Kapat

Muratpaşa'da emlak vergisi ödemeleri için vezneler haftasonu da açık olacak-ANTALYA

Tarih: 23.11.2010

Muratpaşa'da Emlak Vergisi ödemeleri Için Vezneler Haftasonu Da Açık Olacak-ANTALYA, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde emlak vergisi ödemeleri için semt vezneleri haftasonu da açık olacak. Bu şekilde 30 Kasım'da sona erecek ikinci taksit ödemelerde kolaylık sağlanması amaçlanıyor


FriendFeed ile Paylaş
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde emlak vergisi ödemeleri için semt vezneleri haftasonu da açık olacak. Bu şekilde 30 Kasım'da sona erecek ikinci taksit ödemelerde kolaylık sağlanması amaçlanıyor.

Muratpaşa Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre konutlar için emlak vergisi, işyerleri için emlak ve çevre temizlik vergisinin 2. taksitinin tahsilatı sürüyor. Mükellefler, vergilerini Muratpaşa Belediyesi hizmet binasında bulunan Gelir Müdürlüğü vezneleri, semt vezneleri ve Muratpaşa Belediyesi'nin www.muratpasa-bld.gov.tr adresindeki web portalı üzerinden kredi kartı ile ödeyebiliyor. Muratpaşa Belediyesi yetkilileri, 1 Kasım'da başlayan Emlak Vergisi 2. taksitine ait tahsilatın 30 Kasım'da sona ereceğini belirterek mükellefleri uyararak "Mükelleflerimizin sıkıntı yaşamamaları için tüm veznelerimiz haftasonu da açık olacak. Mükellefler, 30 Kasım'a kadar gerekli ödemeyi yapmamaları halinde yüzde 1.40 oranındaki gecikme zammı ile karşılaşacak." diye konuştu. Öte yandan yetkililer, mükelleflere vergi affının 31 Temmuz 2010 sonrası dönemi kapsamadığını hatırlattı.
Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 5882 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya