Kapat

firması tarafında meyve suyu fabrikası kurulacak.Göknur AŞ. firması yetkilileri, Kozan Ticaret Odası Başkanı Yaşar Çelen ve Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın ile Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı ziyaret ederek çalışm

Tarih: 14.02.2012

Firması Tarafında Meyve Suyu Fabrikası Kurulacak.Göknur AŞ. Firması Yetkilileri, Kozan Ticaret Odası Başkanı Yaşar Çelen Ve Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın Ile Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı Ziyaret Ederek çalışm, firması tarafında meyve suyu fabrikası kurulacak. Göknur AŞ firması yetkilileri, Kozan Ticaret Odası Başkanı Yaşar Çelen ve Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın ile Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.


FriendFeed ile Paylaş
firması tarafında meyve suyu fabrikası kurulacak, Kozan Organize Sanayi Bölgesine Göknur AŞ.

Göknur AŞ. firması yetkilileri, Kozan Ticaret Odası Başkanı Yaşar Çelen ve Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın ile Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Göknur A. Ş yetkilisi Mustafa Bergama Kozan Organize Sanayi Bölgesine yapacağımız meyve suyu ve konsantre fabrikamız için ilk kazmayı vuracağız. Hızlı bir şekilde çalışmalara başlayarak yaz aylarında fabrikamız hizmete girecek. Fabrikamız 85 dönüm arazi üzerine kurulacak ve 12 bin 800 metrekare kapalı alan içerisinde olacak. Yılın 10 ayı faaliyet göstererek ilçemize ve ülke ekonomimize katkı sağlayacak.  dedi.
Bergama, bölgede 2 bin dönüm nar bahçelerinin olduğunu da belirterek, bölgede narenciye başta olmak üzere nar üretiminin de son yıllarda arttığını söyledi.
Ziyarette Göknur Meyve Suları A. Ş. yetkilisi Mustafa Bergama, Başkan Özgan'a organik nar suyu hediye etti.  
Cihan Haber AjansıEtiketler: , yetkilisi mustafa bergama, baskan ozgana organik nar suyu hediye etti, s, ziyarette goknur meyve sulari a, bergama, bolgede 2 bin donum nar bahcelerinin oldugunu da belirterek, bolgede narenciye basta olmak uzere nar uretiminin de son yillarda arttigini soyledi,  dedi, yilin 10 ayi faaliyet gostererek ilcemize ve ulke ekonomimize katki saglayacak, fabrikamiz 85 donum arazi uzerine kurulacak ve 12 bin 800 metrekare kapali alan icerisinde olacak, hizli bir sekilde calismalara baslayarak yaz aylarinda fabrikamiz hizmete girecek, s yetkilisi mustafa bergama kozan organize sanayi bolgesine yapacagimiz meyve suyu ve konsantre fabrikamiz icin ilk kazmayi vuracagiz, goknur a, firmasi yetkilileri, kozan ticaret odasi baskani yasar celen ve kozan osb muduru fatih aydin ile belediye baskani kazim ozgani ziyaret ederek calismalar hakkinda bilgi verdiler, goknur as, firmasi tarafinda meyve suyu fabrikasi kurulacak, kozan organize sanayi bolgesine goknur as,
Bu Haber Toplam 1094 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya