Kapat

İzmir İl Müftüsü İbrahim Acar, emekli olmaya hazırlanıyor. Acar emeklilik öncesi Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a veda ziyaretinde bulundu-İZMİR

Tarih: 22.01.2011

İzmir İl Müftüsü İbrahim Acar, Emekli Olmaya Hazırlanıyor. Acar Emeklilik öncesi Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a Veda Ziyaretinde Bulundu-İZMİR, Acar emeklilik öncesi Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a veda ziyaretinde bulundu. 8 yıldır İzmir'de görev yapan Müftü İbrahim Acar, Konak Müftüsü Mehmet Şahin ile birlikte Konak Belediyesi'ne geldi İki müftü, Başkan Tartan ile bir süre görüştü.


FriendFeed ile Paylaş
İzmir İl Müftüsü İbrahim Acar, emekli olmaya hazırlanıyor. Acar emeklilik öncesi Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'a veda ziyaretinde bulundu. 8 yıldır İzmir'de görev yapan Müftü İbrahim Acar, Konak Müftüsü Mehmet Şahin ile birlikte Konak Belediyesi'ne geldi. İki müftü, Başkan Tartan ile bir süre görüştü. Görüşme sonunda Tartan, Müftü Acar'a Konak Belediyesi'nin hatırası olarak gümüş işlemeli kahve takımı hediye etti. Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Bugüne kadar verdiğiniz emekleriniz için size çok teşekkür ederiz. Göreviniz boyunca bizlere sevgi ve dostluk kattınız. Hayatınız boyunca başarılar diliyorum. diyerek İl Müftüsü Acar'ı uğurladı.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 471 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya