Kapat

İzmir'in Buca ilçesindeki Kaynaklar Mezarlığı'nda mezar kazan görevliler, elbisesiyle gömülü bir ceset buldu-İZMİR

Tarih: 09.09.2011

İzmir'in Buca Ilçesindeki Kaynaklar Mezarlığı'nda Mezar Kazan Görevliler, Elbisesiyle Gömülü Bir Ceset Buldu-İZMİR, Ceset, savcının nezaretinde çıkarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı Yer satın alınan bir cenaze için mezar kazmak isterken pantolonla gömülü bir ceset bulan görevlilerin haber vermesi üzerine jandarma ekipleri bölgeyi emniyet çemberine aldı.


FriendFeed ile Paylaş
İzmir'in Buca ilçesindeki Kaynaklar Mezarlığı'nda mezar kazan görevliler, elbisesiyle gömülü bir ceset buldu. Ceset, savcının nezaretinde çıkarıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Yer satın alınan bir cenaze için mezar kazmak isterken pantolonla gömülü bir ceset bulan görevlilerin haber vermesi üzerine jandarma ekipleri bölgeyi emniyet çemberine aldı. Cenazelerini gömen vatandaşlardan sonra akşam üzeri olay yerine nöbetçi savcı geldi. Savcı, jandarma ve görevlilerce dikkatle kazılan mezardan çıkarılan, üzerinde krem renkli bir pantolon ve beyaz gömlek bulunan kemik parçaları İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Mezarın en az 10 senelik olduğu, 42 beden pantolon giymiş cesedin ise 27-28 yaşlarında bir erkeğe ait olabileceği belirtildi.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1014 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya