Kapat

Muğla'da Halk Eğitim kursları çeşitlendirilecek-MUĞLA

Tarih: 10.06.2010

Muğla'da Halk Eğitim Kursları çeşitlendirilecek-MUĞLA, Muğla Halk Eğitim Müdürlüğü'nün yıl sonu sergilerinin açılışına katılan Vali Fatih Şahin, vatandaşların istekleri doğrultusunda daha iyi hedeflere ulaşabilmek için kursların çeşitlendirilmesini istedi. Halk Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, 2009-2010 eğ


FriendFeed ile Paylaş
Muğla Halk Eğitim Müdürlüğü'nün yıl sonu sergilerinin açılışına katılan Vali Fatih Şahin, vatandaşların istekleri doğrultusunda daha iyi hedeflere ulaşabilmek için kursların çeşitlendirilmesini istedi. Halk Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, 2009-2010 eğitium öğretim yılı el sanatları kurslarına ait ortak sergi, Vali Şahin tarafından açıldı. Açılıştan önce halk oyunları gösterileri ve İrfan Demirtaş'ın türkü konseri yer aldı.

Vali Şahin, törende yaptığı konuşmada, "Halk Eğitim kurslarına katılanları ve ailelerini kutluyorum. Var olma sebebimiz, insanları mutlu kılmaktır. Yurttaşlarımızın hayat standartını yükseltmektir. Eğitimin ve öğrenmenin yaşı yoktur. Daha güzel hedeflere ulaşabilmek için halkın talepleri doğrultusunda bu kurslar çeşitlendirilmeli ve talebe göre yenilenmelidir." dedi.

Daha sonra yıl içinde açılan kurslarda yapılan el sanatı ürünlerinden oluşan sergi, Şahin tarafından açıldı. Törenine Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aksan, bazı dairelerin ve okulların müdürleri ve diğer vatandaşlar katıldı.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 715 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya