Kapat

Hakkari Yüksekova 3'üncü Piyade Tümen Komutanı olarak tayin olan Tümgeneral İsmail Metin Temel, Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral'i ziyaret ederek veda etti

Tarih: 10.08.2012

Hakkari Yüksekova 3'üncü Piyade Tümen Komutanı Olarak Tayin Olan Tümgeneral İsmail Metin Temel, Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral'i Ziyaret Ederek Veda Etti, Hakkari Yüksekova 3'üncü Piyade Tümen Komutanı olarak tayin olan Tümgeneral İsmail Metin Temel, Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral'i ziyaret ederek veda etti. Eğirdir'deki görevini tamamlayan Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Tümgeneral İsmail Metin Temel, Belediye Başkanı Özmeral'le birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi Tümgeneral Temel, Başkan Özmeral'e Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı'na verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.


FriendFeed ile Paylaş


Hakkari Yüksekova 3'üncü Piyade Tümen Komutanı olarak tayin olan Tümgeneral İsmail Metin Temel, Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral'i ziyaret ederek veda etti, Eğirdir Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Tümgeneral İsmail Metin Temel, Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral'e veda ziyaretinde bulundu.
Eğirdir'deki görevini tamamlayan Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Tümgeneral İsmail Metin Temel, Belediye Başkanı Özmeral'le birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tümgeneral Temel, Başkan Özmeral'e Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı'na verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette, Tümgeneral İsmail Metin Temel ve Başkan Osman Nuri Özmeral, Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sacid Adalı ve İl Genel Meclis Üyesi Kamil Göncü ile görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Özmeral, "Vazifeye başladığımız günden bugüne bizimle hep iç içe ve birlikte oldunuz. Size ve şahsınızda bütün askeri personelimize teşekkür ediyorum. Yeni vazifeniz hayırlı, yolunuz açık olsun. Allah'a emanet olunuz. " dedi.
 
Cihan Haber AjansıEtiketler: , dedi, allaha emanet olunuz, yeni vazifeniz hayirli, yolunuz acik olsun, size ve sahsinizda butun askeri personelimize tesekkur ediyorum, ziyaretten duydugu memnuniyeti belirten baskan ozmeral, vazifeye basladigimiz gunden bugune bizimle hep ic ice ve birlikte oldunuz, sacid adali ve il genel meclis uyesi kamil goncu ile gorus alisverisinde bulundu, dr, yaklasik bir saat suren ziyarette, tumgeneral ismail metin temel ve baskan osman nuri ozmeral, turgut ozal universitesi hukuk fakultesi dekani prof, tumgeneral temel, baskan ozmerale dag komando okulu ve egitim merkez komutanligi a verdigi desteklerden dolayi tesekkur etti, egirdirdeki gorevini tamamlayan dag komando okulu ve egitim merkez komutani tumgeneral ismail metin temel, belediye baskani ozmeralle birlikte calismaktan duydugu memnuniyeti dile getirdi, hakkari yuksekova 3uncu piyade tumen komutani olarak tayin olan tumgeneral ismail metin temel, egirdir belediye baskani osman nuri ozmerali ziyaret ederek veda etti, eg
Bu Haber Toplam 1808 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya