Kapat

Nişanca'ya bilgi evi açıldı

Tarih: 15.05.2007

Nişanca'ya Bilgi Evi Açıldı, Eminönü ilçesinin ilk bilgievi, Nişanca Mahallesi’nde gençlerin ve çocukların kullanımına sunuldu.


FriendFeed ile Paylaş
NİŞANCA BİLGİEVİ AÇILDI


Eminönü Belediyesi tarafından yaptırılan Nişanca Bilgievi, törenle halkın hizmetine açıldı. A? ?ılış törenine, Eminönü Belediye Başkanı Nevzat Er de katıldı. Eminö nü ilçesinin ilk bilgievi, Nişanca Mahallesi’nde gençlerin ve çocukların kullanımına sunuldu.

Eminönü Belediyesi tarafından Nişanca Mahallesi’nde yaptırılan ve ilçenin ilk bilgievi olan Nişanca Bilgievi törenle hizmete açıldı.


Açılış törenine; Eminönü Belediye Ba? ?kanı Nevzat Er, Eminönü İlçe Milli Eğitim Müdürü Basri Özbay, Başkan Yardımcıları Naci Polat, Celal Altundal, Latif Coşar, Mahir Katırcı, Eminönü Belediyesi Meclis Üyeleri ve AK Parti Eminönü İlçe Başkanı Hidayet Işık katı ldı. Törene çok sayıda vatandaşla birlikte çocuklar da eşlik etti.

Eminönü Belediyesi Ahırkapı Roman Orkestrası’nın konser verdiği törende, Eminönü Belediye Başkanı Nevzat Er bir konuşma yaptı. Eminönülü genç ve çocuklara Nişanca Bilgievi’ni kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Nevzat Er, “Bilgievinde; öğ rencilerimiz ev ödevlerini ve projelerini, bilgisayar ve internet ortamında hazı rlayabilecekler. Çocuklarımız ve gençlerimiz bilgisayar ve internet kullanma bilgisine sahip olacak, sağlıklı ortamlarda bilgiye ulaşma imkanı elde edecekler” dedi.


Bilgievinin salonunda belgesel ve sinema izlenebileceğine, kültürel konferansların takip edilebileceğine dikkat çeken Eminönü Belediye Başkanı Nevzat Er, “Çocuklarımız bizim için çok değerli olduklarından, böyle bir tesisi onlara armağan ediyoruz. Nişanca Bigievi’nde, çocuklarımızı bilgi ve teknolojiyle buluşturacağız. Gençlerimizin teknolojiden faydalanmalarını sağlay? ?p, yeteneklerini ortaya çıkaracağız. Eminönü Belediyesi olarak, yaptıkları mız bunlarla da sınırlı kalmayacak” şeklinde konuştu.


Eminönü Belediye Başkanı Nevzat Er’in konuşması nın ardından vatandaşlarla birlikte Nişanca Bilgievi gezildi. Misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.


Çocuklar, Eminönü Belediyesi tarafından kendilerine hediye edilen bilgievinde mutluluk içinde çalıştılar
Etiketler:
Bu Haber Toplam 5804 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya