Kapat

Silah Dünyası

Tarih: 14.09.2010

Silah Dünyası, Bu dünyada; atış poligonundan, her marka her nevi av silahlarına, balık av malzemelerinden, dağcılık, kampçılık


FriendFeed ile Paylaş
Silah Dünyası www.silahdunyasi.com
Mahir İz Caddesi No:47 Altunizade - Üsküdar /İstanbul
Tel: +90 (216) 474 10 02
SİLAH DÜNYASI
Kapısından girdiğiniz anda sizi saran ilginç havasıyla başlayan ve içerde spora, doğaya ve güce aşık herkesi bekleyen sınırsız çeşit ve kalitede ürünleri ve profesyonel kadrosuyla sunmaktan onur duyduğumuz güler yüzlü hizmet anlayışıyla süren bir yolculuğun adıdır.

Bu dünyada; atış poligonundan, her marka her nevi av silahlarına, balık av malzemelerinden, dağcılık, kampçılık, okçuluk, paintball, su altı sporları, kayak malzemeleri ve kişiye özel kıyafetlerine, silah tamir bakım atölyesinden, silah ruhsat işlemleri takip ve danışmanlık hizmetine, antika silah koleksiyonundan, her nevi boya kaplama ve işleme çeşitlerine, güvenlik teçhizatlarından, asker, polis, itfaiye, zabıta özel ve kamu güvenlik personeli kıyafetleri, ekipmanları ve teçhizatlarına, havai fişek gösteri organizasyonundan, bir şeyler içerken dinlenebileceğiniz Kafemize, ve ilginizi çekebilecek daha pek çok ürün ve hizmete ulaşabilirsiniz.

Günümüz dünyasında büyük bir sektör sinema filmleri ve bilgisayar oyunlarıyla silahı savaşın ve şiddetin bir sembolü olarak zihinlere kazımak için büyük çabalar harcarken biz, SİLAH DÜNYASI olarak yüzyıllardır var olan silah gerçeğini olması gerektiği gibi yasal sınırları içinde sadece savunmanın ve korunmanın sembolü haline getirmek ve HUKUK DEVLETİ ilkesine yakışır biçimde kullanılmasını sağlamak için profesyonel bir hizmet ağı oluşturarak Türkiye'de bu sektörde bir ilki gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Şimdi sizleri; Silah av ve doğa sporu tutkunlarını bu hizmetten faydalanabilmek ve bu farklı dünyayı daha yakından tanımak için önce sitemize sonra SİLAH DÜNYASI' na davet ediyoruz.

POLİGON
Uluslararası Atıcılık Federasyonu’nun (ISSF-UIT) belirlemiş olduğu standartlarda ve ISO 9001:2000 kalite standartlarında, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından verilen İşletme İzin Belgesi ile faaliyet gösteren Silah Dünyası poligonu, ateşli silahlar, havalı tabanca-tüfek ve sanal atış simülasyonu atış poligonu olarak, Kameralı,hareketli ve sabit hedef sistemleri ile konusunda uzman atış eğitmeni kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Yangın, Gaz Sıkışmasına Bağlı Patlama, Can Güvenliği, Ses Yalıtımı ve Mermi Emici Duvar Yalıtımı ve Mermi Tuzakları ile kontrolsüz mermi sekmesinin engellenmesi konusunda profesyonelliğini poligonu ile kanıtlamış firmamız, “Can Güvenliği”ni ilk şart olarak kabul etmiştir.

Poligonumuz hakkında ayrıntılı bilgi ve diğer merak edilen detaylar hakkında bilgi edinmek için 0 532 548 32 81 numaralı GSM telefonu veya 0 216 474 10 02 dâhili 116 telefon numaralarından birini aramanız yeterli olacaktır.

EĞİTİM
Tabanca ve Ateşli Silah Kullanımı konusunda konusunda uzman atış eğitmenleri tarafından ücretsiz Mekanik, Temel Atış Eğitimi ve Temel ve İleri Düzey Atış Teknikleri dersleri verilebilecek olup,

Mekanik Eğitim içerisinde, Sahip oldukları veya öğrenmek istedikleri bir tabancanın montaj ve demontajı, Silah Parçalarının tanıtımı, genel bakım ve silah çalışma mekanizması hakkında bilgi verilecektir.

Temel Atış Eğitimi içerisinde, Silah ve Poligon Emniyet Kuralları, Silaha Hâkimiyet, Nişan Alma ve Kavrama Teknikleri, Duruş ve Hâkimiyet Teknikleri, Nefes ve Diyafram Kontrolü, Tetik ve Boş/Dolu Tetik Düşürme hakkında bilgi verilecek olup Sürpriz Atış Eğitimi uygulaması yapılacaktır. Temel Atış Teknikleri Eğitimi içerisinde, Dairesel, Süliyet Sabit tek atış uygulama dersleri verilecektir.

İleri Atış Teknikleri Eğitimi içerisinde, Hızlı silah kurulum ve hedefe nişan, Dairesel, Süliyet Sabit/Hareketli çift (double) atış ve kombat(seri kurulum ve atış) atış uygulama teknikleri ve nişan almadan atış teknikleri dersleri verilecektir.
Etiketler:
Bu Haber Toplam 4453 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya