Kapat

Trafik tescil işlemleri için e-randevu sistemi kuruldu-KARAMAN

Tarih: 11.08.2010

Trafik Tescil Işlemleri Için E-randevu Sistemi Kuruldu-KARAMAN, Karaman'da trafik tescil işleri için randevu sistemi kuruldu. Türkiye'de online randevu sistemine geçen 4 il olduklarını belirten Karaman İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, trafik tescil ve sürücü belgesi ile ilgili işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların


FriendFeed ile Paylaş
Karaman'da trafik tescil işleri için randevu sistemi kuruldu. Türkiye'de online randevu sistemine geçen 4. il olduklarını belirten Karaman İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, trafik tescil ve sürücü belgesi ile ilgili işlemlerini yapmak isteyen vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve ismiyle www.karaman.pol.tr adresine girerek sıra alabileceklerini söyledi. Söz konusu sistemin il emniyet müdürlüğünde görevli personeli tarafından kurulduğunu ve uygulamanın 14-15 Ağustos tarihlerinde başlayacağını dile getiren Sönmez " Vatandaşlarımız 15 gün sonrasına kadar internet sitesinden kayıt yaptığında saat kaçta işlemini yapabileceğini anında öğrenebilecek. Söz konusu tarih ve saatte trafik tescil işi 10 dakikada sürücü belgesi işlemi de yarım gün içinde yapılacak." dedi. Siteden randevu alanlar için özel bir masa oluşturduklarını belirten Sönmez, uygulamanın faydalı olacağına ve vatandaşların işini kısa sürede yapabileceklerine inandıklarını ifade etti. Sönmez, amaçlarının halka en iyi hizmeti vaktinde vermek olduğunun altını çizerek internet sitesine giremeyenler için eski uygulamanın devam ettiğini sözlerine ekledi.

Karaman ili çıkışlarında '5 dakika çay molası' ve 'Ramazan ayında iftarı kaçıranlara ikram bizden' hizmetleri ile farklı uygulamalara da imza attıklarını dile getiren Sönmez, gerek bölge insanının gerekse misafirlerin beğenisini kazanacaklarına inandıklarını söyledi.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 13740 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya