Kapat

Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu

Tarih: 19.04.2009

Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu, 2008-2009 Eğitim-öğretim yılı ile birlikte Beşiktaş Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu muhteşem bir binada mükemmel bir eğitim yuvası haline geldi. Toplam 7 kat, 50 derslik, 3 Fen Labaratuarı,


FriendFeed ile Paylaş
2008-2009 Eğitim-öğretim yılı ile birlikte Beşiktaş Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu muhteşem bir binada mükemmel bir eğitim yuvası haline geldi. Toplam 7 kat, 50 derslik, 3 Fen Labaratuarı, 2 Teknoloji Tasarım Labaratuarı, 1 Bilgisayar Data Show Konferans Salonu, 1 Görsel Sanatlar İş Atölyesi, 1 Ses Yalıtımlı Özel Düzenekli Müzik Dersliği, 1 Çok Amaçlı Salon, 1 Tam Donanımlı Spor Salonu, 1 AR-GE (Araştırma Geliştirme) Toplantı Salonu, 1 Bilişim Kütüphanesi, 1 Bilgisayar Destekli Öğretmen Çalışma Salonu, 2 Adet Ana Sınıfı Çocukları İçin Oyun Salonu, ders araç gereçleri odaları, teknik odalar, güvenlik servisi odaları, bekleme salonu, sığınağı v.s. vesairesiyle eksiksiz bir eğitim merkezi haline geldi. okulumuza uzun yıllar emek vermiş emekli müdür yardımcımız Emin ŞENTÜRK Hocamız konuyla ilgili şunları söyledi. Özel bir kolejde, ne varsa yeni okul kompleksinde hepsi mevcut ve buranın daha fazla artıları var. Gerçekten çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. dedi. Müdür Yardımcısı Cem ÇAYIR; Amacımız Şair Nedim Etüt Beslenme İÖO´yu sadece İstanbul´da değil tüm Türkiye´de EĞİTİMDE DEVLET MARKASI haline getirmektir. Milli Eğitim Bakanlığımızın prestij okullarının birincisi yapmaktır. dedi. Okul velilerimizden Özcan BAŞ:Sayın Müdürümüzü ve eğitim kadromuzu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Okulumuzun, AB Kalite Standartı İSO 9001 Belgesi için çalışmalara başlama vakti geldi diye düşünüyorum. dedi. Eğitim kalitesini yükseltmek için Şair Nedim Etüt Beslenme İÖO. öğrencisiyle, velisiyle, öğretmen ve idarecisiyle büyük ve etkili bir aile olarak topyekün bir şekilde çalışmalarına devam edecek. Bu kaliteyi ve daha iyiyi elde etme yarışını izlemeye devam ediniz lütfen.

Web: www.sairnedim.k12.tr
Tel: 0 212 356 24 57(Dahili:116)Etiketler:

Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu Haritası
Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu 9.5 / 10 puan almıştır. Bu puan 105 kullanıcı puanı 1 yorum baz alınarak oluşturulmuştur.
Şair Nedim Etüt Beslenme İlköğretim Okulu Adres:
.
Telefon:
Bu Haber Toplam 5258 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya