İklimsa-Group'dan tasarruflu ısınmanın formülü

Kombi ve petek bakımıyla faturalarınızı yüzde 30 oranında düşürebilirsiniz, İklimsa-Group'un uzman teknik servisi hem sağlıklı hem de ekonomik ısınmanızı sağlayacak.

İklimsa-Group'dan tasarruflu ısınmanın formülü

Kombi ve petek bakımıyla faturalarınızı yüzde 30 oranında düşürebilirsiniz, İklimsa-Group'un uzman teknik servisi hem sağlıklı hem de ekonomik ısınmanızı sağlayacak.

BERKE EREN
BERKE EREN
05 Ocak 2018 Cuma 23:52
178 Okunma
İklimsa-Group'dan tasarruflu ısınmanın formülü

İKLİMSA-GROUP

SAHİLYOLU CAD.NO 6 BEYLİKDÜZÜ

0 212 880 09 00

0 530 380 17 30

0 537 291 61 69

İNTERNET ADRESİMİZ

www.iklimsa-group.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram: iklimsa_group

ÖNEMLİ BİLGİ

Cihazın ömrünü uzatmak, yüksek verimle çalışmasını sağlamak, yaşam konforunu artırmak için kombi bakımları periyodik olarak yaptırılmalıdır.

BAKIM NASIL YAPILIR ? 

 1.    Gaz basıncı kontrolü ve ayarı.

2.    Baca çekiş kontorlü.

3.    Genleşme tankı azot kontrolü. 

4.    Filitre temizliği ve kontrölü.

5.    Kalorifer kontrölü.

6.    Sıcak su kontrolü. 

7.    Güvenlik kontrolü. 

8.    Elektirik aksam kontrolü.

9.    Elektronik kart kontrolü.

10.  Su kaçak kontrolü.

11.  Petek hava kontrolü.

12.  Temizlik.

Kombi ve  petek temizliği her yıl düzenli olarak yapılması hem cebinize hemde cihazlarınızın sağlığına daha iyi gelecektir. Düzenli petek temizliği yapılmayan evlerde geç ısınma sorunu, faturanın fazla gelmesi gibi problemler ortaya çıkartmaktadır. Peteğinizin temizleme zamanı geldiğini geç ısınmasından kolaylıkla anlaya bilirsiniz.

Düzenli olarak petek temizliği yapılan evlerin hem daha kolay ısındığını hemde faturalarındaki rakamların azaldığını gözlemlemekteyiz. Fakat bu işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmakta. Piyasada bulunan herkes bu işlemi yapabileceğini sanmaktadır. Petek temiizliği önemli olmakta beraber herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Temizlik esnasında kullanılan tüm kimyasal temizleme ürünlerinin kalitesi çok önemlidir.

KOMBİ TEKNİK SERVİSİMİZ

İnsan ihtiyaçlarının zaman içerisinde değişim göstermesi ile artık her evde ana ihtiyaç olan kombi kullanımı ile birlikte kombi servisi hizmetleri gereklilik haline gelmiştir.

Artık evlerimizde dört mevsim faydalandığımız kombiları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız kombinın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir.

Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir kombi birçok farklı problemi beraberinde getirir. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bu cihazlarımız için belki de çok daha fazlasını servis hizmetleri için harcaman zorunda kalabiliriz.

Servisin doğru olarak seçimi kombinın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır.

Alırken birçok özelliğini araştırdığımız gibi kombi servisi seçiminde de dikkate alacağımız ölçütler olmalıdır.

Biz, firma olarak tüm bu ölçütleri en iyi sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Montajdan arızaya, bakımdan kontrole tüm hizmetleri dinamik ekibimiz ve 25 yıllık tecrübemiz ile sunuyoruz.

Sizlere en güzel hizmeti vermek için olmazsa olmaz kurallarımız vardır. Bunlar;

İLETİŞİM; ürünümüz arıza yaptığında hemen çözüm aramak isteriz. İlk yapacağımız da telefon ile iletişim kurmaktır. En hızlı şekilde muhataba ulaşıp, arızayı anlatmak ve çözüm aramaktır tek ihtiyacımız. İşte bu noktada iletişim önemli hale geliyor. Size bırakılan bir servis telefonunu aradığınızda cevap alamıyorsanız, ilgi ile dinlenmiyorsanız, derdinizi anlatamıyorsanız daha ilk dakikada çözümsüzlük yoluna girmişsiniz demektir.

Üründen ve arızalardan bilgisi olmayan, ciddiyetsiz bir müşteri hizmetleri elemanına problemi anlatmak kadar yorucu bir durum yoktur.

Biz firma olarak iletişim numaralarımıza anında cevap vererek problemi en hızlı şekilde anlamak ve gerekli çözümler sizlere sunmak düsturu ile çalışmaktayız.

Anında cevap veren, iletişim kabiliyeti yüksek, ürün bilgisi olan müşteri hizmetleri ekibimiz telefonun diğer ucunda her zaman hizmetinize hazırdır.

İlk kayıttan sonra çözüm süreci boyunca size bilgi aktararak aldığınız hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

HIZ; sürekli kullanmakta olduğumuz bir cihazın arızasını en hızlı şekilde çözülmesini isteriz. Bu sebeple de bir servisten hizmet alırken ilk beklentimiz çabukluktur.

Biz dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile en hızlı şekilde randevu vererek çözüm için müdahalede bulunmaktayız.

GÜVEN; hizmetlerde güven kalitenin sembolüdür. Müşterilerimizin çokça bilmediği teknik konularda bile en ince ayrıntısına kadar izahat yapılarak vaat edilen hizmetler istenildiği şekilde eksiksiz olarak yapılmaktadır.

ÇÖZÜM; teknolojinin sürekli geliştiği kombi sektörünün sürekli takip edilerek karşılaşılacak tüm arızalar için çözümlerimizi üretmekteyiz. Çözümsüz bir arızadan daha da olumsuzu, yarım çözümlerdir. Bu da ürünümüzde gelecekte kalıcı arızalara sebep olabilir. Her ürün için en uygun çözümleri vermekteyiz.

YEDEK PARÇA; yedek parça temini ve kaliteli yedek parça kullanımı arıza çözümlerinde çok önemlidir. Her marka ürünün tüm yedek parçalarını hızlı bir şekilde temin ederek en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yedek parça beklemenin olmadığı bir hizmet kadar kalitesiz yedek parça kullanmamak ta en önemli çalışma kuralımızdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; müşteri velinimetimizdir. Vereceğimiz hizmet ne kadar iyi olursa olsun müşterimizin memnun olmadığı bir sonuç kabul edilemez. Müşterinin talebi, beklentisi, ihtiyaçları tam olarak analiz edilerek hizmet vermekteyiz. Gerek hız gerekse de maliyet olarak en uygun hizmeti sunmak en büyük farkımızdır.

KALİTE; her hizmette olduğu gibi kombi servisi hizmetinde de olmazsa olmaz kuralları göz önünde bulundurarak, müşterimizin isteklerini ilk sıraya koyarak çalışıyoruz.

Ürünümüzün kalitesi kadar servisin hizmeti de önemlidir. Bu sebeple ürün seçerken ne kadar dikkat ediyorsanız aynı dikkati servis seçerken de lütfen göz önünde bulundurun.


KOMBİ MONTAJI

Kombi montajı ürünü alırken gösterdiğimiz hassasiyet kadar önem verilmesi gereken bir konudur. Kombinın kalitesi, özelliği, performansı ne kadar iyi olursa olsun, doğru yapılmamış bir montaj tüm bu özellikleri aşağı çekebilir.

Montajın doğru yapılması birçok şartı yerine getirmekle olur. Ancak bu şekilde kombimızdan tüm özellikleri ile en doğru şekilde verim alabiliriz. Ufak bir montaj hatası kalıcı arızalara, verimsizliğe, fazla enerji tüketimine sebep olabilir.

Biz de firma olarak, en kaliteli malzemeler ile en doğru şekilde tecrübeli ekibimizle montaj hizmeti veriyoruz.

Kombi Montajı Aşamaları

EKİP KALİTESİ; bilgi birikimi yüksek, tecrübesi olan bir personelin montaj yapması en önemli konudur. Firma olarak 25 yıllık tecrübe birikimini, personellerimize verdiğimiz eğitimler ile en yüksek kalitede montaj hizmeti vermekteyiz.

ÜRÜNÜ TANIMAK; doğru bir montaj için ürünü tanımak çok önemlidir. Çalışma sistemi, üretim teknolojisi, özellikleri, hassas noktaları, kullanılması gereken malzemeler bilinmelidir. Firma olarak tüm marka ve modeller analiz edilerek düzenli eğitimler personelimize verilmektedir.

VERİMLİLİK KONTROLÜ; her kombinın bir kapasitesi vardır. Her ne kadar satış aşamasında bu ölçümler dikkate alınsa da bazen eksik bilgi sebebi ile ortama uygun olmayan modeller alınmış olabilir. Bundan dolayı alınan model ve kapasitenin montaj yapılacak yaşama alanına uygun olmadığı ölçümler ile tespit edilir. Eğer ki uygun değilse montaj ertelenir ve değişim tavsiye edilir.

YER TESPİTİ; montaj yapılacak yaşam alanının en doğru şekilde tespiti yapılır. Gerek verimlilik olarak gerekse de görsel anlamda en uygun yer seçilir.

DOĞRU MALZEME KULLANMAK; montaj malzemesi kombi verimliliğini direk etkileyen bir unsurdur. Birincisi kullanılacak malzemenin kombi modeline uygun olması gereklidir. İkinci konu kaliteli malzeme seçimidir. Servis olarak en kaliteli malzemeler ile ürüne uygun şekilde seçim yapılmaktadır.

Montaj Aşamaları

 • Öncelikle ortam verimliliği test edilir
 • Yer seçimi yapılır
 • İç ünite doğru şekilde doğru yere montaj yapılır
 • Dış ünite, iç ünite ile dengeli olarak montaj yapılır
 • Boru ve drenaj hattı döşenir
 • İç ünite elektrik tesisatı döşenir
 • Gaz kontrolü yapılır ve gerekli hallerde takviye edilir
 • Çalışma öncesi son kontroller yapılır
 • Çalıştırılır ve test edilir

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; hizmetin en önemli aşaması hizmet alan müşterinin memnuniyetidir. Kombi montajında da almış olduğu ürün en verimli çalışacak şekilde, kaliteli malzemeler ile montaj edilir. Çalışması ve verimliliği test edilir. Bir önemli konu da yaşam alanlarımızda olan montajın ortam kirliliği oluşturmaması. Sarkan kablolar, güzel durmayan boru geçişi olumsuz durumlardır. Servis olarak ortam estetiğini bozmadan, görsel olarak ta kaliteyi yakalayarak montaj yapmaktayız.

MONTAJ HİZMETİ VERDİĞİMİZ MODELLER; servis olarak tüm marka ve modellere montaj hizmeti vermekteyiz. Duvar tipi kombi, salon tipi kombi, kaset tipi kombi, Kanallı kombi, Inverter kombi, Yer tipi kombi, Tavan tipi kombi, Multi tip kombi modellerinin en kaliteli şekilde montajı yapılmaktadır.

MONTAJDA YAPILAN HATALAR; montaj aşamasında genel olarak yapılan hatalar, yanlış sigorta kullanımı, kod farkı, yanlış kablo kesiti, uygun olmayan elektrik voltajıdır. Kaliteli ve tecrübeli ekibimizle bu konuları da dikkate alarak teknik anlamda en doğru montaj hizmetini vermekteyiz.

Kombi montajı ürünün kalitesi kadar, fiyatı kadar, özellikleri kadar dikkat edilmesi gereken konudur. Profesyonel, hızlı, tecrübeli ekibimizle; en yüksek verimi alabileceğimiz montaj malzemesi seçimi ile hizmetinizdeyiz.


KOMBİ ARIZALARI

Kombi arızaları, yaşam alanlarımızda kullandığımız bize rahatlık sağlayan kombiların zaman zaman ortaya çıkan ve doğru şekilde müdahale edilmesi gereken durumlardır. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz kombiların arızaları, uzman servisler ile kaliteli hizmet çerçevesinde giderilmesi kullanım ömrünü direkt etkileyen bir unsurdur.

Kombi arızalarının her aşamasında, en kaliteli ve doğru hizmeti uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Arıza giderme aşamalarını dikkatle yerine getirdiğimizde en güzel sonuca ulaşacağız.

Birçok arıza kullanıcı kaynaklı ve basit ayarlar ile düzeltilecek problemlerdir. Bu sebeple servis ile irtibat kurmadan önce bazı müdahale ve kontrolleri yapmamız gerekir.

 • Kombi çalışmıyorsa öncelikle elektrik aksamı ve sigorta kontrol edilir. Eğer ki elektrik aksamındaki problem çözülemeyecek bir durumda servis ile irtibat kurulur.
 • İkinci aşama elektrik geliyor lakin kombi çalıştırılmıyorsa kumanda kontrol edilir. Kumanda pili zayıflamışsa veya bitmişse değiştirilir.
 • Kombi çalışıyor lakin az hava veriyorsa ön paneldeki filtreler yıkanır ve kurutularak takılır.
 • İç ortama su akıntısı var ise, gider hortumu kontrol edilir tıkanıklık var ise giderilir.
 • Kışın kombi çalışırken bir süre kendini beklemeye alıyor ise mevsimsel bir durumdur ve arıza değildir.

Bu kontrollerin hepsine bakıldıktan sonra kombi hala çalışmıyor ise artık servis müdahalesi zamanı gelmiştir.

Bu aşamada önemli bir süreç başlamaktadır.

HIZLI ULAŞIM; servis olarak her türlü arızanızda anında ulaşabileceğiniz bir hizmet vermekteyiz. Uzman müşteri hizmetleri temsilcimiz kaydınızı ve arıza ile ilgili kısa bilgileri alarak en yakın zamana randevu verecek ve personelimizi yönlendirecektir.

ARIZA TESPİTİ; ekibimiz randevu saatinde ulaşarak, arıza tespiti ile ilgili ilk testleri yapar ve sonucu bildirir.

MÜDAHALE VE TAMİRAT; problem ve arıza en pratik şekilde, kaliteli malzeme ve parça kullanılarak çözülür.

ORJİNAL PARÇA KULLANIMI; Ürüne uygun orijinal parçalar kullanılır. Stok ve bekleme süresi olmaksızın işlem yapılır.

TEST VE KONTROL; tamirat sonrası kombi çalıştırılarak test edilir. En yüksek verimle çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Kombi Arızası Teknik Müdahale Aşamaları

 • Öncelikle elektrik aksamı kontrol edilir, kombiya kadar olan tesisatta problem var ise çözülür. Kombiya enerji geliyorsa, iç aksamda sistem kontrol edilir ve çözülür.
 • Kumanda kontrol edilir, arızalı ise tamirat yoluna gidilir, arızayı gidermek mümkün olmaz ise yeni bir kumanda ile değiştirilir.
 • Kombinın fan motoru çalışıyor lakin ısıtma yapmıyorsa, öncelikle termostat kontrol edilir, arıza varsa giderilir. Gerekiyorsa değiştirilir.
 • Termik kontrol edilir, arıza giderilir.
 • Kombi kalkış yapıyor lakin termik atıyorsa gaz kontrolü yapılır gerekiyorsa takviye edilir. Kaçak var mı kontrol edilir.
 • Kombi sigorta attırıyor ise, iç bağlantılar kontrol edilir. Kablo arızası var ise yenilenir. Yerinden çıkmış kablo var ise yerine takılır.
 • Kombi sesli çalışıyor ise; fan ve burç motorları arızalı olabilir. Tamiri mümkün ise yapılır değilse değiştirilir.

Belli başlı teknik müdahale aşamaları bunlardır. Daha birçok farklı arızanın tespiti ve tamiri uzman ekibimiz ile en kısa sürede, en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Değişen parçaların garanti süreleri de önemlidir. Servis olarak değişimini yaptığımız her parçanın arıza ve hizmet garantisini vermekteyiz.

Arızaya ilk müdahaleden, giderilmesine ve sonrasında takibe kadar her aşamada en verimli hizmeti vermekteyiz.

Önemli bir konuda kombi arızalarının minimuma inmesi için periyodik olarak bakımlarının aksatılmamasıdır. Bu sayede bir çok problem daha ilk aşamada tespit edilecek ve kombinın daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması sağlanacaktır.

NEDEN İKLİMSA-GROUP-NANO TEMİZLEME HİZMETLERİ

Teknolojinin gelişimiyle hayatımıza giren teknolojik ürünlerde periyodik zamanlarda bakım ve temizleme gerekliliği hasıl olmuştur. Peki bakım ve temizleme yapılmayan bu ürünlerde bakteri üretimi, zehirli hava salınımı meydana gelmektedir. Bu sebeple ürünleri periyodik zamanlarda temizlemek olabilecek solunum hastalıklarını, cilt rahatsızlıklarını bertaraf edecektir.

İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ VE OTO TEKNİK MÜHENDİSLİĞİ OLARAK MONTAJ-BAKIM VE TEKNOLOJİK ÜRÜNLER NANO TEMİZLEME SERVİSLERİMİZ İLE HİZMETİNDEYİZ

Yepyeni bir anlayışla, genç ve dinamik ekibimizle, sektörümüzde kaliteli hizmet için hizmetinizdeyiz. Servis hizmetleri; özen ister, ustalık ister, ilgi ister, çözüm ister, pratiklik ister, kalite ister, uygun fiyat ister, dinamiklik ister, tecrübe ister. Piyasanın gerek teknolojik gerekse de ürün çeşitliliğini sürekli takip ederek hizmetlerimizi yenilemekle beraber, ihtiyaca uygun çözümler sunarak işimizin hakkını vermek misyonumuzdur.

KLİMA MONTAJ-BAKIM TEKNİK SERVİSİMİZ

Evlerimize ve İş yerlerimize dört mevsim faydalandığımız klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir. Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir klima birçok farklı problemi beraberinde getirir. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bu cihazlarımız için belki de çok daha fazlasını servis hizmetleri için harcaman zorunda kalabiliriz. Servisin doğru olarak seçimi klimanın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır. Alırken birçok özelliğini araştırdığımız gibi klima servisi seçiminde de dikkate alacağımız ölçütler olmalıdır. Biz, firma olarak tüm bu ölçütleri en iyi sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

KOMBİ MONTAJ-BAKIM TEKNİK SERVİSİMİZ

Evlerimizde dört mevsim faydalandığımız kombileri temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız kombinin aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir. Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir kombi birçok farklı problemi beraberinde getirir. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bu cihazlarımız için belki de çok daha fazlasını servis hizmetleri için harcaman zorunda kalabiliriz. Servisin doğru olarak seçimi kombinın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır. Alırken birçok özelliğini araştırdığımız gibi kombi servisi seçiminde de dikkate alacağımız ölçütler olmalıdır. Biz, firma olarak tüm bu ölçütleri en iyi sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

PETEK-PANEL BAKIM TEKNİK SERVİSİMİZ

Kombi tesisatında en fazla kireç oluşan nokta, suyun ısındığı eşanjördür. Kombi bakımı esnasında sadece süpürgeyle toz alındığından eşanjör temizliği yapılmamaktadır. Kalorifer tesisatlarında petek temizleme yapılırken kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun geçtiği tüm kombi parçalarını ayna gibi tertemiz yapar. Bu işlem kirlilikten kaynaklı kombi parçalarında oluşacak arızaları tamamen yok eder. Bu sayede ekstra ücret ödemeden kombi temizliğiniz de yapılmış olur. Suyu peteklere gönderen kombi olduğu için, düzgün bir şekilde iletimi sağlandığında aldığınız ısı verimi oldukça artacaktır.

OTO TEKNOLOJİLERİ HİZMETLERİ TEKNİK SERVİSİMİZ

Aracınızın markası veya fiyatı ne olursa olsun bizim için değerlidir. Kendi alanında 30 yıllık tecrübeye sahip uzmanlaşmış personellerimiz ile spn teknoloji cihazlarla donatılmış servisimizde garantili hizmet verilmektedir. SERVİSİMİZDE OTO TEKNİK SERVİSİ ALANINDA Akü Değişimi ve Bakımı, Distribütörler-Klima Servisi- Navigasyon Sistemleri-Jeneratörler ve Elektrik motorları-ABS-Marş Motorları ve Alternatörler-Airbag-Alarm Sistemleri-Multimedya Sistemleri-Park Sensörleri-Merkezi Kilit Montaj Bakım hizmetleri vermekteyiz

CLEANER TEKNİK SERVİSİMİZ

Konusunda uzman personelimiz tarafından KLİMA, KOMBİ , PANEL-RADYATÖR-YERDEN ISITMA VE TESİSAT SİSTEMLERİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ,BUZDOLABI,BULAŞIK MAKİNESİ, OTO KLİMA-ELEKTRONİK EKİPMAN TEMİZLEME ÜNİTELERİMİZDE iç-dış ve mekanik aksam temizliği özel cihaz ve solüsyonlarla yapılmaktadır.

FAALİYET ALANIMIZ

BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE-AVCILAR-ESENYURT BÖLGELERİ

İLETİŞİM

İKLİMSA-GROUP

SAHİLYOLU CAD.NO 6 BEYLİKDÜZÜ

0 212 880 09 00

0 530 380 17 30

0 537 291 61 69

İNTERNET ADRESİMİZ

www.iklimsa-group.com

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

İnstagram: iklimsa_group

Son Güncelleme: 07.01.2018 16:17
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Sahin 2018-01-06 03:02:39

Süper temizlik ellerinize sağlık

Avatar
KEMAL KAYA 2018-01-06 01:06:28

Bu firmayı geçen 2 ay önce petek temizleme için çağırmıştım. Hem firma hem elemanları son derece ilgili ve alakalı ayrıca profesyoneller. Fiyatları da çok makul. Faydasını son doğalgaz faturamda gördüm evimiz daha da iyi ısınıyor.Teşekkür ederiz istanbulda.com vesilesiyle.

Avatar
Ahmet Dağhan 2018-01-06 01:10:14

Faturam 450 den 290 a düştü. Bu firma işinin hakkını veriyor.*****

Avatar
Şule Akgün 2018-01-06 01:14:38

Bıktım bu firmadan 10 günde bir arıyorlar bir sorun bir problem varmı diye soruyorlar. ;) Şaka tabi gerçekten herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Hem kombi hem klima bakımını yaptırdım. Çok memnunum.

Avatar
Mehmed han 2018-01-06 01:15:04

Gerçekten daha uygun fatura ve daha iyi isinmaya başladık çok teşekkürler

Avatar
Talip hastiris 2018-01-07 23:16:47

Faturam çok dustü çok memnun kaldık teşekkür iklimsa group

Avatar
Makbule Y. 2018-01-07 23:33:30

İlk başta tereddüt etmiştim çıkan kiri görünce tereddütüm gitti. Fiyat ve hizmet çok güzel. Teşekkür ederiz