Kapat

İstanbul'da Yaşayan Adanalılar Derneği Başkan ve yöneticileri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı makamında ziyaret ederek, Adana'da yapacakları gece için destek istediler-ADANA

Tarih: 31.03.2011

İstanbul'da Yaşayan Adanalılar Derneği Başkan Ve Yöneticileri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı Makamında Ziyaret Ederek, Adana'da Yapacakları Gece Için Destek Istediler-ADANA, İYA Başkanı Ahmet Özpada, yönetim kurulu üyeleri ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar, Sevil Çerçi, İsmail Demirci, Eren Çelik, Fahri Yılmaz, Muzaffer Ayyıldız, Belma Döner Akyüz ile derneği Adana temsilcisi Savaş Çokduygulu, Başkan Vekili Aldırmaz'


FriendFeed ile Paylaş
İstanbul'da Yaşayan Adanalılar Derneği Başkan ve yöneticileri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı makamında ziyaret ederek, Adana'da yapacakları gece için destek istediler.
İYA Başkanı Ahmet Özpada, yönetim kurulu üyeleri ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar, Sevil Çerçi, İsmail Demirci, Eren Çelik, Fahri Yılmaz, Muzaffer Ayyıldız, Belma Döner Akyüz ile derneği Adana temsilcisi Savaş Çokduygulu, Başkan Vekili Aldırmaz'ı ziyaret ederek, çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Ünlü Teknik Direktör Fatih Terim'in önerisiyle dernek olarak Adana'da 26 Mayıs 2011 tarihinde Adanalılar Gecesi yapmayı planladıklarını ifade eden İYA Başkanı Ahmet Özpada, bu konuda destek istediklerini belirtti.
Özpada, Başarılı çalışmalarınızı İstanbul'dan takip ediyoruz. Çok memnun oluyoruz. Sizin burada ne kadar iyi hizmetler yaptığınızı İstanbul'dan izliyoruz. Biz İYA olarak yeni yönetim oluşturduk. Etkinlik olarak ilk startı başarılı bir belediye başkanının himayesinde buradan vermek istedik. Sizlerin katkılarıyla başarılı bir organize yapacağımıza inanıyoruz. Ayrıca, Altın Koza Festivali'nde de aktif olarak görev almak istiyoruz dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, kültür ve sanat etkinliklerinde tek rakiplerinin İstanbul olduğunu yineledi. İstanbul'da yaşayan Adanalıların, kentlerine sahip çıkmasını arzu ettiklerini vurgulayan Başkan Vekili Aldırmaz, İstiyorum ki, Adanalı sanatçılar Adana'nın her etkinliğinde olsun. O zaman kültür ve sanatta kimse rakibimiz olamaz şeklinde konuştu.
İYA'nın Adana'da düzenleyeceği geceye katkı koymayı arzu ettiklerini anlatan Başkan Vekili Aldırmaz'a dernek yöneticileri tarafından gümüş tabak ile ünlü futbolcu Arda Turan'ın forması hediye edildi.


Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 1792 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya