Kapat

Mardin'in Derik ilçesinde, AK Parti Derik İlçe Başkanı Ahmet Karahan'ın milletvekili aday adaylığı için istifa etmesiyle boşalan koltuğa, AK Parti Derik İlçe Teşkilatı yönetiminden Ali Osman Tutal getirildi-MARDİN

Tarih: 17.03.2011

Mardin'in Derik Ilçesinde, AK Parti Derik İlçe Başkanı Ahmet Karahan'ın Milletvekili Aday Adaylığı Için Istifa Etmesiyle Boşalan Koltuğa, AK Parti Derik İlçe Teşkilatı Yönetiminden Ali Osman Tutal Getirildi-MARDİN, Ali Osman Tutal, açıklamasında, Derik'in önemli siyasi konuma sahip olduğunu belirtti. Tutal, "Derik ilçemizin hem partimiz olarak hem ülkemiz olarak önemli bir siyasi konumu bulunmaktadır Bana bu görevi layık gören yöneticilerimize teşekkür ediyorum.


FriendFeed ile Paylaş
Mardin'in Derik ilçesinde, AK Parti Derik İlçe Başkanı Ahmet Karahan'ın milletvekili aday adaylığı için istifa etmesiyle boşalan koltuğa, AK Parti Derik İlçe Teşkilatı yönetiminden Ali Osman Tutal getirildi.

Ali Osman Tutal, açıklamasında, Derik'in önemli siyasi konuma sahip olduğunu belirtti. Tutal, "Derik ilçemizin hem partimiz olarak hem ülkemiz olarak önemli bir siyasi konumu bulunmaktadır. Bana bu görevi layık gören yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Derik için elimden ne gelirse yapmaya hazırım. Değerli halkımızı Derik adına hizmet etmek için destek olmaya çağırıyorum. Tüm halkımız ile birlikte çalışarak Yeşil Derik'imizi daha iyi bir konuma getireceğiz. Yeni teşkilatımız tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun. dedi.

Karadeniz Tenik Üniversitesi İksadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Ali Osman Tutal, AK Parti Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler ve Genel Siyaset Akademisi'ni başarıyla bitirdi. Tarımsal alanda şirketi olan Tutal, daha önce Derik Ziraat Odası yönetiminde de görev yapmıştı.
Bu arada, AK Parti 22. Dönem Milletvekili Nihat Erim, Tutal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekili Erim, Haziran'daki seçimler için tekrar aday adayı olduğunu söyledi.Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1011 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya