Kapat

Türkan Saylan Tıp Merkezi Online Randevu

Tarih: 05.10.2011

Türkan Saylan Tıp Merkezi Online Randevu, Türkan Saylan Tıp Merkezi Ataşehir Belediyesi’nin 29 Mart 2009 tarihinde kurulmasını takiben; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak amacıyla, Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde bir Tıp Merkezi açmak üzere çalışmalar başlat


FriendFeed ile Paylaş
Türkan Saylan Tıp Merkezi,
Ataşehir Belediyesi’nin 29 Mart 2009 tarihinde kurulmasını takiben; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak amacıyla, Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde bir Tıp Merkezi açmak üzere çalışmalar başlatılmıştır.

Merkezimiz; İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü’nce değerlendirilmiş ve 18.05.2010 tarihinde teknik, personel ve fiziki açıdan Tıp Merkezi vasfına uygun bulunarak Prof. Dr. TÜRKAN SAYLAN TIP MERKEZİ adı ile faaliyete geçmiştir.

Ücretli verilen sağlık hizmeti yanı sıra 01.08.2010 tarihinde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile yapmış olduğumuz “Sağlık Hizmetleri Protokolü” sonrası çalışan ve emekli ; SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur mensuplarına ücretsiz hizmet verilmeye başlanmıştır.

İletişim,
Adres : Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No : 4 Ataşehir / İstanbul

Tel : 216 577 71 40 (Pbx 6 Hat)
Fax : 216 577 71 46

Dilek ve Şikayet Hattı: http://www.turkansaylantipmerkezi.com/HastaHatti.aspx

Doktorlara Danışma Hattı:
http://www.turkansaylantipmerkezi.com/DoktoraDanis.aspxEtiketler: Türkan Saylan Tıp Merkezi Ataşehir, Prof, Dr, TÜRKAN SAYLAN TIP MERKEZİ Küçükbakkalköy, Küçükbakkalköy Mah, Vedat Günyol Cad, Ataşehir, Emekli Sandığı ve Bağkur mensuplarına ücretsiz hizmet

Türkan Saylan Tıp Merkezi Online Randevu Haritası
Türkan Saylan Tıp Merkezi Online Randevu 9.5 / 10 puan almıştır. Bu puan 846 kullanıcı puanı 1 yorum baz alınarak oluşturulmuştur.
Türkan Saylan Tıp Merkezi Online Randevu Adres:
.
Telefon:
Bu Haber Toplam 42321 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya