Kapat
 
 Firmanı Ekle - Arama Arşivi - Site İçi Arama:      


  Tüm İlçeleri
 Adalar
 Avcılar
 Bağcılar
 Bahçelievler
 Bakırköy
 Bayrampaşa
 Beşiktaş
 Beykoz
 Beyoğlu
 Büyükçekmece
 Çatalca
 Eminönü
 Esenler
 Eyüp
 Fatih
 Gaziosmanpaşa
 Güngören
 Kadıköy
 Kağıthane
 Kartal
 Küçükçekmece
 Maltepe
 Pendik
 Sarıyer
 Silivri
 Sultanbeyli
 Şile
 Şişli
 Tuzla
 Ümraniye
 Üsküdar
 Zeytinburnu
  Gazete Oku
 Akşam
 Birgün
 Bugün
 Cumhuriyet
 Evrensel
 Güneş
 Halka Tercüman
 Hürriyet
 Kurultay
 Milli Gazete
 Milliyet
 Ortadoğu
 Radikal
 Sabah
 Star
 Şok Gazetesi
 Takvim
 Türkiye
 Vakit
 Vatan
 Yeni Asya
 Yeniçağ
 Yeni Mesaj
 Yeni Şafak
 Zaman
  Önemli Adresler
 118 Rehber
 Adsl Kota Bilgi
 Askerlik İşlemleri
 Aöf Sonuçları
 Çalıntı Oto Sorgu
 Ehliyet Sonuçları
 IETT Seferleri
 Igdaş Borç Sorma
 Iski Borç Sorma
 Kpss Sonuçları
 M.E.B Sınav Sonuç
 Pasaport Başvurusu
 Piyango Sonuçları
 Sahte Para Sorgu
 Sayısal Loto
 Ssk Gün Hesabı
 Sürücü Puanı Sorgu
 Tc No Sorgu
 Tren Bilet Satış
 Vergi No Sorgu
 Önemli Telefonlar
 Ösym Sonuçları

Sarıgül'den Niğde MİTİNGİ

Tarih: 20.12.2009

Sarıgül'den Niğde MİTİNGİ, TDH LİDERİ SARIGÜL, NİĞDE’DE İL MERKEZİ AÇILIŞINDA KONUŞTU:


SARIGÜL’DEN NİĞDE’DE MİTİNG GİBİ AÇILIŞ…

TDH LİDERİ SARIGÜL, NİĞDE’DE İL MERKEZİ AÇILIŞINDA KONUŞTU:


“BUGÜNKÜ SİYASET SORUNLARA ÇÖZÜM BULAMAZ”

“İLK HEDEFİMİZ TÜRKİYE’DE İŞSİZLİĞİ ORTADAN KALDIRMAK..”

“TÜRKİYE 40 DERECE ATEŞLE YANIYOR, İLACI BİZDE..”Parti kurma çalışmalarını sürdüren Türkiye Değişim Hareketi lideri Mustafa Sarıgül, Türkiye’de 15 milyon insanın açlık sınırında yaşadığını belirterek, “İktidar olduğumuzda ilk hedefimiz işsizliği ortadan kaldırmaktır” dedi.

Mustafa Sarıgül, liderlik yaptığı Türkiye Değişim Hareketi’nin(TDH) il merkezini açmak için geldiği Niğde’de, binlerce kişilik coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. İstanbul’dan havayolu ile Nevşehir’e gelen Sarıgül’e, havaalanı çıkışında yüzlerce araçlık konvoy eşlik etti. Sarıgül Nevşehir’den karayolu ile Niğde’ye hareket etti.

Niğde Hükümet Meydanı’nda düzenlenen il merkezi açılış törenine, Nevşehir, Aksaray, Kayseri, Kırşehir gibi çevre illerden de çok sayıda kişinin katıldığı görüldü. Meydanda toplanan binlerce kişilik coşkulu kalabalığa hitap eden TDH lideri Mustafa Sarıgül, Türkiye’de en önemli sorunun işsizlik olduğunu belirterek, 15 milyon kişinin açlık sınırında yaşadığını söyledi. Bugünkü siyasetin sorunlara çözüm üretemediğini vurgulayan Sarıgül, “İktidar olduğumuzda ilk hedefimiz, işsizliğe çözüm bulmak ve gülmeyen yüzleri güldürmektir” dedi.

Konuşması sık sık “Çare Sarıgül”, “Başkakan Sarıgül” sloganlarıyla kesilen Mustafa Sarıgül, bugünkü iktidarın yıprandığını, muhelefetin ise iktidara alternatif olamadığını söyledi. Siyasetin tıkandığını vurgulayan Sarıgül, “Bugünkü gergin siyaset sorunlara çare bulamaz, ülkemizi esenliğe çıkaramaz. Türkiye 40 derece ateşle yanıyor. Bu ateşi biz söndürürüz. Çare, Türkiye Değişim Hareketi’dir” dedi. Sarıgül konuşmasında şunları söyledi: “Çiftçimiz perişan, borcunu ödeyemez halde. Tohum alamıyor, traktörüne mazot koyamıyor. 3 lahana, bir çay parası etmiyor. İktidara soruyorum; bu mu çiftçiye verdiğiniz değer? Dünyanın en güzel elması Niğde’de yetişiyor, ama kilosu beş kuruş. Soruyorum; bu nimet böylesine hor kullanılabilir mi? Hayvancılığa bakıyoruz, süt sudan ucuz hale gelmiş. Toprağın altında madenlerimiz var; ama bunları çıkarırken toprağı zehirliyoruz. Niğde’de patates var ama tohumu dışarıdan geliyor, genetiği değiştiriliyor. Bizim iktidarımızda çiftçimiz de, köylümüz de, esnafımız da hak ettiği değeri görecek. Herkes emeğinin karşılığını alacak. Ekonomideki çarkları yeniden döndüreceğiz. İşletmeleri çalışır ve üretir hale getireceğiz. Tarımı ve hayvancılığı yeniden planlayacağız. İşsizliği mutlaka yeneceğiz. Daha çok üreten, ihraç eden, adil paylaştıran yeni bir ekonomik modeli hayata geçireceğiz. Kaybolan güveni, huzuru ve barışı yeniden kuracağız.”

Konuşmasında son günlerde gündemde olan telefon dinlemelerine de değinen Sarıgül, “Hak ve özgürlükler, güvenlik nedeniyle kısıtlanamaz, feda edilemez. Bizim iktidarımızda kimsenin telefonu hukuk dışı dinlenemeyecek. Bunu yapanlar en ağır cezaya çarptırılacak. Ülkenin her yanında sürekli adaleti sağlayacağız” şeklinde konuştu. Mustafa Sarıgül daha sonra TDH Niğde İl Merkezi’nin açılışını yaptı.
Etiketler:
Bu Haber Toplam 4059 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
İSMAİL ÖZKUL
20/12/2009 - 18:05
maşallah şimdiden bozdunuz yazıdan belli başkakan değil başbakan

fatma SARıGÜL
20/12/2009 - 17:43
bu olumsuz giden harekete dur demeliyiz .buda bizlerin degerli oylarıyla olacak ve başbakanımız.mustafa sarıgülün sevgisiyle ,azmiyle,bizlerin çalışmasıyla olacak .

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 2

Copyright © 2006-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
E-Posta: istanbulburda[@]gmail.com
Etik Anlayışımız! - Site Haritası