Kapat

Küçük Çamlıca'daki Barış Manço Parkı'nda yapılan fidan dikme törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Genel Müdür yardımcıları Hakan İnce, Beytullah D

Tarih: 05.05.2012

Küçük Çamlıca'daki Barış Manço Parkı'nda Yapılan Fidan Dikme Törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Genel Müdür Yardımcıları Hakan İnce, Beytullah D, Küçük Çamlıca'daki Barış Manço Parkı'nda yapılan fidan dikme törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Genel Müdür yardımcıları Hakan İnce, Beytullah Demir ve ajans çalışanları katıldı. Üsküdar Belediyesi yetkilileri tarafından karşılanan Cihan ekibi, daha sonra Üsküdar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nce Küçük Çamlıca'daki Barış Manço Parkı'nda kendilerine ayrılan alanda çok sayıda çam ve erguvan fidanı dikti Törende ilk konuşmayı yapan Cihan Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, her bahar mevsiminde bir belediye ile anlaşarak fidan dikme çalışmalarına katıldıklarını belirtti.


FriendFeed ile Paylaş


Küçük Çamlıca'daki Barış Manço Parkı'nda yapılan fidan dikme törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, Genel Müdür yardımcıları Hakan İnce, Beytullah Demir ve ajans çalışanları katıldı, Cihan Haber Ajansı (Cihan) çalışanları, sosyal alandaki çalışmalarına bir yenisini ekleyerek Üsküdar'da erguvan ve çam fidanı dikti.


Üsküdar Belediyesi yetkilileri tarafından karşılanan Cihan ekibi, daha sonra Üsküdar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nce Küçük Çamlıca'daki Barış Manço Parkı'nda kendilerine ayrılan alanda çok sayıda çam ve erguvan fidanı dikti.

Törende ilk konuşmayı yapan Cihan Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, her bahar mevsiminde bir belediye ile anlaşarak fidan dikme çalışmalarına katıldıklarını belirtti. Bilici, medya olarak Türkiye'nin orman sorununun önemini halka yansıtmak adına sembolik bir adım atmak istediklerini söyledi.

Bilici, Ağaçlandırma çalışmasına idarecilerimiz, muhabirlerimizle ve kameramanlarımızla iştirak ediyoruz. Biz Cihan Haber Ajansı olarak her bahar İstanbul'un farklı bir noktasındaki ağaçlandırma seferberliğine ve kampanyalarına katılıyoruz. Tabii ki bizim dikeceğimiz 50“60 adet fidanla Türkiye'nin ormanlaşma ve ağaçlandırma meselesi çözülmez. Fakat biz de en azından medya olarak karınca kararınca bu seferberliğin içinde olduğumuzu göstermiş oluyoruz.  ifadelerini kulandı.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise Cihan'ın hedeflediği ağaçlandırma sevgisinin adı gibi tüm dünyaya yayılması temennisinde bulundu. Cihan ekininin girişiminden övgü ile bahseden Başkan Kara, Bu günkü etkinliğimizin başında siz varsınız. Aslında kendinizin haberini yapıyorsunuz. Yaptığınız duyarlılık çok önemli. Özellikle gelecek nesillerimizin görmesi, onların bunları yaşaması çok daha güzel. Barış Manço Parkı'ndaki ağaçlandırma çalışmalarına Cihan Haber Ajansı çalışanlarının eşlik etmesi bizi ayrıca sevindirdi. Müdürlük olarak son iki yılda bin 500 adet fidan diktik. Bu çalışmalarımıza daha önce değişik kurumlardan ekipler katıldı. Bu kervana ilk defa medya kuruluşunun katılması bizi ayrıca memnun etti.  dedi.

Törende konuşmaların ardından Üsküdar Belediye Bandosu'nun seslendirdiği parçalar eşliğinde fidan dikimine geçildi. İlk fidana Belediye Başkanı Mustafa Kara ve Cihan Genel Müdürü Abdülhamit Bilici birlikte toprak attı. İkili daha sonra çocuklarla birlikte diktikleri fidanı suladı.  
Cihan Haber AjansıEtiketler: , ikili daha sonra cocuklarla birlikte diktikleri fidani suladi, ilk fidana belediye baskani mustafa kara ve cihan genel muduru abdulhamit bilici birlikte toprak atti, torende konusmalarin ardindan uskudar belediye bandosu un seslendirdigi parcalar esliginde fidan dikimine gecildi,  dedi, bu kervana ilk defa medya kurulusunun katilmasi bizi ayrica memnun etti, bu calismalarimiza daha once degisik kurumlardan ekipler katildi, mudurluk olarak son iki yilda bin 500 adet fidan diktik, baris manco parki daki agaclandirma calismalarina cihan haber ajansi calisanlarinin eslik etmesi bizi ayrica sevindirdi, ozellikle gelecek nesillerimizin gormesi, onlarin bunlari yasamasi cok daha guzel, yaptiginiz duyarlilik cok onemli, aslinda kendinizin haberini yapiyorsunuz, cihan ekininin girisiminden ovgu ile bahseden baskan kara, bu gunku etkinligimizin basinda siz varsiniz, uskudar belediye baskani mustafa kara ise cihanin hedefledigi agaclandirma sevgisinin adi gibi tum dunyaya yayilmasi
Bu Haber Toplam 844 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya