İBB ŞEHİT POLİS MUSTAFA ERDOĞAN ORTAOKULU
Yol Tarifi, Nerede, Harita, Navigasyon
Telefon: 02124886015
Faks: 02124886015
WEB Adresi: http://ibbspmeoo.meb.k12.tr
Adres: Başak Mah. G501 Sok. No3 Başakşehir/İSTANBUL
BAŞARILAR
Ulusal Başarılarımız
1. Softbol (13-15) Kızlar Türkiye 3.lük
2. Beyzbol (13-15) Erkekler Türkiye 3.lük
3. Beyzbol (10-12) Erkekler Türkiye 4.lük
4. Beyzbol (16 Üstü) Erkekler Türkiye 5.lik
5. Softbol (10-12) Kızlar Türkiye 4.lük
6. Voleybol Yıldızlar (12-14) Türkiye Yarı Final Grupları 2.lik
İl Bazında Başarılarımız
1. Voleybol Yıldızlar (12-13) Kızlar İstanbul 4.lük
2. Bocce (10-12) İstanbul 2.lik
İlçe Bazında Başarılarımız
1. Voleybol Yıldız Kızlar (12-14) ilçe 1.lik
2. Voleybol Yıldız Erkekler (12-14) ilçe 1.lik
3. Voleybol Küçük Kızlar (10-12) ilçe 3.lük
4. Basketbol Yıldız Erkekler (12-14) ilçe 1.lik
5. Basketbol Yıldız Kızlar (12-14) ilçe 2.lik
6. Basketbol Yıldız Kızlar (12-14) ilçe
7. Voleybol Küçükler Erkek (10-12) ilçe 3.lük
8. Atletizm 2000 doğumlu Kızlar 100 mt. İlçe 4.lük
9. Atletizm 2001 doğumlu Kızlar 100 mt. İlçe 1.lik
10. Atletizm 2001 doğumlu Erkekler 100 mt. İlçe 2.lik
Diğer Başarılarımız
1. “Trafiği Ne Kadar Biliyoruz” yarışmasında ilçe 3.lüğü
2. Değerler Eğitimi “Birlikte Yaşamak ve Kardeşlik” ilçe 1.liği
3. Değerler Olimpiyatları “Adalet” konulu;
a. Karikatür yarışmasında ilçe 1.liği
b. Resim yarışmasında ilçe 2.liği
c. Kısa film ilçe 1.liği
National achievements; 1. Softball (13-15) girls, Turkey third place 2. Baseball (13-15) boys, Turkey third place 3. Baseball (10-12) boys, Turkey fourth place 4. Baseball (16+) boys, Turkey fifth place 5. Softball (10-12) girls, Turkey fourth place 6. Volleyball (12-14) semi-final groups of Turley second place Provincial Achievements; 1. Volleyball (12-13) girls, Istanbul fourth place 2. Bocce (10-12) Istanbul second place District Achievements; 1. Volleyball (12-14) girls, first place 2. Volleyball (12-14) boys, first place 3. Volleyball (10-12) girls, third place 4. Basketball (12-14) boys, first place 5. Basketball (12-14) girls, second place 6. Basketball (12-14) girls 7. Volleyball (10-12) boys, third place 8. Athleticism (Girls that were born in 2000) 100m fourth place in district 9. Athleticism (Girls that were born in 2001) 100m first place in district 10. Athleticism (Boys that were born in 2001) 100m second place in district The Other Achievements; 1. District third place in the competition “how much do we know about traffic?” 2. Education of values “live together and fraternity” first place in district 3. Olympiads of values about “justice” in district a. First place caricature competition b. Second place in painting competition c. First place in short film
KURUM BİLGİLERİ
Öğretmen Sayısı: 58
Rehber Öğretmen Sayısı: 3
Öğrenci Sayısı: 1146
Öğretim Şekli: TAM GÜN
Ders Başlama ve Bitiş Saati: 08:50-15:20
Derslik Sayısı: 32
Atölye-İşlik Sayısı: 2
Fen Laboratuarı Sayısı: 1
BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı: 1
İnternet Bağlantısı:Fatih Projesi Fiber İnternet
Konferans Salonu:1
Spor Salonu:1
Yemekhane:1
Kütüphane:1
Kantin:1
Bahçe:1
Isınma Şekli: DOĞALGAZ
ULAŞIM BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık:İlçe merkeze 1km ve İl merkeze ise 35 km mesafededir.
Ulaşım:
Yerleşim Yeri Bilgisi:5.Etap 2.Kısım Başakşehir/İSTANBUL