Kapat

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası'na kayıtlı esnaflar, Ahilik Haftası dolayısıyla Belediye İsmail Gider Huzurevi'ndeki yaşlıların saçlarını kesti ve bakımlarını yaptı-MANİSA

Tarih: 21.09.2011

Manisa Berberler Ve Kuaförler Odası'na Kayıtlı Esnaflar, Ahilik Haftası Dolayısıyla Belediye İsmail Gider Huzurevi'ndeki Yaşlıların Saçlarını Kesti Ve Bakımlarını Yaptı-MANİSA, Oda Başkanı Ali Bartu ile birlikte huzurevine giden hanım ve erkek kuaförler, yaşlıların elini öptü, çiçek verdi ve sohbet etti. Burada bir açıklama yapan Bartu, oda olarak bu uygulamayı gelenek haline getirdiklerini söyledi Üç yıldır Ramazan ve Kurban b


FriendFeed ile Paylaş
Manisa Berberler ve Kuaförler Odası'na kayıtlı esnaflar, Ahilik Haftası dolayısıyla Belediye İsmail Gider Huzurevi'ndeki yaşlıların saçlarını kesti ve bakımlarını yaptı. Oda Başkanı Ali Bartu ile birlikte huzurevine giden hanım ve erkek kuaförler, yaşlıların elini öptü, çiçek verdi ve sohbet etti.
Burada bir açıklama yapan Bartu, oda olarak bu uygulamayı gelenek haline getirdiklerini söyledi. Üç yıldır Ramazan ve Kurban bayramlarından önce ve Ahilik Haftası'nda huzurevini ziyaret ederek, yaşlıların saç ve sakallarını kesip her türlü bakımlarını yaptıklarını belirtti. Bu uygulama için yönetim kurulu kararı aldıklarını dile getiren Ali Bartu, Elimizden gelen bir şey olduğu zaman telefon etmeleri yeter. Burada kalan yaşlılarımız için elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. dedi.
Saçlarını kestiren huzurevi sakinlerinden Emine Demir de uygulamadan çok memnun olduklarını söyledi. Oda yöneticilerine teşekkür eden Demir, Bizi ziyaret edip saçlarımızı kesmelerinden çok memnun oluyoruz. Uygulamayı bundan sonra da devam ettirmelerini bekliyoruz. şeklinde konuştu.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 557 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya