Kapat

Taze mısır aşkı!

Tarih: 27.12.2007

Taze Mısır Aşkı!, Cumhurbaşkanı Gü l'ün oğlu Mehmet Emre Gül'ün ardından, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın oğulları da 'bardakta taze mısır' işine girdi


FriendFeed ile Paylaş
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğulları Hüseyin Ersan Topbaş ve Mustafa Ömer Topbaş, 23 Ekim 2007'de kurdukları NİO Dış Ticaret Anonim Şirketi aracılığ ıyla, Malezyalı taze mısır üreten Marine Gold Marketing Sdn. Bhd. şirketinin ü rünlerini Türkiye'de birçok noktada satmaya başlayacak.

İşadamı Mehmet Daniş'in Malezyalı Daily Fresh'in ürünlerini Türkiye'ye getirmesiyle tam bir "taze mısır patlaması" yaşandı. Alışveriş merkezleri ve üniversitelerde hızla yaygınlaşan taze mısır satışını kârlı gören Cumhurbaş kanı Abdullah Gül'ün oğlu Mehmet Emre Gül ve ortağı, Daily Fresh'ten bayilik alarak, Ankara'da iki alışveriş merkezinde satışa başlad? ?.


Topbaşlar daha iddialı

Piyasaya daha iddialı giren Başkan Topbaş'ın iki oğlu, bayilik almak yerine Malezya'da bardakta mısır ü retimi yapan bir başka şirketin Türkiye'deki haklarını aldı. İstanbul Ticaret Odası (İTO) kayıtlarına göre, Topbaş kardeşler 23 Ekim 2007'de NİO adlı bir şirket kurdu. Şirketin iş konusu, "her türlü yaş kuru sebze, meyve, narenciye ür? ?nleri, tahıl, bakliyat, baharat, yağ ve unlu mamulleri alım, satımı, ithalat ve ihracatı" olarak belirtildi.
Topbaş kardeşler, şirketleri aracılığıyla Malezya'da 1987'den beri tatlı mısır üreten Marine Gold adlı şirketin Türkiye temsilciliğini aldı. Türkiye'de taze mısır standı kurma ve franchise yöntemiyle bayilik verme hakkını alan Topbaş kardeşler "Corn in cup" markalı ürünlerin satışı için geniş bir satış ağı kuruyor.
Aynı isimle internet sitesi de kuran Topbaş kardeşlerin sitede verdiği bilgiye göre, yakında 16 noktada "corn in cup" markalı mısırlar satılacak.


Akmerkez bu kez evet dedi

Topbaş kardeşlerin taze mısır satışı yapacağını aç? ?kladığı noktalardan biri de Akmerkez.
Taze mısır satışını Tü rkiye'de başlatan Taze Mısır Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Daniş, 8 Eylül 2007'de yayımlanan bir röportajında, Akmerkez yönetiminin "konseptlerine uygun olmadığı" gerekçesiyle taze mısır satışına izin vermediğini açıklam? ?ştı.


Satış noktaları

Sitede çok yakında açı lacağı belirtilen 16 satış noktası şunlar: İstanbul Etiler Akmerkez Alışveriş Merkezi, İstanbul Esentepe Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul Niş antaşı City's Alışveriş Merkezi, İstanbul Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi, İstanbul Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezi, Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi, Mersin Forum Alışveriş Merkezi, Balıkesir Yaylada Alış veriş Merkezi, Koç Üniversitesi, Santralistanbul, Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampusu, Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampusu, Bahçeşehir Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampusu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Üsküdar Kampusu.


Cumhurbaşkanı Gül'ün oğlu Mehmet Emre Gül'ün ardından, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın oğulları da 'bardakta taze mısır' işine girdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğulları Hüseyin Ersan Topbaş ve Mustafa Ömer Topbaş, 23 Ekim 2007'de kurdukları NİO Dış Ticaret Anonim Şirketi aracılığıyla, Malezyalı taze mısır üreten Marine Gold Marketing Sdn. Bhd. şirketinin ürünlerini Tü rkiye'de birçok noktada satmaya başlayacak.
İşadamı Mehmet Daniş'in Malezyalı Daily Fresh'in ürünlerini Türkiye'ye getirmesiyle tam bir "taze mısır patlaması" yaşandı. Alışveriş merkezleri ve üniversitelerde hızla yaygı nlaşan taze mısır satışını kârlı gören Cumhurbaşkanı Abdullah G? ?l'ün oğlu Mehmet Emre Gül ve ortağı, Daily Fresh'ten bayilik alarak, Ankara'da iki alışveriş merkezinde satışa başladı.


Topbaşlar daha iddialı

Piyasaya daha iddialı giren Başkan Topbaş'ın iki oğlu, bayilik almak yerine Malezya'da bardakta mısır üretimi yapan bir başka şirketin Tü rkiye'deki haklarını aldı. İstanbul Ticaret Odası (İTO) kayıtlarına göre, Topbaş kardeşler 23 Ekim 2007'de NİO adlı bir şirket kurdu. Şirketin iş konusu, "her türlü yaş kuru sebze, meyve, narenciye ürünleri, tahıl, bakliyat, baharat, yağ ve unlu mamulleri alım, satımı, ithalat ve ihracatı" olarak belirtildi.
Topbaş kardeşler, şirketleri aracılığıyla Malezya'da 1987'den beri tatlı mısır ü reten Marine Gold adlı şirketin Türkiye temsilciliğini aldı. Türkiye'de taze mısır standı kurma ve franchise yöntemiyle bayilik verme hakkını alan Topbaş kardeş ler "Corn in cup" markalı ürünlerin satışı için geniş bir satış ağı kuruyor.
Aynı isimle internet sitesi de kuran Topbaş kardeşlerin sitede verdiği bilgiye göre, yakında 16 noktada "corn in cup" markalı mısırlar satı lacak.


Akmerkez bu kez evet dedi

Topbaş kardeşlerin taze mısır satışı yapacağını açıkladığı noktalardan biri de Akmerkez.
Taze mısır satışını Türkiye'de başlatan Taze Mısır Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Daniş, 8 Eylül 2007'de yayımlanan bir röportajında, Akmerkez yönetiminin "konseptlerine uygun olmadığı" gerekçesiyle taze mısır satışına izin vermediğini açıklamıştı.


Satış noktaları

Sitede çok yakında açılacağı belirtilen 16 satış noktası şunlar: İstanbul Etiler Akmerkez Alışveriş Merkezi, İstanbul Esentepe Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbul Nişantaşı City's Alışveriş Merkezi, İstanbul Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi, İstanbul Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezi, Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi, Mersin Forum Alışveriş Merkezi, Balıkesir Yaylada Alışveriş Merkezi, Koç Üniversitesi, Santralistanbul, Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampusu, Bilgi Üniversitesi Kuş tepe Kampusu, Bahçeşehir Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampusu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Üsküdar Kampusu.

Etiketler:
Bu Haber Toplam 5000 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya