Kapat

Toyota, Adana'daki yeni plazasını hizmete açtı. -ADANA

Tarih: 18.05.2011

Toyota, Adana'daki Yeni Plazasını Hizmete Açtı. -ADANA, Seyhan Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde açılan Toyota Plaza Mıçı'nın açılış töreni yapıldı. Programın açılışında konuşan Toyota Pazarlama ve Satış AŞ CEO'su Ali Haydar Bozkurt, Adana ve çevre halkının Toyota'ya daha fazla noktadan ulaşması ve a


FriendFeed ile Paylaş
Toyota, Adana'daki yeni plazasını hizmete açtı.
Seyhan Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde açılan Toyota Plaza Mıçı'nın açılış töreni yapıldı. Programın açılışında konuşan Toyota Pazarlama ve Satış AŞ CEO'su Ali Haydar Bozkurt, Adana ve çevre halkının Toyota'ya daha fazla noktadan ulaşması ve aynı zamanda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Adana'daki ikinci plazamızı açmış bulunuyoruz. Toyota olarak önem verdiğimiz kentlerin başında gelen Adana'daki varlığımızı Toyota Plaza Mıçı ile kuvvetlendiriyoruz. Bu plaza Adana'daki istihdama ve ekonomiye katkıda bulunacak." dedi.
Mıçı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mıçı ise günde 50 araca servis verebilme kapasitesine sahip plazanın satış, mekanik, kaporta ve boya atölyelerindeki deneyimli ekipleriyle müşterilere hizmet vereceğini kaydetti. Mıçı, Toyota'nın '3S' Plaza konseptine uygun olarak, servis ve yedek parça hizmeti verecek plazamız 4 bin 575 metrekare kapalı, 4 bin 250 metrekare açık olmak üzere toplam 8 bin 825 metrekare kullanım alanına sahip. Araçların yedek parça ihtiyaçları da bin 700 değişik kalemin bulunduğu yedek parça deposundan karşılayacağız. Adana'ya layık olan modern bir plazayı hizmete açtık. Plazamız halkımızın her türlü beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik olarak dizayn edildi. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimizi en iyiyi sunacağız. şeklinde konuştu.Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1059 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya