Kapat

Zambak ve Coşku yayınları eğitimde elektronik yayıncılık dönemini başlattı-OSMANİYE

Tarih: 16.09.2010

Zambak Ve Coşku Yayınları Eğitimde Elektronik Yayıncılık Dönemini Başlattı-OSMANİYE, Zambak ve Coşku yayınları eğitimde elektronik yayıncılık dönemini başlattı.


FriendFeed ile Paylaş
Zambak ve Coşku yayınları eğitimde elektronik yayıncılık dönemini başlattı.

Zambak ve Coşku yayınlarına ait yardımcı kitaplar internet ortamına aktarılarak öğretmenden öğrenciye ulaştırılacak ,böylece eğitim faaliyetinin kolaylaştırılması sağlanacak.

Zambak ve Coşku yayınları, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Milli Eğitim öğretmenlerine seminer verdi.

Özel Yeni Serhat Koleji konferans salonunda gerçekleşen programda konuşan zambak ve Coşku yayınları Adana bölge temsilcisi İsmail Özel, eğitimde teknolojinin kullanımı ve okul yayıncılığına etkileri üzerinde çalışmalardan bahsetti.

Özel, Türkiye'de ilk defa 'okul yayıncılığı alanında' zambak ve Coşku yayınları ile uygulanacak olan elektronik yayıncılığın Türkiye geneli seminerlerde büyük beğeni ve dikkatle izlendiğini ifade etti.

Eğitim sektöründe, okul öncesinden üniversiteye hazırlığın her aşamasında müfredata uygun kaynak ürünler hazırladıklarına dikkat çeken Özel, "Yaptığımız yeniliklerle yardımcı kaynak yayıncılığın öncülerinden biriyiz. Öğretmen ve öğrencilerin ilk tercihi olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.Elektronik yayıncılığı eğitim faaliyetlerinde öğretmenlerin işlerini kolaylaştıracak ve bu çalışmalar eğitim ve öğretim faaliyetlerinin tamamlayıcısıdır.İsteyenler www.zambakegitim.com ve www.coskuegitim.com adreslerinden bulundukları yerdeki zambak ve coşku bayilerinden ücretsiz öğretmene özel elektronik yayıncılık üyelik kartı ile erişim sağlayabilir." dedi.

İsmail Özel dördüncüsünü gerçekleştirdiği semineri geleneksel hale getireceklerini kaydetti.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 2523 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya