
 Bayrampaşa
 Beşiktaş
 Beykoz
 Beyoğlu
 Büyükçekmece
 Çatalca
 Eminönü
 Esenler
 Eyüp
 Fatih
 Gaziosmanpaşa
 Güngören
 Kadıköy
 Kağıthane
 Kartal
 Küçükçekmece
 Maltepe
 Pendik
 Sarıyer
 Silivri
 Sultanbeyli
 Şile
 Şişli
 Tuzla
 Ümraniye
 Üsküdar
 Zeytinburnu
  Gazete Oku
 Akşam
 Birgün
 Bugün
 Cumhuriyet
 Evrensel
 Güneş
 Halka Tercüman
 Hürriyet
 Kurultay
 Milli Gazete
 Milliyet
 Ortadoğu
 Radikal
 Sabah
 Star
 Şok Gazetesi
 Takvim
 Türkiye
 Vakit
 Vatan
 Yeni Asya
 Yeniçağ
 Yeni Mesaj
 Yeni Şafak
 Zaman
  Önemli Adresler
 118 Rehber
 Adsl Kota Bilgi
 Askerlik İşlemleri
 Aöf Sonuçları
 Çalıntı Oto Sorgu
 Ehliyet Sonuçları
 IETT Seferleri
 Igdaş Borç Sorma
 Iski Borç Sorma
 Kpss Sonuçları
 M.E.B Sınav Sonuç
 Pasaport Başvurusu
 Piyango Sonuçları
 Sahte Para Sorgu
 Sayısal Loto
 Ssk Gün Hesabı
 Sürücü Puanı Sorgu
 Tc No Sorgu
 Tren Bilet Satış
 Vergi No Sorgu
 Önemli Telefonlar
 Ösym Sonuçları

Türkiye Seçim sonuçları

Tarih: 31.03.2009

Türkiye Seçim Sonuçları, İl ve ilçelerde kazanan adayların listesi


İstanbul İlçe Başkanları

Adalar MUSTAFA FARSAKOĞLU 37 37 CHP %49,77
Arnavutköy AHMET HAŞİMİ BALTACI 313 313 AKP %41,65
Ataşehir BATTAL İLGEZDİ 808 808 CHP %41,24
Avcılar MUSTAFA DEĞİRMENCİ 761 761 CHP %48,55
Bağcılar LOKMAN ÇAĞIRICI 1.518 1.518 AKP %49,21
Bahçelievler Osman DEVELİOĞLU 1.300 1.300 AKP %47,47
Bakırköy HİLMİ ATEŞ ÜNALERZEN 553 553 CHP %56,48
Başakşehir MEVLÜT UYSAL 418 418 AKP %39,02
Bayrampaşa HÜSEYİN BÜRGE 617 617 AKP %44,46
Beşiktaş İSMAİL ÜNAL 488 488 CHP %60,64
Beykoz YÜCEL ÇELİKBİLEK 507 507 AKP %37,28
Beylikdüzü YUSUF UZUN 387 387 AKP %32,11
Beyoğlu AHMET MİSBAH DEMİRCAN 560 560 AKP %35,27
Büyükçekmece HASAN AKGÜN 366 366 CHP %44,04
Çatalca CEM KARA 80 80 CHP %46,32
Çekmeköy AHMET POYRAZ 308 297 AKP %45,28
Esenler MEMET TEYFİK GÖKSU 977 977 AKP %47,53
Esenyurt NECMİ KADIOĞLU 784 784 AKP %42,25
Eyüp İSMAİL KAVUNCU 719 719 AKP %37,15
Fatih MUSTAFA DEMİR 1.083 1.056 AKP %43,25
Gaziosmanpaşa ERHAN EROL 1.012 1.012 AKP %44,44
Güngören ŞAKİR YÜCEL KARAMAN 729 729 AKP %43,80
Kadıköy SELAMİ ÖZTÜRK 1.404 1.404 CHP %68,37
Kağıthane FAZLI KILIÇ 935 935 AKP %44,94
Kartal ALTINOK ÖZ 991 944 CHP %42,35
Küçükçekmece AZİZ YENİAY 1.477 1.477 AKP %47,18
Maltepe MUSTAFA ZENGİN 1.016 952 CHP %50,32
Pendik SALİH KENAN ŞAHİN 1.193 1.118 AKP %43,95
Sancaktepe İSMAİL ERDEM 473 217 AKP %41,23
Sarıyer ŞÜKRÜ GENÇ 599 599 CHP %37,54
Silivri ÖZCAN IŞIKLAR 292 292 CHP %48,37
Sultanbeyli HÜSEYİN KESKİN 552 552 AKP %50,97
Sultangazi CAHİT ALTUNAY 921 921 AKP %48,36
Şile CAN TABAKOĞLU 29 29 AKP %50,93
Şişli MUSTAFA SARIGÜL 769 769 DSP %54,65
Tuzla ŞADİ YAZICI 370 370 AKP %40,61
Ümraniye HASAN CAN 1.226 1.171 AKP %44,22
Üsküdar MUSTAFA KARA 1.252 1.252 AKP %37,85
Zeytinburnu MURAT AYDIN 605 605 AKP %44,45

Türkiye İl İlçe Seçim Sonuçları

İl ve ilçelerde kazanan adayların listesi

ADANA


Mehmet Ali Bilici - AK Parti
Aladağ Yusuf Baş - MHP
Ceyhan Hüseyin Sözlü - MHP
Çukurova Yıldıray Arkan - CHP
Feke Ahmet Sel - MHP
İmamoğlu Kadir Altınköse - DP
Karaisali Babacan Durak - MHP
Karataş Fatih Balıkçı - DP
Kozan Kamil Özgan - AK Parti
Pozantı Mustafa Çay - MHP
Saimbeyli Mustafa Uyanık - AK Parti
Sarıçan Sinan Gül - MHP
Seyhan Azim Öztürk - AK Parti
Tufanbeyli Molla Mustafa Bulun - CHP
Yumurtalık Turgut Erişmen - AK Parti
Yüreğir Mahmut Çelikcan - AK Parti





ADIYAMAN


Necip Büyükaslan - AK Parti
Besni Fahri Sertar - CHP
Çelikhan Mehmet Bora - SP
Gerger Zeynel Aslan - MHP
Gölbaşı Yusuf Özdemir - AK Parti
Kahta İbrahim Yusuf Turanlı - AK Parti
Sincik Hasari Altınel - AK Parti
Tut Mehmet Akat - AK Parti


AFYONKARAHİSAR



Burhanettin Çoban - AK Parti
Başmakçı Halil Özcan - CHP
Bayat Abdullah Ertekin - AK Parti
Bolvadin Mehmet Koçum - MHP
Çay Ali Yakut - AK Parti
Çobanlar Salih Alakar - AK Parti
Dazkırı Güneş Zengin - MHP
Dinar Saffet Acar - MHP
Emirdağ Cengiz Pala - AK Parti
Evciler Fatih Deniz Özer - AK Parti
Hocalar Celalettin Kaya - AK Parti
İhsaniye Halit Aşkar - AK Parti
İncehisar İsmail Bayram - AK Parti
Kızılören Ahmet Pekşen - AK Parti
Sandıklı İsmail Elibol - MHP
Sinanpaşa Nuri Köse - AK Parti
Sultandağı Osman Acar - CHP
Şuhut Recep Bozkurt - AK Parti


AĞRI


Hasan Arslan - AK Parti
Diyadin Celal Tanrıverdi - DTP
Doğubeyazıt Canan Cankorkmaz - DTP
Eleşkirt Mehmet Nuri Çelik - AK Parti
Hamur İsmet Aslan - AK Parti
Patnos Yusuf Yılmaz - DTP
Taşlıçay İsmail Taşdemir - DP
Tutak Bülent Osman Osmanağaoğlu - DP


AMASYA


Cafer Özdemir - AK Parti
Göynücek Hamit Akderya - AK Parti
Gümüşhacıköy Mustafa Saatci - AK Parti
Hamamözü Bağımsız
Merzifon Mehmet Kadri Aydınlı - AK Parti
Suluova Mahmut Boz - AK Parti
Taşova Özgür Özdemir - AK Parti


ANTALYA


Mustafa Akaydın - CHP
Akseki Mehmet Gölcü - CHP
Aksu Burhan Kılıç - AK Parti
Alanya Hasan Sipahioğlu - ANAP
Demre Süleyman Topçu - DP
Döşemealtı Nurettin Tursun - CHP
Elmalı Hüseyin Altıntaş - MHP
Finike Nail Dülgeroğlu - AK Parti
Gazipaşa Cem Burak Özgenç - CHP
Gündoğmuş Mehmet Özelen - AK Parti
İbradi İbrahim Sağıroğlu - CHP
Kaş Abdullah Gültekin - CHP
Kemer Mustafa Gül - MHP
Kepez Hakan Tütüncü - AK Parti
Korkuteli Hasan Gökce - MHP
Konyaaltı Muhittin Böcek - CHP
Kumluca Hüsamettin Çetinkaya - AK Parti
Manavgat Şükrü Sözen - CHP
Muratpaşa Süleyman Evcilmen - CHP
Serik Mehmet Habalı - MHP


ARTVİN



Emin Özgün - CHP
Ardanuç Yıldırım Demir - CHP
Arhavi Coşkun Hekimoğlu - AK Parti
Borçka Oral Küçük - MHP
Hopa Turan Kasımoğlu - CHP
Murgul Mehmet Yıldırım - CHP
Şavşat Naci Köroğlu - CHP
Yusfeli Eyüp Aytekin - AK Parti


AYDIN


Özlem Çerçioğlu - CHP
Bozdoğan Salim Tümer Apaydın - CHP
Buharkent Kadri Ölçenoğlu - MHP
Çine Osman Aydın - CHP
Didim Mümin Kamacı - CHP
Germencik Ahmet Yavaşoğlu - CHP
İncirliova Fadime Orbay - CHP
Karacasu Mustafa Büyükyapıcı - CHP
Karpuzlu Hilmi Dönmez - DP
Koçarlı Nedim Kaplan - AK Parti
Köşk Rıfat Kadri Kılınç - AK Parti
Kuşadası Mehmet Esad Altungün - CHP
Kuyucak Ali Ulvi Akoğlu - CHP
Nazilli Haludun Haluk Alıcık - MHP
Söke Necdet Özekmekçi - CHP
Sultanhisar Ertegün Ünal - AK Parti
Yenipazar Mehmet Yüsran Erden - CHP



BALIKESİR


İsmail Ok - MHP
Ayvalık Hasan Bülent Türközen - CHP
Balya Dündar Cengiz - CHP
Bandırma Sedat Pekel - CHP
Bigadiç Mustafa Göksel - AK Parti
Burhaniye Fikret Akova - CHP
Dursunbey Mehmet Ruhi Yılmaz - AK Parti
Edremit Tuncay Kılınç - MHP
Erdek Hüseyin Aysan - AK Parti
Gömeç Nami Kocabıyık - AK Parti
Gönen Hüseyin Yakar - AK Parti
Havran Hasan Lofçalıoğlu - AK Parti
İvrindi Recai Baytar - AK Parti
Kepsut İsmail Cankul - AK Parti
Manyas Hasan Kahraman - AK Parti
Marmara Recep Gündoğan - AK Parti
Savaştepe Turgay Yüksel - CHP
Sındırgı Özgür Ertuğrul - CHP
Susurluk Tahsin Bozaoğlu - CHP



BİLECİK


Selim Yağcı - AK Parti
Bozüyük Ahmet Berberoğlu - MHP
Gölpazarı Vedat Kazıcı - CHP
İnhisar Ayhan Ödübek - DP
Osmaneli Mustafa Selahattin Çetintaş - AK Parti
Pazaryeri Muzaffer Yalçın - AK Parti
Söğüt Osman Güneş - AK Parti
Yenipazar Cengiz Arıkan - AK Parti


BİNGÖL


Serdar Atalay - AK Parti
Adaklı Zeki Işık - AK Parti
Genç Abdurrahim Ariç - AK Parti
Karlıova Ferit Çelik - DTP
Kiğı Yılmaz Gündüz - CHP
Solvan Niyazi Çavuşoğlu - AK Parti
Yayladere Haşim Akyürek - AK Parti
Yedisu Şerif Memioğlu - CHP


BİTLİS


Fehmi Alaydın - AK Parti
Adilcevaz Adnan Gürsoy - AK Parti
Ahlat Abdulalim Mümtaz Çoban - MHP
Güroymak Mehmet Emin Özkan - DTP
Hizan Arif Taylan - SP
Mutki Vahdettin Barlak - AK Parti
Tatvan Abdullah Ok - DTP


BOLU



Alaaddin Yılmaz - AK Parti
Dördivan Sefer Akman - AK Parti
Gerede Ömer Baygın - AK Parti
Göynük Kemal Kazan - AK Parti
Kıbrısçık Kemal Aktaş - AK Parti
Mengen Osman Eraslan - AK Parti
Mudurnu Mehmet İnegöl - CHP
Seben Süleyman Özbağ - AK Parti
Yeniçağa Ahmet Kızıltan - SP


BURDUR


Sebahattin Akkaya - AK Parti
Ağlasun Aydın Kaplan - MHP
Altınyayla Mehmet Tuğrul - AK Parti
Bucak Ramazan Ayaz - AK Parti
Çavdır Mustafa Uysal - AK Parti
Çeltikçi Rıza Yanar - MHP
Gölhisar Veli Cantilav - SP
Karamanlı Mehmet Özger - CHP
Kemer Durmuş Erdem - AK Parti
Tefenni Bayram Kavak - AK Parti
Yeşilova Nuri Özbek - CHP


BURSA


Recep Altepe - AK Parti
Büyükorhan Selami Selçuk Türkmen - AK Parti
Gemlik Fatih Mehmet Güler - CHP
Gürsu İlyas Kaleş - CHP
Harmancık Mustafa Çetinkaya - AK Parti
İnegöl Alinur Aktaş - AK Parti
İznik Kadri Eryılmaz - MHP
Karacabey Ergün Koç - AK Parti
Keles Mustafa Bektaş - AK Parti
Kestel Yener Acar - AK Parti
Mudanya Hasan Aktürk - AK Parti
Mustafakemalpaşa Sadi Kurtulan - AK Parti
Nilüfer Mustafa Bozbey - CHP
Orhaneli İrfan Tatlıoğlu - AK Parti
Orhangazi Yusuf Korkusuz - AK Parti
Osmangazi Mustafa Dündar - AK Parti
Yenişehir Bülent Hamdi Cingir - AK Parti
Yıldırım Özgen Keskin - AK Parti


ÇANAKKALE


Ülgür Gökhan - CHP
Ayvacık Mehmet Ünal Şahin - AK Parti
Bayramiç İsmail Sakin Tuncer - CHP
Biga Mehmet Özkan - AK Parti
Bozcada Mustafa Mutay - ANAP
Çan Abdurrahman Kuzu - AK Parti
Ecebat Kemal Dokuz - AK Parti
Ezine Halil Büyükerol - CHP
Gelibolu Münir Mustafa Özacar - CHP
Gökçeada Yücel Atalay - AK Parti
Lapseki Gani Mehmet Ekim - MHP
Yenice Veysel Acar - AK Parti


ÇANKIRI


İrfan Dinç - AK Parti
Atkaracalar Rıfat Altuntop - MHP
Bayramören Ahmet Özen - MHP
Çerkes Şükrü Tarhan - MHP
Eldivan Hüseyin Kantaş - AK Parti
Ilgaz Cevdet Çetin - AK Parti
Kızılırmak Bayar Soysal - AK Parti
Korgun Halil Öz - AK Parti
Kurşunlu İbrahim Doğu - MHP
Orta Halil Akpunar - AK Parti
Şabanözü Ali Çapçı - AK Parti
Yapraklı Hasan Basri Avşar - MHP


ÇORUM


Muzaffer Külcü - AK Parti
Alaca Muhammed Esad Eyvaz - AK Parti
Bayat Ekrem Ünlü - AK Parti
Boğazkale Ali Rıza Soysat - AK Parti
Dodurga Bekir Kılıç - DP
İskilip Mehmet Numan Sezer - AK Parti
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar - AK Parti
Laçin Erdal Altuntaş - AK Parti
Mecitözü Selçuk Aksoy - CHP
Oğuzlar Ali Uyanık - AK Parti
Ortaköy DP
Osmancık Bekir Yazıcı - AK Parti
Sungurlu Selahattin Uzunkaya - AK Parti
Uğurludağ Adem İpek - AK Parti


DENİZLİ


Nihat Zeybekçi - AK Parti
Acıpayam Hulisi Şevkan - CHP
Akköy Abdullah Kılbıyık - DSP
Babadağ Ahmet Yümsek - MHP
Baklan İsa Karaçolak - MHP
Bekilli Mustafa Başkafa - CHP
Beyağaç Mustafa Akçay - AK Parti
Bozkurt Deniz Arda - AK Parti
Buldan Mustafa Şevik - AK Parti
Çal Hasan Gündüz - AK Parti
Çameli Cengiz Yılmaz - AK Parti
Çardak Mustafa Kocazeybek - AK Parti
Çivril İbrahim Hakkı Aslan - CHP
Güney Halit Gürbüz - CHP
Honaz Turgut Devecioğlu - AK Parti
Kale İsmali Yarımca - MHP
Sarayköy Orhan Karaköse - CHP
Serinhisar Hüseyin Gemi - CHP
Tavas Mehmet Karabay - AK Parti


DİYARBAKIR


Osman Baydemir - DTP
Bağlar Yüksel Baran - DTP
Bismil Cemile Eminoğlu - DTP
Çermik Mehmet Akdağ - DSP
Çınar Ahmet Cengiz - DTP
Çüngüş Mehmet Geçitli - CHP
Dicle Mustafa Uyguner - DTP
Eğil DTP
Ergani Fesih Yalçın - DTP
Hani Abdurrahman Zuğurlu - DTP
Hazro Fethullah Mehmetoğlu - AK Parti
Kayapınar Zülküf Karatekin - DTP
Kocaköy Remzi Çallı - DTP
Kulp Nesim Şimşek - DTP
Lice Fikriye Aytin - DTP
Silvan Fadıl Erdede - DTP
Sur Abdullah Demirbaş - DTP
Yenişehir Selim Kurbanoğlu - DTP


EDİRNE


Hamdi Sedefçi - CHP
Enez Ahmet Cayır - DSP
Havsa Oğuz Tekin - CHP
İpsala Mehmet Karagöz - CHP
Keşan Mehmet Özcan - CHP
Lalapaşa Ali Osman Uzun - AK Parti
Meriç Erol Dübek - CHP
Süloğlu Erol Atik - AK Parti
Uzunköprü Enis İşbilen - CHP


ELAZIĞ


Ahmet Süleyman Selmanoğlu - AK Parti
Ağın Mustafa Yentür - AK Parti
Akçakaya Davut Tunç - SP
Arıcak Bağımsız
Baskil İhsan Akmurat - DP
Karakoçan Nurettin Arslan - AK Parti
Keban Hadi Turan - DP
Kovancılar Bekir Yanılmaz - AK Parti
Maden Musa Orhan - SP
Palu Muhammed Septioğlu - SP
Sivrice İbrahim Altuntaş - SP


ERZİNCAN


Yüksel Çakır - AK Parti
Çayırlı Fevzi Kılıç - AK Parti
İliç Ahmet Ramazan Buran - AK Parti
Kemah Hüsamettin Şanal - AK Parti
Kemaliye Mustafa Haznedar - AK Parti
Otlukbeli Abdullah Altındal - SP
Refahiye Vezir Dumanlı - AK Parti
Tercan Mehmet Yılmaz - MHP
Üzümlü Sami Sertadım - AK Parti


ERZURUM


Ahmet Küçükler - AK Parti
Aşkale Ahmet Yaptırmış - AK Parti
Aziziye Fatih Cengiz - AK Parti
Çat Bağımsız
Hınıs Enver Taçyıldız - SP
Horasan Abdulhatem Bastem - AK Parti
İspir Osman Çakır - AK Parti
Karaçoban Sedat Gümüş - AK Parti
Karayazı Seyfettin Kırık - AK Parti
Köprüköy Osman Belli - AK Parti
Narman Yücel Ahmet İşliyen - MHP
Oltu İbrahim Ziyrek - AK Parti
Olur Rüstem Polat - AK Parti
Palandöken Orhan Bulutlar - AK Parti
Pasinler Ünsal Sertoğlu - AK Parti
Pazaryolu Recep Kaplan - AK Parti
Şenkaya Görbil Özcan - AK Parti
Tekman Yakup Doğan - AK Parti
Tortum Hasan Çakmak - AK Parti
Uzundere Muhammed Halis Özsoy - AK Parti
Yakutiye Ali Korkut - AK Parti



ESKİŞEHİR



Yılmaz Büyükerşen - DSP
Alpu Rafet Demirtaş - AK Parti
Beylikova Özkan Alp - AK Parti
Çifteler Metin Özer - AK Parti
Günyüzü Mehmet Remzi Arayıt - AK Parti
Han Mustafa Pekak - AK Parti
İnönü İsmail Karaköse - CHP
Mahmudiye Ayşe Güney - AK Parti
Mihalgazi Yusuf Kavaklı - AK Parti
Mihalıççık Ümit Güven - MHP
Odunpazarı Burhan Sakallı - AK Parti
Sarıcakaya Ali Kahya - MHP
Seyitgazi Adnan Yalçın Şen - AK Parti
Sivrihisar Fikret Aslan - DP
Tepebaşı Ahmet Ataç - DSP


GAZİANTEP


Asım Uğur Güzelbey - AK Parti
Araban Mehmet Özdemir - AK Parti
İslahiye Malike Uludağ - DP
Karkamış Nuh Kocaarslan - AK Parti
Nizip Hacı Fevzi Akdoğan - AK Parti
Nurdayı Orhan Yılmaz - AK Parti
Oğuzeli Bekir Öztekin - AK Parti
Şahinbey Mehmet İhsan Tahmazoğlu - AK Parti
Şehit Kamil M. Rıdvan Fadıloğlu - AK Parti
Yavuz Eli Mustafa Kemal Sakaroğlu - CHP


GİRESUN


Kerim Aksu - CHP
Alcura Osman Söylemez - AK Parti
Bulancak Kadir Aydın - AK Parti
Çamoluk Özcan Çinici - SP
Çanakçı Sebahattin Şener - MHP
Dereli Zeki Şenlikoğlu - AK Parti
Doğankent Nazmiye Kabadayı - AK Parti
Espiye Erol Karadere - AK Parti
Eynesil Coşkun Somuncuoğlu - AK Parti
Görele Ertuğrul Melikoğlu - AK Parti
Güce Osman Karabatak - CHP
Kesap Nihat Yılmaz - MHP
Piraziz Hasan Şenel - AK Parti
Şebinkarahisar Şahin Yılancı - AK Parti
Tirebolu Burhan Takır - CHP
Yağlıdere Abdurrahman Kırhasanoğlu - AK Parti


GÜMÜŞHANE


Mustafa Canlı - MHP
Kelkit Muammer Duran - AK Parti
Köse Şerif Aygün - AK Parti
Kürtün Ahmet Kanat - SP
Şiran Yavuz Altınparmak - DP
Torul Selami Bostan - MHP



HAKKARİ



Fadıl Bedirhanoğlu - DTP
Çukurca Mehmet Kanar - DTP
Şemdinli Sedat Töre - DTP
Yüksekova Ruken Yetişkin - DTP


HATAY


Lütfü Savaş - AK Parti
Altınözü Mehmet Cavit Alkan - AK Parti
Belen Cemil Yılmazlar - MHP
Dörtyol Fadıl Keskin - MHP
Erzin Kasım Şimşek - AK Parti
Hassa Mehmet Karataş - MHP
İskendurun Hamit Civelek - CHP
Kırkhan Murat Sakman - MHP
Kumlu Ali Belkıs - MHP
Reyhanlı Hüseyin Şanverdi - AK Parti
Samandağ ÖDP
Yaylalı Kemal Dağıstanlı - MHP


ISPARTA


Yusuf Ziya Günaydın - MHP
Aksu Ali Kaya - CHP
Atabey Ali Bal - MHP
Eğridir Osman Nuri Özmeral - AK Parti
Gelendost Halim Kıyak - DP
Gönen Mete Elcim - MHP
Keçirbolu Turgut Soykan - CHP
Senirkent Hüseyin Baykal - MHP
Sütçüler Hüseyin Müftüoğlu - AK Parti
Şarkikaraağaç R. Bayram Kabalak - MHP
Uluborlu Mehmet Ünverdi - AK Parti
Yalvaç Tekin Bayram - DP
Yenişarbademli Mustafa Erdem - CHP


MERSİN


Macit Özcan - CHP
Akdeniz Kenan Yücesoy - CHP
Anamur Mehmet Türe - MHP
Aydıncık Ferhat Aktan - AK Parti
Bozyazı Mehmet Ballı - MHP
Çamlıyayla İsmail Tepebağlı - MHP
Erdemli Mükerrem Tollu - MHP
Gülnar Ahmet Günel - MHP
Mezitli Uğur Yıldırım - CHP
Mut Murat Orhan - AK Parti
Silifke B. Ali Öngel - MHP
Tarsus Burhanettin Kocamaz - MHP
Toroslar Hamit Tuna - MHP
Yenişehir İbrahim Genç - CHP


KARS


Nevzat Bozkuş - AK Parti
Akyaka Turgut Turan - DP
Arpaçay Enver Akkaya - CHP
Digor Muzaffer Kutay - DTP
Kağızman Mehmet Alkan - DTP
Sarıkamış İlhan Özbilen - AK Parti
Selim Muhittin Yücel - AK Parti
Susuz Ali Yeğil - CHP


KASTAMONU


Turhan Topçuoğlu - MHP
Abana Rıdvan Oyar - AK Parti
Ağlı Muharrem Dinç - AK Parti
Araç Mustafa Ayanoğlu - AK Parti
Azdavay Osman Nuri Civelek - AK Parti
Bozkurt Engin Cambaz - AK Parti
Cide Nejdet Demir - AK Parti
Çatalzeytin M. İhsan Uğuz - AK Parti
Daday H. Fehmi Taş - DSP
Devrekani Mümtaz Ali Ustaoğlu - AK Parti
Doğanyurt Ahmet Kaya - AK Parti
Hanönü Orhan Özalp - AK Parti
İhsangazi Zühtü Danacı - AK Parti
İnebolu Engin Uzuner - MHP
Küre Kamil Aydın - MHP
Pınarbaşı Mehmet YIlmaz - AK Parti
Seydiler Mehmet Şahin - AK Parti
Şenpazar Suat Saygın - AK Parti
Taşköprü Hüseyin Aslan - DP
Tosya Kazım Şahin - MHP


KAYSERİ


Mehmet Özhaseki - AK Parti
Akkışla Azmi Kazım Sonkur - CHP
Bünyan Mehmet Özmen - MHP
Develi Recep Özkan - AK Parti
Felahiye Gürsel Kısır - CHP
Hacılar Ahmet Erdem - AK Parti
İncesu Zekeriya Karayol - AK Parti
Kocasinan Bekir Yıldız - AK Parti
Melikgazi Memduh Büyükkılıç - AK Parti
Özvatan Nihat Çiftçi - AK Parti
Pınarbaşı Dursun Ataş - MHP
Sarıoğlan Rıza Başaran - AK Parti
Sarız Faruk Eroğlu - CHP
Talas Rifat Yıldırım - AK Parti
Tomarza Fahrettin Işık - AK Parti
Yahyalı Mehmet Araç - AK Parti
Yeşilhisar İhsan ünal - AK Parti


KIRKLARELİ


Cavit Çağlayan - CHP
Babaeski Abdullah Hacı - CHP
Demirköy Muhlis Yavuz - MHP
Kofçaz Nuri Çalışkan - AK Parti
Lüleburgaz Emin Halebak - CHP
Pehlivanköy Hüseyin Açıkel - AK Parti
Pınarhisar Mustafa Cingöz - CHP
Vize Selçuk Yılmaz - DP


KIRŞEHİR


Yaşar Bahçeci - AK Parti
Akçakent M.Mustafa Yalçın - AK Parti
Akpınar Mustafa Karaman - AK Parti
Boztepe Ramazan Aydın - AK Parti
Çiçekdağı İsmail Deniz - MHP
Kaman Ertan Talu - MHP
Mucur Ali Şahin - MHP


KOCAELİ


İbrahim Karaosmanoğlu - AK Parti
Başiskele Hüseyin Ayaz - AK Parti
Çayırova Ziyaettin Akbaş - AK Parti
Darıca Şükrü Karabacak - AK Parti
Derince Aziz Alemdar - AK Parti
Dilovası Cemil Yaman - AK Parti
Gebze Adnan Köşker - AK Parti
Gölcük Mehmet Ellibeş - AK Parti
İzmit Nevzat Doğan - AK Parti
Karamürsel İsmail Yıldırım - DP
Kandıra Cengiz Kan - AK Parti
Kartepe Şükrü Karabalık - AK Parti
Körfez Yunus Pehlivan - AK Parti


KONYA


Tahir Akyürek - AK Parti
Ahırlı Abdülkadir Yiğit - AK Parti
Akören Tahir Dinç - AK Parti
Akşehir Mustafa Baloğlu - AK Parti
Altınekin Ekrem Gözet - AK Parti
Beyşehir İzzet Taşçı - AK Parti
Bozkır Mustafa Uyar - MHP
Cihanbeyli Mehmet Ali Önal - MHP
Çeltik Mehmet Ekizoğlu - AK Parti
Çumra Yusuf Erdem - MHP
Derbent Hamdi Acar - AK Parti
Derebucak Bahattin Özdemir - AK Parti
Doğanhisar Salih Öztoklu - AK Parti
Emirgazi Ali Rıza Koçak - AK Parti
Ereğli Hüseyin Oprukçu - MHP
Güneysınır Ahmet Demir - AK Parti
Hadım Ahmet Hadımoğlu - AK Parti
Halkapınar Fatih Şentürk - MHP
Hüyük Nusret Akgümüş - AK Parti
Ilgın Halil İbrahim Oral - AK Parti
Kadınhanı Hulusi Çokgel - MHP
Karapınar Mehmet Mukayyitoğlu - AK Parti
Karatay Mehmet Hançerli - AK Parti
Kulu Ahmet Yıldız - AK Parti
Meram Durmuş Ali Açıkel - AK Parti
Sarayönü Mehmet Güney - Bağımsız
Selçuklu Uğur İbrahim Altay - AK Parti
Seydişehir Abdulkadir Çat - MHP
Taşkent Ali İhsan Camgöz - SP
Tuzlukçu Mustafa Sak - CHP
Yalıhöyük Celal Özmen - AK Parti
Yunak Yusuf Bayat - AK Parti


KÜTAHYA


Mustafa İça - AK Parti
Altıntaş Sıtkı Yüzüak - CHP
Aslanapa Asaf Akar - AK Parti
Çavdarhisar Halil Başer - AK Parti
Domaniç Yakup Yardımcı - AK Parti
Dumlupınar Derviş Kavak - AK Parti
Emet Mustafa Koca - AK Parti
Gediz Mehmet Ali Saraoğlu - AK Parti
Hisarcık Mehmet Akbaş - MHP
Pazarlar Ahmet Torun - AK Parti
Simav Kasım Karahan - DP
Şaphane Ramazan Yeşildeniz - MHP
Tavşanlı Mustafa Güler - SP


MALATYA


Ahmet Çakır - AK Parti
Akçadağ İbrahim Koşar - AK Parti
Arapgir Haluk Cömertoğlu - AK Parti
Arguvan Hüseyin Taştan - CHP
Battalgazi Selahattin Gürkan - AK Parti
Darandere İsa Özkan - AK Parti
Doğanşehir İbrahim Karaman - CHP
Doğanyol Recep Gülbey - AK Parti
Hekimhan Mehmet Sait Özoğlu - CHP
Kale Rıfat Baykal - DP
Kuluncak Ramazan Nacar - MHP
Pötürge Necdet Ayaydın - CHP
Yazıhan Ali Kaya - AK Parti
Yeşilyurt Mehmet Kavuk - AK Parti


MANİSA


Cengiz Ergün - MHP
Ahmetli Ahmet Alhan - AK Parti
Akhisar Salih Hızlı - AK Parti
Alaşehir Kadir Daş - MHP
Demirci İhsan Temel - MHP
Gölmarmara Birol Bak - CHP
Gördeş Muhammet Akyol - AK Parti
Kırkağaç Yaşar İsmail Geduz - AK Parti
Köprübaşı Zafer Mergen - AK Parti
Kula Selim Aşkın - AK Parti
Salihli Mustafa Uğur Okay - CHP
Sarıgöl Ömer Karcı - CHP
Saruhanlı Hüseyin Yaralı - AK Parti
Selendi Nurullah Savaş - MHP
Soma Hasan Ergen - AK Parti
Turgutlu Mustafa Serhat Orhan - AK Parti


KAHRAMANMARAŞ


Mustafa Poyraz - AK Parti
Afşin Fazlı Aydoğan - AK Parti
Andıran Baki Tezcan - AK Parti
Çağlayancerit K. Mehmet Yıldızlı - AK Parti
Ekinözü Erol Üstü - MHP
Elbistan Durmuş Küçük - AK Parti
Göksun Ramazan Hurç - AK Parti
Nurhak Ahmet Akkuş - CHP
Pazarcık Kamil Dalkara - CHP
Türkoğlu Mustafa Taşhan - AK Parti


MARDİN


Mehmet Beşir Ayanoğlu - AK Parti
Dargeçit Süleyman Asen - DTP
Derik Çağlar Demirel - DTP
Kızıltepe Ferhan Türk - DTP
Marızdağı Hasip Aktaş - DTP
Midyat Şehmus Nasıroğlu - DP
Nusaybin Ayşe Gökhan - DTP
Ömerli Yılmaz Altındağ - CHP
Savur Şerif Eşref Ayaz - DP
Yeşilli Enver Sağlam - AK Parti


MUĞLA


Osman Gürün - CHP
Bodrum Mehmet Kocadon - DP
Dalaman Sedat Yılmaz - MHP
Datça Mustafa Şener Tokcan - CHP
Fethiye Behçet Saatçi - MHP
Kavaklıdere Nuray Bozer - AK Parti
Köyceğiz Salih Erbay - CHP
Marmaris Muhammet Ali Acar - CHP
Milas Muhammet Tokat - CHP
Ortaca Hasan Karaçelik - CHP
Ula Nadi Şenkal - DP
Yatağan Haşmet Işık - CHP


MUŞ


Necmettin Dede - AK Parti
Bulanık Ziya Akkaya - DTP
Hasköy DP
Korkut Said Elitaş - SP
Malazgirt Mehmet Nuri Balcı - DTP
Varto Gülşen Değer - DTP


NEVŞEHİR



Hasan Ünver - AK Parti
Acıgöl İsmail Çavuşoğlu - AK Parti
Avanos Mustafa Körükçü - AK Parti
Derinkuyu Ahmet Balcı - MHP
Gülşehir Mustafa Dursun - AK Parti
Hacıbektaş Bağımsız
Kozaklı Erdoğan Çelik - AK Parti
Ürgüp Fahri Yıldız - AK Parti



NİĞDE



Faruk Akdoğan - AK Parti
Altunhisar Erdal Sarı - AK Parti
Bor Sıtkı Erat - AK Parti
Çamardı Yavuz Soylu - AK Parti
Çiftlik Yusuf Öcal - CHP
Ulukışla Hacı Avşar - CHP


ORDU


Seyid Torun - DSP
Akkuş Ergüder Efil - CHP
Aybastı İzzet Gündoğar - AK Parti
Çamaş Mahmut Ayparçası - AK Parti
Çatalpınar Muhasin Eriş -AK Parti
Çaybaşı Zekeriya Sarıkoca - AK Parti
Fatsa Hüseyin Anlayan - AK Parti
Gölyalı Talip Şen - CHP
Gürgentepe Halis Baykara - DSP
Gölköy Ali Kemal Mert - AK Parti
İkizce Birol Kaygı - MHP
Kabadüz Orhan Aktaş - DP
Kabataş Yakup Yılmaz - AK Parti
Korgan İhsan Güven - AK Parti
Kumru Tecabi Civelek - AK Parti
Mesudiye İsa Gül - Bağımsız
Perşembe İlhami Selami Çarkçı - AK Parti
Ulubey Akif Atlı - AK Parti
Ünye Ahmet Arpacıoğlu - AK Parti


RİZE


Halil Bakırcı - AK Parti
Ardeşen Mümtaz Sinan - AK Parti
Çamlıhemşin İdris Melek - Bağımsız
Çayeli Rıza Çakır - AK Parti
Derepazarı Şaban Kalça - AK Parti
Fındıklı Adnan Özbalaban - AK Parti
Güneysu Ahmet Minder - AK Parti
Hemşin Kazım Bekar - AK Parti
İkizdere Hasan Kösoğlu - AK Parti
İyidere Ahmet Mete - AK Parti
Kalkandere Nihat Çolak - AK Parti
Pazar Ahmet Basa - AK Parti


SAKARYA


Zeki Toçoğlu - AK Parti
Adapazarı Süleyman Dişli - AK Parti
Akyazı Yaşar Yazıcı - AK Parti
Arifiye İsmail Karakullukçu - AK Parti
Erenler Cavit Öztürk - AK Parti
Ferizli Ahmet Soğuk - AK Parti
Geyye Murat Kaya - AK Parti
Hendek Ali İnci - AK Parti
Karapürçek Orhan Yıldırım - AK Parti
Karasu Mehmet İspiroğlu - MHP
Kaynarca Zeynur Özel - AK Parti
Kocaali Ahmet Acar - AK Parti
Pamukova Cevat Keser - MHP
Sapanca İbrahim Uslu - AK Parti
Serdivan Yusuf Alemdar - AK Parti
Söğütlü Ertuğrul Özcan - AK Parti
Taraklı Tacettin Özkaraman - AK Parti


SAMSUN


Yusuf Ziya Yılmaz - AK Parti
Alaçam İlyas Acar - MHP
Asarcık İbrahim Yüce - AK Parti
Atakum Metin Burma - CHP
Ayvacık Mustafa Belur - AK Parti
Bafra Zihni Şahin - AK Parti
Canik Osman Genç - MHP
Çarşamba Hüseyin Dündar - AK Parti
Havza Murat İkiz - AK Parti
İlkadım Süleyman Kaldırım - AK Parti
Kavak Şerif Ün - MHP
Ladik Mehmet Karahan - MHP
Ondokuzmayıs Osman Topaloğlu - AK Parti
Salıpazarı Halil Akgül - AK Parti
Tekkeköy Hayati Tekin - DSP
Terme Ahmet Hamdi Yirmibeşoğlu - AK Parti
Vezirköprü İbrahim Sadık Ediz - AK Parti
Yakakent Burhan Bayraktar - CHP


SİİRT


Mehmet Selim Sadak - DTP
Aydınlar Mehmet Mesut Memduhoğlu - AK Parti
Baykan Mehmet Ali Erol - AK Parti
Eruh Mehmet Melih Oktay - DTP
Kurtalan Nejat Yılmaz - DTP
Pervari İsmail Bilen - DP
Şiran Necat Cellek - AK Parti


SİNOP


Baki Ergül - CHP
Ayancık Ayhan Ergün - AK Parti
Boyabat Mehmet Ermiş - AK Parti
Dikmen Hüseyin Yüksek - AK Parti
Durağan Ali Dalkılıç - MHP
Erfelek Muzaffer Şimşek - CHP
Gezde Osman Belovacıklı - CHP
Saraydüzü Hasan Peker - MHP
Türkeli Halil Dilek Özcan - MHP


SİVAS


Doğan Ürgüp - BBP
Akıncılar Mevlüt Albayrak - AK Parti
Altınyayla Yasin Demirkaynak - BBP
Divriği Hakan Gök - CHP
Doğanşar Halil Balık - MHP
Gemerek İrfan Sağırkaya - AK Parti
Gölova İbrahim Yenidünya - AK Parti
Gürün Mehmet Aktaş - AK Parti
Hafik Zeki Aydın - AK Parti
İmralı Mehmet Ali Dursunyurttaş - AK Parti
Kangal Mehmet Öztürk - AK Parti
Koyulhisar İlhan Erdem - AK Parti
Suşehri Sedat Sel - BBP
Şarkışlı Kasım Gültekin - BBP
Ulaş İsmail Koçak - MHP
Yıldızeli Selim Baş - AK Parti
Zara Hüsamettin Gürsoy - CHP


TEKİRDAĞ


Adem Dalgıç - CHP
Çerkezköy Ali Ertem - AK Parti
Çorlu Ünal Baysan - CHP
Hayrabolu DP
Malkara Birol Kaya - AK Parti
Marmara Ereğlisi İbrahim Uyan - CHP
Muratlı Nebi Tepe - DSP
Saray Nazmi Çoban - CHP
Şarköy Süleyman Altınok - CHP


TOKAT


Adnan Çiçek - AK Parti
Almus Hasan Hüseyin Arıkan - AK Parti
Artova Aptullah Öztürk - MHP
Başçiftlik Mustafa Öztürk - MHP
Erbaa Ahmet Yenihan - MHP
Niksar Duran Yadigar - MHP
Pazar Adnan Özmen - MHP
Reşadiye Rafet Erdem - MHP
Sulusaray Şahin Hasgül - MHP
Turhal Ali Gözen - AK Parti
Yeşilyurt Kazım Misafir - AK Parti
Zile Lütfi Vidinel - AK Parti


TRABZON


Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu - AK Parti
Akçaabat Şefik Türkmen - AK Parti
Araklı Recep Çebi - AK Parti
Arsin Erdem Şen - AK Parti
Beşikdüzü Ramis Uzun - CHP
Çarşıbaşı Coşkun Yılmaz - AK Parti
Çaykara Namık Kemal Gedikoğlu - Bağımsız
Dernekpazarı Cevdet Cemal Cansız - AK Parti
Düzköy Salih Bakal - AK Parti
Hayrat Mehmet Nuhoğlu - AK Parti
Köprübaşı Ali Rıza Efendioğlu - AK Parti
Maçka Ertuğrul Genç - CHP
Of Oktay Saral - AK Parti
Sürmene Fikri Usta - AK Parti
Şalpazarı Fehmi Cengiz - MHP
Tonya Ahmet Kurt - AK Parti
Vakfıbekir Hayri Birinci - Bağımsız
Yomra İbrahim Sağıroğlu - DP


TUNCELİ


Edibe Şahin - DTP
Çemişgezek Metin Levent Yıldız - AK Parti
Hozat Bağımsız
Mazgirt EMEP
Nazımiye Bağımsız
Ovacık Mustafa Sarıgül - CHP
Pertek Bağımsız
Pülümür Mesut Coşkun - CHP


ŞANLIURFA


Eşref Ahmet Fakıbaba - Bağımsız
Akçakale Abdülhekim Ayhan - SP
Birecik Faruk Pınarbaşı - SP
Bozova Hasan Harusoğlu - AK Parti
Ceylanpınar İsmail Arslan - DTP
Halfeti Mustafa Bayram - CHP
Harran Mehmet Özyavuz - MHP
Hilvan SP
Siverek Ali Murat Kucak - DP
Suruç Ethem Şahin - DTP
Viranşehir Leyla Güven - DTP


UŞAK


Ali Erdoğan - MHP
Banaz Tahsin Erdem - CHP
Eşme Ahmet Yıldırım - CHP
Karahallı Nihat Süzek - CHP
Sivaslı Zafer Küçükgöl - AK Parti
Ulubey Ali Rıza Ada - CHP


VAN


Bekir Kaya - DTP
Bahçesaray Hayati Orhan - AK Parti
Başkale İhsan Güler - DTP
Çaldıran Ferman Yıldırım - AK Parti
Çatak Emin Babur - AK Parti
Erciş Fatih Çiftçi - AK Parti
Edremit Kemal Delen - AK Parti
Gevaş Necmi Sezer - AK Parti
Gürpınar Fuat Atan - SP
Muradiye İzzet Çelik DTP
Özalp Murat Durmaz - DTP
Saray Metin Özarslaner - DSP


YOZGAT


Yusuf Başer - AK Parti
Akdağmadeni Suphi Daştan - AK Parti
Aydıncık Bahattin Özger - AK Parti
Boğazlıyan Mustafa Özdal - CHP
Çandır Ahmet Eroğlu - MHP
Çayıralan Çakmak Çetin - CHP
Çekerek DP
Kadışehri Erdal Zararsız - SP
Saraykent İdris Öğel - MHP
Sarıkaya Ali Osman Erbir - AK Parti
Sorgun Ahmet Şimşek - AK Parti
Şefaatli Zeki Bozkurt - AK Parti
Yenifakılı Hüseyin Uyar - MHP
Yerköy Mehmet Ağaoğlu - AK Parti



ZONGULDAK



İsmail Eşref - CHP
Alaplı Nevzat Çimenoğlu - DP
Çaycuma Mithat Gülşen - AK Parti
Devrek Özcan Ulupınar - AK Parti
Ereğli Halil Posbıyık - CHP
Gökçebey Mehmet Zeki Kılınaçarslan - CHP



AKSARAY


Nevzat Palta - AK Parti
Ağaçören Fırat Salman - AK Parti
Eskil Niyazi Alçay - MHP
Gülağaç Faruk Teymen - AK Parti
Güzelyurt Kudret Özeş - AK Parti
Ortaköy Mahmut Ütük - AK Parti
Sarıyahşi Fatih Ünsal - MHP

BAYBURT



Hacı Ali Polat - AK Parti
Aydıntepe Orhan Eraslan - AK Parti
Demirözü Selami Ersen - AK Parti



KARAMAN



Kamil Uğurlu - AK Parti
Ayrancı Yüksel Büyükkarcı - MHP
Başyayla Şerafettin Bulgurcu - AK Parti
Ermenek Necati Akpınar - AK Parti
Kazım Karabekir Muammer Sarı - MHP
Sarıveliler Bağımsız


KIRIKKALE


Veli Korkmaz - AK Parti
Bahşili Halil İbrahim Bişkin - AK Parti
Balışeyh Ali Dedelioğlu - MHP
Çelebi Süleyman Uluyol - AK Parti
Delice İhsan Biçici - MHP
Karakeçili Salih Avan - AK Parti
Keskin Bayram Sakallı - AK Parti
Sulakyurt Ali Şahin - AK Parti
Yahşihan Ahmet Sungur - MHP


BATMAN


Nejdet Atalay - DTP
Beşiri Said Karabulut - AK Parti
Gercüş Esat Önen - DTP
Hasankeyf Abdulvahap Küsen - AK Parti
Kozluk Mehmet Raşit Haşimi - DTP
Sason Muzaffer Aslan - AK Parti


ŞIRNAK


Ramazan Uysal - DTP
Beytüşşebap Yusuf Temel - DTP
Cizre Aydın Budak - DTP
Güçlükonak Bahattin Aktuğ - AK Parti
İdil Resul Sadak - DTP
Silopi Emin Tuğurlu - DTP
Uludere Şükran Sincar - DTP


BARTIN



Cemal Akın - MHP
Amasra Mehmet Emin Timur - CHP
Kuruçaşile Mehmet Zihni Sayın - AK Parti
Ulus Hüseyin Ulus - CHP



ARDAHAN



Faruk Köksoy - AK Parti
Çıldır Nurettin Aygün - CHP
Damal Gülcemal Fidan - CHP
Göle Sabri Muratoğlu - AK Parti
Hanak Harun Tankoç - DP
Posof Şükrü Bozyiğit - CHP


IĞDIR



Mehmet Nuri Güneş - DTP
Aralık Yıldırım Turan - DP
Kakakoyunlu Ziyatali Deliktaş - AK Parti
Tuzluca Ahmet Sait Sadrettin Turkan - AK Parti


YALOVA


Yakup Koçak - DP
Altınova Metin Oral - AK Parti
Armutlu Mehmet Birkan - AK Parti
Çınarcık Murat Erdoğan - AK Parti
Çiftlikköy Metin Dağ - ANAP
Termal İsmail Atik - AK Parti


KARABÜK



Hüseyin Erer - AK Parti
Eflani İbrahim Ertuğrul - AK Parti
Eskipazar Dursun Baş - AK Parti
Ovacık Hüseyin Denli - AK Parti
Safranbolu Necdet Aksoy - AK Parti
Yenice Zeki Çaylı - AK Parti



KİLİS



Mehmet Abdi Bulut - AK Parti
Ebeyli Süleyman Şimşek - AK Parti
Musabeyli Ayhan Yılmaz - MHP
Polateli Hakkı Çelik - AK Parti



OSMANİYE



Kadir Kara - MHP
Bahçe Murat Altındiş - MHP
Düziçi Ökkeş Namlı - MHP
Hasanbeyli Yusuf Tozluklu - AK Parti
Kadirli Ömer Tarhan - MHP
Sumbaş Mustafa Nuri Nuhoğlu - MHP
Toprakkale Sedat Şanal - AK Parti



DÜZCE



İsmail Bayram - AK Parti
Akçakoca Fikret Albayrak - CHP
Cumayeri Yakup Keleş - SP
Çilimli Muhsin Yavuz - AK Parti
Gölyaka Nihat Çelik - AK Parti
Gümüşova Ahmet Bostancıoğlu - MHP
Kaynaşlı İsmail Korkmaz - AK Parti
Yığılca Bünyamin Şahin - CHP




30.03.2009






Geri dön Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı

POLİTİKAAnkara 4. kez Gökçek dedi
Yazıcıoğlu'na Sivas'ta büyük vefa
Kıran kırana geçen yarışı Topbaş kazandı
Milletimizin mesajını aldık
Gücümüzü gösterdik
Demokrasi havası
18 yıl sonra sandıkta
Güvenoyu
Silivri'den CHP çıktı
Antalya'da sürpriz
İftira atanlar hesabını verecek
Bakanlar Kurulu bugün toplanacak
Sarıgül ile Karakaş tartıştı
Emanet oyları geri aldık
CHP'den İstanbul seçimlerine itiraz
Bizim veri tabanımız korumalı
Yazıcıoğlu Tacettin Dergahı'na defnedilecek
Soylu DP'den ayrılıyor mu?
Arınç: Hizmete oy verilmedi
Yazıcıoğlu için site açıldı
CHP Bilecek'te de seçimlere itiraz etti
Babacan Lahey ve Brüksel'e gidiyor
AK Parti'den helikopter kazası önergesi





Etiketler:
Bu Haber Toplam 2065 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı: 0

Copyright © 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
E-Posta: istanbulburda[@]gmail.com
Etik Anlayışımız! - Site Haritası