Kapat

Rodi Mood 155. şubesini Salihli'de açtı-İSTANBUL

Tarih: 24.09.2010

Rodi Mood 155. şubesini Salihli'de Açtı-İSTANBUL, Rodi Mood mağaza zincirine bir yenisini ekledi. Akdeniz ve Ege bölgelerinde faaliyet gösteren Nur ve Hale Pastaneleri, gıdadan sonra tekstile de yatırım yaparak Manisa'nın Salihli ilçesinde Rodi Mood'un 155 şubesini açtı.


FriendFeed ile Paylaş
Rodi Mood mağaza zincirine bir yenisini ekledi. Akdeniz ve Ege bölgelerinde faaliyet gösteren Nur ve Hale Pastaneleri, gıdadan sonra tekstile de yatırım yaparak Manisa'nın Salihli ilçesinde Rodi Mood'un 155. şubesini açtı. Nur ve Hale Pastaneleri zincirinin ortaklarından Abdurrahman Yılmaz, tekstil sektörüne de yatırım yapmaya başladıklarını söyledi. 2011 sonuna kadar 10 Rodi Mood şubesi daha açacaklarını bildiren Yılmaz, mağazacılıkta büyümeyi hedeflediklerini kaydetti. Yılmaz, mağaza yatırımı için önemli miktarda kaynak ayırdıklarını ifade etti.

Salihli Kurudere Caddesi üzerinde açılan 450 metrekare büyüklüğündeki mağazada bay, bayan ve çocuk giyim üzerine 20 bin çeşit ürün bulunuyor. Açılışa, Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Salihli Kaymakamı Mesut Yıldırım ve çok sayıda davetli katıldı. Rodi Mood Yönetim Kurulu Başkanı Fetin Kazancı, değişen perakende sektöründe hızlı koşabilmek için yaptığı konsept değişikliğiyle şube yatırımlarını sürdürdüklerini söyledi. Kazancı, "Aileye hitap eden uygun fiyat aralığında yaygın bir markayız ve bu konseptte ilk 4 içerisindeyiz." dedi.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 2535 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya