Kapat

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Katırcı rolünü canlandıran Zonguldak Ereğlili Sanatçı Seda Yıldız dostlarıyla buluştu-ZONGULDAK

Tarih: 18.06.2011

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde Katırcı Rolünü Canlandıran Zonguldak Ereğlili Sanatçı Seda Yıldız Dostlarıyla Buluştu-ZONGULDAK, Tiyatro Sanatçısı Yıldız, Alaplı'da annesi Fatma Yıldız ve dostlarını ziyaret ederek hasret giderdi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun başarılı oyuncusu ve Katırcı tiplemesiyle izleyicinin beğenisini kazanan Tiyatro Sanatçısı Seda Yıldız, yaşlı annesi ve dostları


FriendFeed ile Paylaş
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Katırcı rolünü canlandıran Zonguldak Ereğlili Sanatçı Seda Yıldız dostlarıyla buluştu. Tiyatro Sanatçısı Yıldız, Alaplı'da annesi Fatma Yıldız ve dostlarını ziyaret ederek hasret giderdi.
Kurtlar Vadisi Pusu'nun başarılı oyuncusu ve Katırcı tiplemesiyle izleyicinin beğenisini kazanan Tiyatro Sanatçısı Seda Yıldız, yaşlı annesi ve dostlarıyla sohbet etti. Dizinin yaz sezonuna girmeden son bölümünün çekiminden fırsat bularak Ereğli'de yaşayan annesini ziyarete geldiğini belirten Yıldız, "Yeni Yayın dönemine kadar çalışmalarımızı tamamlayacağız. Her fırsatta annemin yanına gelerek özlemimi gideriyor ve onunla yöreyi birlikte geziyoruz. Dostlarımı, arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz." dedi.
Armutçuk'ta yaşayan ve Ereğli Lisesi'nden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Seda Yıldız, sanat yaşamını İstanbul'da sürdürüyor.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 833 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya