Kapat

Adatepe Semt Poliklinigi Adresi

Tarih: 02.06.2010

Adatepe Semt Poliklinigi Adresi, Adatepe kızılay tıp merkezi artık lütfi kırdar eğitim ve araştırma hastanesi adatepe semt polikliniği olmuş.Yani maltepe yüzevlerdeki kızılay binası adatepe semt polikliniği olarak değiştirilmiş. Telefon numarasıda 0216 457 44 03 herkese geçmiş olsun.


FriendFeed ile Paylaş
Adatepe kızılay tıp merkezi artık lütfi kırdar eğitim ve araştırma hastanesi adatepe semt polikliniği olmuş.Yani maltepe yüzevlerdeki kızılay binası adatepe semt polikliniği olarak değiştirilmiş.
Telefon numarasıda 0216 457 44 03
herkese geçmiş olsun..
bilgilerinize...Etiketler:
Bu Haber Toplam 86453 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
alper INCE
03/11/2011 - 19:59
oguz kardeşim bu tamamen senin bilinçsizliğin bence sana artislik yapan doktorun yanında alo 184 sağlık hattını arıyosun şikayetini bildiriyosun zaten doktoru isterler telefona hükümet nerden bilsin adatepedeki polikilinikteki doktorun sana nasıl davrandığını

oğuz SAY
09/05/2011 - 12:27
kardeşim adatepede oturuyorum senelerdir ve 2 kere bu polikliniğe işim düştü 4 kattaki sekreterler sanki sekreter değil de babalarının hastanesi gibi davranıyorlar hastalara ve ayrıca bu gün kbb gittim doktorun bir davranış şekli var sanki beni dövecek hayır dövemezde zaten ALLAH ın izniyle sadece şuan ki hükümete basbas bağıtıyorya sağlıkta şöyle adım attık böyle adım attık hiç bir adım attıkları falan yok,umarım bu yorumumu bir yetkili okur da ona göre bir önlem alır,adım oğuz say...

naciye TÜRK
27/09/2010 - 12:06
Hayırlı günler bölümünüzde romotoloji dalında uzman doktorunuz varmı.

Bora BAYAV
28/08/2010 - 12:09
Herkeze merhaba,öncelikle bu yazı yazmak istediklerim.Ben yaklaşık onbeş yıldır Disk hernisi (bel fıtığı) rahatsızlığı ile yaşayan bir kişiydim.İlk ameliyatımı Özel Şafak hastanesinde oldum, doktorum çok iyiydi sağolsun beni sağlığıma kavuşturdu, kendisine son derece minnettarım!...Aslında doktorlarımızın hepsine minnettarız onlarsız bir yaşam düşünemiyorum,Allah hepsinden razı olsun!..Derken ben ikinci kez yine disk hernisi oldum ve kımıldayamaz durumdaydım,birkaç doktora gittikten sonra eşimin uyarısı ile Adatepe Lütfü kırdara gittik.Kendisiinden SAĞLIK MELEĞİM diyerek bahsetmenin bile yetersiz kalacağı;,Saygıdeğer doktorum:Sayın opr.Dkr.Ayçiçek ÇEÇEN hanımefendi ile tanışma imkanını buldum,ve kendisi sağolsun,beni muayene ettikten sonra ameliyata aldı ve çok zor ancak,başarılı geçen bir ameliyat sonrasında sağlığıma kavuşturdu.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır,Allah ondan razı olsun. Olmaz böyle bir insan,hele günümüzde böyle bir doktor hemde devlet hastanesinde;Öylesine sevecen,son derece güler yüzlü,insanları ilgiyle,alakayla karşılayıp,son derece kibar davranarak,o güler yüzüyle insancıl tavrıyla hastalarına ayırımsız,hiç birşey beklemeden bu hizmeti veren sevgi dolu,saygıdeğer doktorumu ancak tanıdığınızda bana hak vereceksiniz.Öncelikle böylesine mükemmel bir şahsiyeti bizlere kazandıran;Anne ve babasına teşekkür ediyorum,ellerinden öpüyorum,bilahare Dkr.Ayçiçek hanım efendiye ve şahsında tüm doktorlarımıza ve sağlık personeline de sonsuz teşekkürler ediyorum!...Bu insanları Allah başımızdan eksik etmesin,Allah onlarada herkesede sağlıklar versin.Tabii bu meyanda devletimizinde doktorlarımıza çalışma sisteminde biraz olsun destek çıkmalı haklarını korumalı,birazda hak ettiklerini vermek lazım diye düşünüyorum.Herkeze sağlıklar diliyor,Dktr.larımızada çok teşekkürler ediyor ve Allah onların eksikliğini göstermesin diyorum!...

ESMA KAYALI
26/08/2010 - 09:09
SANTRALİNİZİ ARADIĞIMDA RANDEVU ALMAK İÇİN 2 Yİ TUŞLAYIN, OPERATÖRE BAĞLANMAK İÇİN LÜTFEN 0 I TUŞLAYIN DİYOR. OPERATÖRE BAĞLANMAK İSTEDİĞİMDE ŞU AN MEŞGUL DİYOR.DEFALARCA ARAMAMA RAĞMEN BİR TÜRLÜ KENDİME MUHATAP BULAMADIM. SONUNDA RANDEVU BÖLÜMÜNÜ YANİ 2Yİ TUŞLADIM ORADAKİ GÖEVLİ BAYAN BİZ HEM RANDEVU VERİYORUZ HEM DE SANTRALİZ DEDİ.LÜTFEN SANTRALİNİZDE BU DURUMU DÜZELTİRMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER.

Türkan DEÇEN
22/07/2010 - 13:56
Santralinizi birkaçkez arayıp sıradaki 1. kişi olarak bekledikten sonra sekreter telefon cevap vermiyor lütfen tekrar arayın dediği için size yazma geregi duydum.Polikliniğinizden annem için Fitiz bölümüne randevu aldım fakat orada Romatoloji bölümü olup olmadığını bilmiyorum. Lütfen bu konuda bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim.İlgilerinize şimdiden teşekkürler, iyi mesailer dilerim.

mehmet TANE
29/06/2010 - 00:25
Arkadaşlar şu hastahane nin adresini daha açık bir biçimde ( mektup adresi )yazamazmıydınız. Bir plan çıkaramazmıydınız,Adatepe kızılayı bilemeyen bu hastahaneyi nereden bilsin.

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 7

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya