Kapat

Sakçagözü Belediye Başkanı Hasan Dilek'i ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra beldede yaptırdıkları sosyal tesiste inceleme yaptı

Tarih: 29.10.2012

Sakçagözü Belediye Başkanı Hasan Dilek'i Ziyaret Eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Daha Sonra Beldede Yaptırdıkları Sosyal Tesiste Inceleme Yaptı, Sakçagözü Belediye Başkanı Hasan Dilek'i ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra beldede yaptırdıkları sosyal tesiste inceleme yaptı. İncelemeler sırasında sosyal tesisin çevre düzenlemesinin yetersiz kaldığını söyleyen Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyesi olarak çevre düzenlemesini de yapacaklarını söyledi Beldeye nitelikli sosyal tesis kazandırdığı için Fadıloğlu'na teşekkür eden Hasan Dilek, Başkanımız örnek çalışma yaptı.


FriendFeed ile Paylaş


Sakçagözü Belediye Başkanı Hasan Dilek'i ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra beldede yaptırdıkları sosyal tesiste inceleme yaptı, Gaziantep Şehitkamil Belediyesi, Nurdağı ilçesine bağlı Sakçagözü beldesinde sosyal tesis yaptırdı.
İncelemeler sırasında sosyal tesisin çevre düzenlemesinin yetersiz kaldığını söyleyen Fadıloğlu, Şehitkamil Belediyesi olarak çevre düzenlemesini de yapacaklarını söyledi. Beldeye nitelikli sosyal tesis kazandırdığı için Fadıloğlu'na teşekkür eden Hasan Dilek, Başkanımız örnek çalışma yaptı. Diğer belediye başkanlarımızı da bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu sosyal tesis belediye tarafından yaptırılan ilk, bizim ise toplamda ikinci tesisimizdir. Bir işadamı arkadaşımız da daha önce beldemizin merkezine bir sosyal tesis yaptırmıştı.  dedi.

Şehitkamil Belediyesi olarak imkanlar doğrultusunda kendi bölgelerinin dışındaki yerlere de hizmet götürdüklerini söyleyen Başkan Fadıloğlu ise Biz diğer belediye başkanı arkadaşlarımızla birlikte imkanlarımız dahilinde yalnızca kendi bölgemize değil, diğer noktalara da hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Sakçagözü bize düştü. Biz o konuda sorumluluğu aldık. Başkanımız bu bölgede sosyal tesis ihtiyacı olduğunu söylediğinde meclisten alınan karar çerçevesinde buraya bu yatırımı yapma kararı aldık.  diye konuştu.


 
Cihan Haber AjansıEtiketler: ,  diye konustu, baskanimiz bu bolgede sosyal tesis ihtiyaci oldugunu soylediginde meclisten alinan karar cercevesinde buraya bu yatirimi yapma karari aldik, biz o konuda sorumlulugu aldik, sakcagozu bize dustu, sehitkamil belediyesi olarak imkanlar dogrultusunda kendi bolgelerinin disindaki yerlere de hizmet goturduklerini soyleyen baskan fadiloglu ise biz diger belediye baskani arkadaslarimizla birlikte imkanlarimiz dahilinde yalnizca kendi bolgemize degil, diger noktalara da hizmet goturmeye gayret ediyoruz,  dedi, bir isadami arkadasimiz da daha once beldemizin merkezine bir sosyal tesis yaptirmisti, bu sosyal tesis belediye tarafindan yaptirilan ilk, bizim ise toplamda ikinci tesisimizdir, diger belediye baskanlarimizi da bu konuda duyarli olmaya davet ediyorum, beldeye nitelikli sosyal tesis kazandirdigi icin fadiloglu a tesekkur eden hasan dilek, baskanimiz ornek calisma yapti, incelemeler sirasinda sosyal tesisin cevre duzenlemesinin yetersiz kaldigini soyleyen fadiloglu, seh
Bu Haber Toplam 273 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya