Kapat

Tuğba Özay için silahlı çatışma

Tarih: 07.08.2007

Tuğba Özay Için Silahlı çatışma, Manken Tuğba Özay’ın başı şimdi de yeni sevgilisi yüzünden derde girdi.


FriendFeed ile Paylaş

Bir dönem sevgilisi olan ve polis tarafından aranan Kürşat Yılmaz’a yardım ve yataklık suçundan yargılanan manken Tuğba Özay’ın baş ı şimdi de yeni sevgilisi yüzünden derde girdi.

Vatan Gazetesi'nde bugün yeralan iddiaya göre Tuğba Özay son dönemlerde çok sık kavga ettiği sevgilisi Ak? ?n Büyükoğlu isimli işadamından ayrılmaya karar verdi. Bunun üzerine önceki gün Büyükoğlu, Özay’ı arayarak, “Benden ayrılırsan seni piş man ederim. Bunun bedelini ağır ödersin'' diye tehdit etti. İstanbul dışında olan ? ?zay, Yaşar Öz’ün adamı olduğu iddia edilen Cabbar Kibaroğlu’dan yardım istedi. Özay’ın Kibaroğlu’nu telefonla arayarak “ Akı n’ın bana zarar vermesinden korkuyorum. Sen araya girip onu ikna et'' dediği ö ne sürüldü. Kibaroğlu, Özay’ın bu telefonundan sonra sevgilisi Akın Bü yükoğlu’nu aradı. Büyükoğlu ve Kibaroğlu Akmerkez’de buluş maya karar verdi. Adamları ile Akmerkez Rezidans kısmındaki Atilla Domaniç ’in emlak ofisine gelen iki grup, özel güvenlik görevlilerine “Biz Domaniç ’in yakınlarıyız'' diyerek silahlarını teslim etmedi.

ÖZAY ARANIYOR
Bir araya gelen Kibaroğlu ile Özay’ın sevgilisi Akın Büyü koğlu tartışmaya başladı. Büyükoğlu, “Bu işe siz karışmayın. Yoksa siz de pişman olursunuz'' dedi. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüş ünce silahlar konuştu. Büyükoğlu’nun yanında bulunan bir kişi Cabbar Kibaroğlu’nu silahla bacağından yaraladı. Çıkan kargaşadan sonra saldırgan ve Akın Büyükoğlu olay yerinden kaçmayı başardı. Polis olaydan sonra rezidansa gelerek yaralı Kibaroğlu’yu hastaneye kaldırdı. İşyeri sahibi Atilla Domaniç’in ifadesi alındı. Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Kibaroğlu’yu yaralayan tetikçi, Tuğba Özay ve sevgilisi Akın Büyükoğ lu’nun yakalanması için çalışma başlattı.

VATAN GAZETESİEtiketler:
Bu Haber Toplam 2450 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya