Kapat

Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programı

Tarih: 17.01.2012

Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programı, İstanbul Gelişim Üniversitesi ve İşkur işbirliği ile düzenlenen Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programı’na kayıtlar devam ediyor.


FriendFeed ile Paylaş
Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programı

İstanbul Gelişim Üniversitesi ve İşkur işbirliği ile düzenlenen Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programı’na kayıtlar devam ediyor. Programa katılacak olanlar hem İşkur’dan para alacak hem de aldığı eğitimin sonunda ücretsiz olarak sertifika sahibi olacak. Ayrıca projesi Kosgeb tarafından onaylanan kursiyerler de 100 bin TL işe başlama kredisi alabilecek.

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin İşkur ile işbirliği yaparak düzenlediği ‘Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programı’na özellikle gençler yoğun ilgi gösteriyor. Bir girişimcinin alması gereken tüm eğitimlere yer verilen sertifika programı kendi işini kurmak, büyütmek, iyi yönetmek ve planlamak gibi önemli süreçleri kapsıyor.

Sertifika programı katılımcılarına girişimci olabilmeleri için gerekli yetkinlikleri öğreten programa katılanlara İşkur tarafından günlük 15 TL para ödeniyor. Sertifika programını başarı ile tamamlayanlar arasından ‘İş Planı’ Kosgeb tarafından onaylanan kursiyerler ise 100 bin TL ile başlama kredisi alabilecek.

Toplam 375 kişinin alınacağı programa katılmak isteyen kişilerde aranan nitelikler ise şöyle:

- İŞKUR’a kayıtlı olmak
- 18 Yaşını bitirmiş olmak
- Son 24 Ay içerisinde İŞKUR’un düzenlemiş olduğu herhangi bir eğitime katılmış olmamak
- Emekli ya da aktif sigortalı olmamak
- İkinci Öğretim ve Açıköğretim dışında öğrenci olmamak

Kayıt yaptırmak isteyenler İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin 0212 422 06 70 -161 telefonlarından ulaşabilirler.Etiketler: İstanbul Gelişim Üniversitesinin İşkur ile işbirliği yaparak düzenlediği ‘Ücretsiz Girişimcilik Sertifika Programına özellikle gençler yoğun ilgi gösteriyor Bir girişimcinin alması gereken tüm eğitimlere yer verilen sertifika programı kendi işini kurmak, büyütmek, iyi yönetmek ve planlamak gibi önemli süreçleri kapsıyor,
Bu Haber Toplam 1705 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya