Kapat

Etkinlikte kız öğrenciler arası hafızlık yarışması Türkiye finalinde ikinci olan Tuğba İbrahim'e Eyüp Alibeyköy Emniyettepe Kız Kuran Kursu Vakfı kurucularından Necati Molder altın hediye etti

Tarih: 29.12.2011

Etkinlikte Kız öğrenciler Arası Hafızlık Yarışması Türkiye Finalinde Ikinci Olan Tuğba İbrahim'e Eyüp Alibeyköy Emniyettepe Kız Kuran Kursu Vakfı Kurucularından Necati Molder Altın Hediye Etti, Etkinlikte kız öğrenciler arası hafızlık yarışması Türkiye finalinde ikinci olan Tuğba İbrahim'e Eyüp Alibeyköy Emniyettepe Kız Kuran Kursu Vakfı kurucularından Necati Molder altın hediye etti. Törene Eyüp İlçe Kaymakamı Osman Kaymak, Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Güven, Eyüp İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Eyüp Müftüsü Muammer Ayan, Baheçelievler İsa Gürler, Emniyettepe Yatılı Kız Kuran Kursu Yöneticileri Necati Molder, Mustafa Çelik, İsmet Deliceoğlu, Eminönü Yeni Camii imamı-Hatibi Hafız Osman Aydın, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Kadriye Avcı Erdemli, öğrenciler ve velileri katıldı Törende öğrenciler şiirler okudular.


FriendFeed ile Paylaş
Etkinlikte kız öğrenciler arası hafızlık yarışması Türkiye finalinde ikinci olan Tuğba İbrahim'e Eyüp Alibeyköy Emniyettepe Kız Kuran Kursu Vakfı kurucularından Necati Molder altın hediye etti, Eyüp Alibeyköy Emniyettepe Yatılı Kız Kuran Kursu 2011- 2012 öğretim yılı içinde mezun olan 24 hafızın diploma töreni Eyüp Müftülüğü Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Törene Eyüp İlçe Kaymakamı Osman Kaymak, Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Güven, Eyüp İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Eyüp Müftüsü Muammer Ayan, Baheçelievler İsa Gürler, Emniyettepe Yatılı Kız Kuran Kursu Yöneticileri Necati Molder, Mustafa Çelik, İsmet Deliceoğlu, Eminönü Yeni Camii imamı-Hatibi Hafız Osman Aydın, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Kadriye Avcı Erdemli, öğrenciler ve velileri katıldı. Törende öğrenciler şiirler okudular.
Törende Kuranı Kerim okunmasının ardından Eyüp Kaymakamı Osman Kaymak günün anlam ve önemine değinen birer konuşma yaptı. Törende Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcısı Güven, "Burada çok güzel bir tabloya şahitlik yapıyoruz. Bizler burada gençlerin eğitimine önem veriyoruz. Kuranı Kerimi en iyi ve en doğru şekilde öğrenmek çok önemli. Bunu gelecek nesillere siz gençlerimiz aktaracaksınız. Başarılarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum" dedi.
Konuşmaların ardından mezun olan öğrencilere Eyüp Kaymakamı Osman Kaymak ve Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Güven birer hediye verdi. Etkinlikte kız öğrenciler arası hafızlık yarışması Türkiye finalinde ikinci olan Tuğba İbrahim'e Eyüp Alibeyköy Emniyettepe Kız Kuran Kursu Vakfı kurucularından Necati Molder altın hediye etti.
 
Cihan Haber AjansıEtiketler: , etkinlikte kiz ogrenciler arasi hafizlik yarismasi turkiye finalinde ikinci olan tugba ibrahime eyup alibeykoy emniyettepe kiz kuran kursu vakfi kurucularindan necati molder altin hediye etti, konusmalarin ardindan mezun olan ogrencilere eyup kaymakami osman kaymak ve eyup belediyesi baskan yardimcisi zafer guven birer hediye verdi, basarilarinizdan dolayi sizleri tebrik ediyorum dedi, bunu gelecek nesillere siz genclerimiz aktaracaksiniz, kurani kerimi en iyi ve en dogru sekilde ogrenmek cok onemli, bizler burada genclerin egitimine onem veriyoruz, torende eyup belediyesi baskan yardimcisi guven, urada cok guzel bir tabloya sahitlik yapiyoruz, torende kurani kerim okunmasinin ardindan eyup kaymakami osman kaymak gunun anlam ve onemine deginen birer konusma yapti, torende ogrenciler siirler okudular, torene eyup ilce kaymakami osman kaymak, eyup belediyesi baskan yardimcisi zafer guven, eyup ilce milli egitim sube muduru, eyup muftusu muammer ayan, bahecelievler isa gurler, emni
Bu Haber Toplam 1778 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya