Kapat

Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu

Tarih: 06.08.2009

Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu, Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu

Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu 2 katlı, 14 derslikli olarak 1964 yılında betonarme olarak inşasına başlanmış, 1968 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. 1980 yı


FriendFeed ile Paylaş
Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu

Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu 2 katlı, 14 derslikli olarak 1964 yılında betonarme olarak inşasına başlanmış, 1968 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. 1980 yılına kadar 12 yıl Topkapı Ortaokulu ile aynı binada müşterek olarak eğitim-öğretim sürdürülmüştür. 1980 yılından sonra bir kat daha ilave edilerek 8 dershane daha kazandırılmıştır. Binanın bodrum katında 2006 yılında Fatih Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılan konferans salonu; alt yapısı okulumuzca yapılan 2007 yılında Köy Öğretmenleri ile Haberleşme ve Yardımlaşma Derneği katkıları ve Fahamet TECMEN Hanımefendi'nin bağışlarıyla yaptırılan kütüphane ve fen laboratuarı; kazan dairesi, arşiv, malzeme odası ve kantin bulunmaktadır. Giriş katında idari odalar, öğretmenler odası, fotokopi odası ve 5 adet derslik bulunmaktadır. Birinci katta anasınıfı, bilgi teknolojileri sınıfı, spor odası ve 5 adet derslik bulunmaktadır. İkinci ve son katta ise rehberlik odası, okul-aile birliği odası ile 8 derslik bulunmaktadır.Etiketler:

Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu Haritası
Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu 9.5 / 10 puan almıştır. Bu puan 158 kullanıcı puanı 1 yorum baz alınarak oluşturulmuştur.
Emin Ali Yaşin İlköğretim Okulu Adres:
.
Telefon:
Bu Haber Toplam 7908 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya