Kapat
 
 Firmanı Ekle - Arama Arşivi - Site İçi Arama:      


  Tüm İlçeleri
 Adalar
 Avcılar
 Bağcılar
 Bahçelievler
 Bakırköy
 Bayrampaşa
 Beşiktaş
 Beykoz
 Beyoğlu
 Büyükçekmece
 Çatalca
 Eminönü
 Esenler
 Eyüp
 Fatih
 Gaziosmanpaşa
 Güngören
 Kadıköy
 Kağıthane
 Kartal
 Küçükçekmece
 Maltepe
 Pendik
 Sarıyer
 Silivri
 Sultanbeyli
 Şile
 Şişli
 Tuzla
 Ümraniye
 Üsküdar
 Zeytinburnu
  Gazete Oku
 Akşam
 Birgün
 Bugün
 Cumhuriyet
 Evrensel
 Güneş
 Halka Tercüman
 Hürriyet
 Kurultay
 Milli Gazete
 Milliyet
 Ortadoğu
 Radikal
 Sabah
 Star
 Şok Gazetesi
 Takvim
 Türkiye
 Vakit
 Vatan
 Yeni Asya
 Yeniçağ
 Yeni Mesaj
 Yeni Şafak
 Zaman
  Önemli Adresler
 118 Rehber
 Adsl Kota Bilgi
 Askerlik İşlemleri
 Aöf Sonuçları
 Çalıntı Oto Sorgu
 Ehliyet Sonuçları
 IETT Seferleri
 Igdaş Borç Sorma
 Iski Borç Sorma
 Kpss Sonuçları
 M.E.B Sınav Sonuç
 Pasaport Başvurusu
 Piyango Sonuçları
 Sahte Para Sorgu
 Sayısal Loto
 Ssk Gün Hesabı
 Sürücü Puanı Sorgu
 Tc No Sorgu
 Tren Bilet Satış
 Vergi No Sorgu
 Önemli Telefonlar
 Ösym Sonuçları

HOLDİNG WEB ADRESLERİ

Tarih: 02.11.2007

HOLDİNG WEB ADRESLERİ, HOLDİNGLER WEB ADRESLERİ


HOLDİNGLER
Acarsan Grup www.acarsan.com.tr
Ahmet
Nuri Erikoğlu Holding A.Ş. www.erikoglu.com.tr
Ahmet Veli Menger Holding A.Ş.
www.avm.com.tr
Ahsel Holding www.ahselholding.com.tr
Akaylar
www.akaylar.com.tr
Akdemir Grubu www.akdemir.com.tr
Akfen Holding A.Ş.
www.akfen.com.tr
Akkanat Holding www.akkanatholding.com
Akman Holding
A.Ş. www.akman.com.tr
Akmazlar Group www.akmazlar.com.tr
Akpınar Grubu
www.akpinargroup.com.tr
Aksa www.aksa.com.tr
Aksa Akrilik Kimya Sanayi
Anonim Şirketi www.akkok.com.tr
Aktur Şirketler Grubu aktur.com.tr
Akzo Nobel
Türkiye www.akzonobel.com.tr
Alarko Şirketler Topluluğu www.alarko.com.tr

Alçe Şirketler Grubu www.alce.com.tr
Alemdar Holding A.Ş. www.alemdar.com

Alex Stewart Uluslararası Gözetim A.Ş. www.alexstewart.com.tr
Algan Group
www.algan.com.tr
Ali Çarmıklı Holding www.arcarmikli.com
Alka Group
www.alkagroup.com.tr
Alke Şirketler Grubu www.alke.com.tr
Alpata Group
www.alpata.com
Altay Group www.altay.com.tr
Altınbaş Holding
www.altinbas.com
Alıcı Şirketler Grubu www.alici.com.tr
Anadolu Grubu
www.anadolugroup.com
Apa Group www.apa.com.tr
Aras Holding
www.arasholding.com.tr
Arkas Holding www.arkas.com.tr
Arma Şirketler Grubu
www.arma.com.tr
Arsan Seyahat Merkezi www.arsan.com.tr
As Grup
www.asgrup.com.tr
Aslımlar aslimlar.com
Ata Holding A.Ş.
www.ataholding.com.tr
Ataç Grubu www.atac.com.tr
Atakaş Şirketler Grubu
www.yesilkor.com.tr
Atasel www.atasel.com.tr
Atay Holding
www.atay.com.tr
Aydıner İnşaat A.Ş. www.aydiner.com.tr
Aygün Grubu
www.aygun.com.tr
Bakioğlu Holding www.bakioglu.com.tr
Balnak Holding
www.balnak.com.tr
Baykan Grup www.baykangrup.com
Bayraktarlar Holding
www.bayraktarlar.com
Bayramoğlu Şirketler Grubu www.pabay.com
Bayı
ndır Holding www.bayindir.com.tr
Başarı Holding www.basari.com.tr
Ba?
?kent Şirketler Grubu www.baskentgrup.com
Biltam A.Ş. www.biltam.com.tr

Bingül Grup www.bingul.com
BM Mühendislik ve İnşaat A.Ş.
www.bmmuh.com.tr
Borusan Holding www.borusan.com
Boyner Holding
www.boyner-holding.com.tr
Burç Group www.burc.com.tr
Buyurgan Group
www.buyurgan.com
Büyükmıhçı Şirketler Topluluğu www.buyukmihci.com

Çalık Yapı www.calik.com.tr
Çalışkan Holding
www.romans.com.tr
Canay Kart Plastik Kart Sistemleri www.canaykart.net

Cankurtaran Holding A.Ş. www.cankurtaranholding.com.tr
Ceceli Grubu
www.ceceli.com.tr
Çetin Grup www.cetingroup.com
Çetinkaya Holding
www.cetinkaya-holding.com.tr
Çevik Tarıma Dayalı Sanayi Şirketi
www.mahzen.8m.com
Ceylan Holding www.ceylanholding.com
Çimentaş İzmir
Çimento Fabrikası Türk A.Ş. www.cimentas.com
Ciner Grubu
www.cinergroup.com.tr
Coşkunöz Holding www.coskunoz.com.tr
Ç
uhadaroğlu Holding A.Ş. www.cuhadaroglu.com.tr
Çukurova Holding
www.cukurovaholding.com.tr
Çözüm Holding A.Ş. www.cozumholding.com.tr

Deba Holding A.Ş. www.debaholding.com
Dedeman Holding
www.dedeman.com.tr
Demaks Holding www.demaks.com.tr
Demirören Şirketler
Grubu www.demiroren.com.tr
Deri Maksan Group www.derimaksan.com
Detay
Group www.detay.com.tr
Deva Holding A.Ş. www.devaholding.com.tr
Diler
Holding www.dilerhld.com
Doğan Holding www.doganholding.com.tr
Doğanata
Şirketler Grubu www.doganata.com.tr
Doğuş Grubu www.dogusholding.com.tr

Durak Tekstil A.Ş. www.durak.com.tr
Duru Grup www.durugrup.com.tr

Eczacıbaşı Holding www.eczacibasi.com.tr
EEC Group www.eec.com.tr

Ekinciler Holding A.Ş. www.ekinciler.com
Elginkan Topluluğu
www.elginkan.com.tr
Endeks Holding www.endeksholding.com
Enka Holding
www.enka.com
Er Şirketler Grubu www.ergroup.com.tr
Erdem Holding
www.erdem.com.tr
Ere Holding www.ere.com.tr
Erel Teknoloji Grubu
www.erel.com.tr
Erko Şirketler Grubu www.erkogroup.com.tr
Eroğlu Şirketler
Grubu www.eroglu.com
Esen Şirketler Topluluğu www.esen.com
Fiba Şirketler
Grubu www.fibaholding.com.tr
Form Şirketler Grubu www.formgroup.com
Fuzul
İnşaat www.fuzulotomotiv.com.tr
Ganioğlu Group www.ganioglu.com
Gedik
Holding www.gedik.com.tr
Gentaş Group www.gentas.com.tr
GSD Holding
www.gsdholding.com.tr
Güney Şirketler Grubu www.guneygroup.com
Gürallar
Şirketler Grubu www.gural.com.tr
Güriş İnşaat ve Mühendislik A.Ş.
www.guris.com.tr
Halikarnas Şirketler Grubu www.halikarnasgroup.com
Hamoğ
lu Holding www.hamoglu.com.tr
Hazinedaroğlu Grup www.hazer.com
Hızı
roğlu Holding A.Ş. www.hiziroglu.com.tr
Işıklar Holding A.Ş. www.isiklar.com.tr

Kadıoğlu Şirketler Grubu www.kadigroup.com
Kaldera Holding
www.kaldera.com.tr
Kale Grubu www.kale.com.tr
Kalender Şirketler Grubu
www.kalender.com.tr
Kamer Holding www.kamer.com.tr
Kamsa Holding
www.kamsa.com.tr
Kar Şirketler Topluluğu www.kargroup.com
Karadeniz
Holding www.karadenizholding.com
Karamancı Holding www.karamanci.com

Karevelioğlu Şirketler Grubu www.karavelioglu.com
Katra Holding
www.katra.com.tr
Kazancı Bilişim www.kazanci.com.tr
Kaşıkçı
İnşaat www.kasikci.com
Keyer Group www.keyergroup.com.tr
Koç Holding
www.koc.com.tr
Kocaman Nakliyat www.kocamannakliyat.cjb.net
Koçer
Şirketler Grubu www.kocer.com
Koçkaya Şirketler Grubu www.kockaya.com.tr

Koçlar Şirketler Grubu www.koclar.com.tr
Kombassan Holding
www.kombassan.com.tr
Kopuz Şirketler Grubu www.kopuz.com.tr
Koray
Şirketler Topluluğu www.koray.com.tr
Koyuncu Elektronik A.Ş. www.koyuncu.com.tr

Lapis Holding www.lapis.com.tr
Lassa www.lassa.com.tr
Levi Group
www.levi.com.tr
Libra Şirketler Grubu www.libra.com.tr
Lider Şirketler Grubu
www.lider.com.tr
Likom A.Ş. www.likom.com.tr
Maser Holding A.Ş.
www.maserholding.com
Maysan Makine A.Ş. www.maysan.com
Mazhar Zorlu
Holding www.mazharzorlu.com.tr
Mercansoy www.mercansoy.com.tr
Merko G?
?da Sanayi A.Ş. www.merko.com.tr
Mesa Şirketler Topluluğu www.mesa.com.tr

Met-Group Şirketler Topluluğu www.metgroup.com.tr
Metesan
www.metesan.com.tr
Metiş İnşaat ve Ticaret A.Ş. www.metis.com.tr
Migros
Türk T.A.Ş. www.migroskurumsal.com
Mimas Holding www.mimas.com.tr
Mis Holding
www.misholding.com.tr
MNG Şirketler Topluluğu www.mng.com.tr
Mobil Ltd.
www.mobil.com.tr
National Holding www.nationalholding.com
Nergis Holding
www.nergis.com.tr
Nevzat Fikret Koru Holding www.koru.com.tr
Nik İnşaat
Ticaret www.nik.com.tr
Nurol Holding A.Ş. www.nurol.com.tr
Okan Holding
www.okan.com.tr
Olgun Computer Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. www.olgun.com

Oruçoğlu Holding www.orucoglu.com.tr
Pasiner Endüstriyel Tesisler Sanayi
ve Ticaret A.Ş www.pasiner.com.tr
Pb Şirketler Grubu www.pbprefabrik.com.tr

Pelin Ofset www.pelinofset.com.tr
Permak Şirketler Grubu www.systec.com.tr

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. www.petkim.com.tr
Pilsa Plastik Sanayi A.Ş.
www.pilsa.com.tr
Procter & Gamble Türkiye www.pg.com.tr
Profilo Holding
www.profilo.com.tr
Pırıl İnşaat, Elektronik ve Ticaret Ltd.Şti. www.piril.com.tr

Raks www.raks.com.tr
Ramsa Group www.ramsa.com.tr
Rast Gıda
Sanayi ve Ticaret A.Ş. www.rast.com.tr
Raysel Brülör ve Elektronik Cihazlar Sanayi
A.Ş. www.raysel.com.tr
RB Group www.rbgroup.com.tr
Ren Holding
www.ren.com.tr
Ritas Holding www.ritas.com.tr
Sabancı Holding
www.sabancı.com.tr
Sanko Holding www.sanko.com.tr
Saran Holding
www.sarangroup.com
Saray Holding www.sarayholding.com.tr
Sedef Group
www.sedef.com
Seleks İç ve Dış Ticaret A.Ş. www.seleks.com.tr
Sertsan
Sert Krom Kaplama San. ve Tic. Ltd. Şti. www.sertsan.com
Sevil Group
www.sevilgroup.com
SF Dış Ticaret A.Ş. www.sftr.com
SFS Şirketler Grubu
www.sfs.com.tr
Siemens Türk www.siemens.com
Silkar Holding A.Ş.
www.silkar.com
Soyak Holding www.soyak.com.tr
SRS Grubu www.srs.com.tr

STFA Group www.stfa.com
Supermatik www.supermatik.com.tr
Süzer
Grubu www.suzer.com.tr
Sönmez Holding www.sonmezholding.com.tr
Taciroğ
lu www.peysan.com.tr
Tamek Holding www.tamek.com.tr
Tanrıverdi Holding
www.tanriverdi.com
Tansaş www.tansas.com.tr
Target Group
www.target.com.tr
Tek-Art Holding www.tek-art.com
Tekfen Holding A.Ş.
www.tekfen.com.tr
Teknoloji Holding www.teknolojiholding.com
Teknopark Bili?
?im ve Otomasyon Sanayi www.teknopark.com.tr
Tepe Grubu www.tepe.com.tr

Tera Şirketler Grubu www.tera.com.tr
Terbay Grubu www.terbay.com.tr

Tetik Şirketler Topluluğu www.tetik.com
Toprak Holding www.toprak.com.tr

Transteknik Holding www.transteknik.com
Transtürk Holding A.Ş.
www.transturk.com.tr
Türkmen Group www.turkmen.com
Ulusoy Holding A.Ş.
www.ulusoy.com.tr
Umpaş Holding www.umpas.com.tr
Unitim Holding
www.unitim.com.tr
Uzel Grubu www.uzelcorp.com
Varan Şirketler Topluluğu
www.varan.com.tr
Yalınkaya Holding www.yalinkaya.com
Yapı Merkezi
Grubu www.ymholding.com.tr
Yavuz Holding www.yavuzholding.8m.com
Yaşar
Holding www.web.yasar.com.tr
İbrahim Polat Holding A.Ş. www.polatholding.com

Üçüncü Grubu www.ucuncu.com.tr
Yeşilova Grubu www.yesilova.com.tr

İhlas Holding www.ihlas.com.tr
Yimpaş Mağazalar Zinciri www.yimpas.com.tr

İncekara Holding www.incekara.com.tr
İnci Holding A.Ş.
www.inciholding.com.tr
İnternet Holding A.Ş. www.internetholding.com.tr
İTC
Holding www.itc-holding.com.tr
İttifak Holding www.ittifakholding.com.tr
Yüksel
İnşaat A.Ş. www.yukselinsaat.com.tr
İşbir Holding www.isbir.com.tr

Zeytinoğlu Holding Anonim Şirketi www.zeytinoglu.com.tr
Zihni Group
www.zihni.com.tr
Zorlu Grubu www.zorlu.com.tr
Ökten Şirketler Grubu
www.oktengroup.com
Özalp Şirketler Grubu www.ozalp.com.tr
Özaltın
Şirketler Grubu www.ozaltin.com.tr
Şahinler Holding www.sahinlerholding.com.tr






Etiketler:
Bu Haber Toplam 35329 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
rıdvan YE�IL
18/05/2008 - 23:02
Bu tür HOLDİNGLERİN BİZE TANITILMASI �OK G�ZEL HEM İ � FIRSATI DOGAR HEMDE D�NYAYA KENDİMİZİ TANITMI� OLURUZ TE�EKK�RLER

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 1

Copyright © 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
E-Posta: istanbulburda[@]gmail.com
Etik Anlayışımız! - Site Haritası