Kapat

CASTING (OYUNCU) AJANSLARI

Tarih: 12.01.2008

CASTING (OYUNCU) AJANSLARI, CASTING (OYUNCU) AJANSLARI


FriendFeed ile Paylaş
CASTING (OYUNCU) AJANSLARI
02.11.2007 22:32:38


CASTING (OYUNCU) AJANSLARI
Firma İsmi Web Adresi

Acil
Fikirler www.acilfikirler.com
Ajans 06 Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Hizm.
www.ajans06.com
Ajans Post www.ajanspost.com
Ajans Toraman
www.ajanstoraman.com
Akten Ajans www.aktenajans.com
Barış Tuncer
Model & Casting Ajans www.baristuncerajans.com
Batum Ajans www.batumajans.com

Başak Gürsoy www.bgajans.com
Berrin Tav Casting Production
www.berrintav.com
Best Ajans www.bestajans.com
BNT Casting
www.bntcasting.com
Boy Ajans www.boyajans.com
Çaça Film
www.cacafilm.com
Cast 33 Sumru Onat cast33sumruonat.com
Cast N www.cast
-n.com
Cey Ajans www.ceyajans.com
Cümbür Cemaat Oyunculuk ve
Seslendirme www.cumburcemaat.org
Dame Ajans www.metropolitandame.com

Damla Ajans www.damlaajans.com
Dirim Ajans www.dirimajans.com
Duygu
Başara Casting www.duygubasara.com
Elit Ajans www.elitajans.com.tr
Favori
Model Management www.favorimodel.com
Filma-Cass www.filmacass.com.tr

Filmpeople www.sinekol.com
Gaye Sökmen Ajans www.gayesokmen.com.tr

Goldmine Ajans www.goldmineajans.com
Guard Casting www.guardcasting.com

Karakter's Casting & Production www.karakters.cjb.net
Kedi Prodüksiyon
Reklam ve Organizasyon www.kedicast.com
Kulis Kast www.kuliscast.com
Layla
Şirin Casting & Model Ajansı www.laylasirin.com
Lila Ajans www.lilaajans.com

Mandalina Casting www.mandalinacasting.com
Mayadroom Ajans
www.mayadroomajans.com
Medya Cast İletişim www.medyacast.com
Model
Ajans www.ajansmodel.com
Neşe Erberk Model Ajansı www.neseerberkajans.com

Noname Yapım Tanıtım www.nonamecast.com
Orient Cosmo
www.orientcosmo.com
OSKARCO PRODUCTION ve CASTİNG AJANSI

FİRMA ADRESİ:KOCATEPE MAH TAKSİM CAD ANKARA APT
NO:15/7 TALİMHANE/TAKSİM-İSTANBUL

MAİL:www.oskarcoproduction.com
WEB:info@oskarcoproduction.com
TEL
:02122503513
FAX:02122503514
GSM:05326936601/05334124049

Papaya Ajans www.papayaajans.com
People Casting & Production Ltd. Şti.
www.people-casting.com
Renda Güner Casting www.rendaguner.com

Showroom Casting www.showroomcast.com
Tümay Özokur Casting
www.tumayozokurcasting.com
Uğurkan Erez Moda, Tanıtım ve Organizasyon
www.ugurkanerez.com.tr
Videostation Casting & Prodüksiyon www.videostation.org

Vizyon Ajans www.vizyonajans.com.tr
İdea Agency www.agency-idea.com

İMC Ajans www.imcajans.com
Yüzdeyüz Oyunculuk & Seslendirme
www.yuzdeyuz.com.tr
Şafak Fişek Ajans www.safakfisek.com



Etiketler:
Bu Haber Toplam 104270 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Berfin ERKMEN
29/09/2014 - 18:14
Merhaba :D Adım berfin 14 yaşındayım . Beyaz tenli kahrengi gozlerim var . 169 cm yim . Oyucu olmayı cok istiyorum.Lutfen bana ulasin !

mehmet ARıSEVEN
02/09/2012 - 14:59
merhaba ben mehmet 1,78 boyunda 64 kilo ela gözlü 27 yaşındayım . bende herkes gibi filimde rol almak istiyorum .0543 304 58 04

Nihan Y
27/11/2011 - 01:06
18 yasindayim, esmerim, 90-60-90

afsoun ARDE
26/11/2011 - 10:19
merhaba ben yabanciyim ve manken va oyuncu olmak istiyorum.yuksek lisans islet me okudum.kendime cok ama cok guveniyorum. ne yapmak lazim?

gökhan efe EKINCI
09/11/2011 - 04:49
18 yaşındayım tecrübem yk oyuncu olmak istiyorum olmadı ne olursa :)

berdan ALKAN
08/10/2011 - 01:51
ben 25 yaşında 1 sene boyunca modelik yaptım katalog ta yurtdışında..oyuncu olmak istiyorum idalıyım...

murat TRAN
12/09/2011 - 00:18
mrb hayatta herşeyde şansımı denedim ve başarılı oldum ve şansımı bide oyunculukta denemek istiyorum iletişime geçerseniz detaylı görürsünüzsean_paul__796@hotmail.com

efe YıLDıZ
11/09/2011 - 22:50
MERABALAR YILDIZ AJANS REKLAM MANKENLİK VE OYUNCULIK YENİ YÜZLER ARAMAKTAYIZ BAYVE BAYAN 7 70 KADAR İLETİŞİM TELFOUN 0543 456 91 54 EFE İSTANBUL PENDİK VE AYRICA CANLI YAINLARADA İZLİYİCİ OLARAK KÖTÜRMEKTEYİZ

bilal UYSAL
09/05/2011 - 18:23
mrbl ar bende 18 yaşındayım Diyar Bakırlıyım 60 kilom var 1.60 boyundayım yeteneklimiyim evet izleye izleye az çok kavramayı beceririm diye düşünüyorum sayğılar ..

sinan KOC
03/05/2011 - 22:00
meraba ben sinan almayada yasiyorum ve 17 yasindayim ve oyuncu olmak cok isiyorum yetenegim oldugu düsüniyorum ve kendime cok güveniyorum.sizlerden haber bekliyorum !saygilarla sinan

ibrahim EV
10/02/2011 - 12:24
meraba ben ibrahim ev 15 yasındayım basarılı bi oyuncu/ manken olmak istiyorum!!

merve IPEKEL
30/01/2011 - 20:34
merhaba. Ben Berlinden Merve 17 yasindayim. oyuncu olmak istiyorum ve gercekten yetenekliyim ve hedefime ulasmak istiyorum kendime fazlasindan cok güveniyorum.Bunu basarabilecegime inaniyorum sizlerden cevap bekliyorum... ;) saygilar

aleyna KURUMAHMUTOĞLU
13/11/2010 - 12:56
bende büyüyünce oyuncu olmak istiyorum.12 yaşındayım.okullardaki tiyatloralda oynadım.şimi bile oyuncu olmak istiyorum.

EBRU YAN
05/11/2010 - 10:16
bnde kendime cok güveniyorum 17 yaşındayım ilerde cok iyi bir oyuncu olacgma inanıyorum fizim cok güzel yüzüm güzel pişman olmazsnz yaniii...

Turgay UYAR
24/09/2010 - 04:09
valla çok güzel bir yer ben buradan bütün ajanslara üye oldum herkeze tavsiye ederim bence ama dur bakalım arıyacaklarmı İŞALLAH ARARLAR :)) HERKEZE BENDEN SELAM ARKADAŞLAR :))KENDİNİZE İYİ BAKIN

hakan KARAALP
15/09/2010 - 01:36
tipsiz,çirkin bi adamım beni sakın dizi de falan oynatmayın.

feride CUMERT
01/07/2010 - 15:15
slm benimde en buyuk hayalım oyuncu olmak ama bi fırsat yok.çok yeteneklı,başarılı ve guzelım.zaten hayatımı yazsam film çekılır çokta tutulur.25 yaşındayım.ilgilenırsenız pişman olmazsınız.mutlaka cevap beklıcem.

Çetin TRAMPACı
20/06/2010 - 01:00
Haziran 21den itibaren Eylül 15e kadar hergün.Şehir tiyatrosunda Karanlıkta İlk Işık adlı oyunda oynadım.Çift karakteri canlandırmıştım. Biri Kubilay biri de Tevfik Hoca idi. Bunun dışında bir çok dizinin setinde çekimleri incelemeye gittim. Ayrıca Kıbrıs a Lefkoşa YDÜ Sahne Sanatları Fakültesi-Tiyatro Bölümü-Oyunculuk Ana Sanat Dalı da okumaktayım.

çağla ULUSDOYURAN
15/05/2010 - 16:55
iyi günler ben oyuncu model falan olmak istiyorum modacıyım ünlü olmak istiyorum şarkıcı olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz çok güzelim bu alemde tekim

atakan ER
09/04/2010 - 19:08
öncelıkle merhabalar bende oyuncu olmak ıstıyorum 14 16 yaşlarında unutma benı rolunde oynadım şimdıde tekrar oyunculuk yapmak ıstıyorum nedersınız benı denemınızı ısterım

eren TÜRK
14/01/2010 - 22:45
öncelikle merhaba benim oyunculuk kapasitem var bakımlı bi cilt e sahibim ve 1.74 boy 62 kiloyum bugday tenliyim yakışıklıyım yukarıda e posta adresim mevcut ulaşırsanız sevinirim

Sertan UçARKU�
15/12/2009 - 13:35
�nceLikLe MerhabaLar Ben Her Dizi Ve FilmLerden Bir�eyLerKapıyorum O Yüzden Oyuncu Olmak İstiyorum Yeteneqim Yok ama Herkes ANasının Karnından Doqarken �grenMediEger Bana Sans Tanırsanız Sevinirim(165boy) (KumraL) (56Kilo) Ye�il GözLü Yasım Daha Genc 16Eger Elimden Tuttum OyuncuLuqumu Geli�tirmemi İzin Verirsenız E mail Adresim : mc_sertan@hotmail.com

ramazan YıLDıZ
20/11/2009 - 05:43
merhabalar yazdıklarım son derece ciddidir.! size bi 2 çift bir kelime de kendimi arz ederek açtım internet sayfamı ki sizinle irtibata gecebilmek için oyunculuk ruhum var hiç yapmadım yapanlarda anasının karnında öğrenmedi belliki sizlerde benim elimden tutup birseyler emek sarf ederseniz bende oyunculuk ruhumu ilerletmek üzere sizlere emek sarf etmek isterim (1.85 boy) (74 kilo)(Kumral Sac) ve bakımlı yüze sahibim :)en kısa zamanda yetkili kişilerle görüşmek istiyorum tabi Eklemekde Zahmet ederseniz Msn adresim : By_J0keR@cyberprotest.net Lütfen emeğe saygı azda olsa

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 23

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya