Kapat

Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Fatma Mercan, memleketi Afyon'dan 2011 milletvekilliği seçimleri için aday adayı olacak-KARS

Tarih: 07.03.2011

Kars Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Fatma Mercan, Memleketi Afyon'dan 2011 Milletvekilliği Seçimleri Için Aday Adayı Olacak-KARS, Fatma Mercan, memleketi Afyon'dan 2011 milletvekilliği seçimleri için aday adayı olacak. Kafkas Sanayici ve İşadamları Derneği (KARSİAD) tarafından 2010 yılının idarecileri ve esnafları seçildi Bunlardan biri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr.


FriendFeed ile Paylaş
Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Fatma Mercan, memleketi Afyon'dan 2011 milletvekilliği seçimleri için aday adayı olacak.

Kafkas Sanayici ve İşadamları Derneği (KARSİAD) tarafından 2010 yılının idarecileri ve esnafları seçildi. Bunlardan biri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Fatma Mercan oldu. Mercan memleketi Afyon'dan milletvekili aday adayı olacağını açıkladı.

KARSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sultan Murat Dereci, konu ilgili şunları söyledi: Dernek orak eğitim faaliyetleri yapıyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin yanında olan Karslı esnafımıza ve ilimizde bulunan idarecilere teşekkür ediyoruz. Bu yıl üyelerimizin katkısı ile bizlere her fırsatta destek veren il genelindeki idarecileri ve esnafları seçerek plaket veriyoruz.
Üyelerimiz tarafından eğitim destekçisi olarak belirlenen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimimiz Dr. Fatma Mercan'ın plaketini vermiş olduk.
Memleketi Afyon'dan Milletvekili aday adaylığı için istifa ettiğini öğrendik. Karslılar olarak hastalarımızı Erzurum yollarından kurtarmıştı, üzüntülüyüz."Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1178 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
hakan YıLMAZ
11/03/2011 - 21:35
Neyi hak ediyorsanız onunla idare edilirsiniz demişler. Doğru demişler. Biri gidip hastaneye uğradı mı hiç, kulak verdimi, gördümü neler oluyor. O yapıyor birileri örtbas ediyor. Ama Allah görüyor. NE vekili kardeşim sizden ne köy olur ne kasaba . var git öte.

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 1

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya