Kapat

Emniyet yetkilileri, katliamı gerçekleştiren baba Engin Sargık'ın (36), eşi Sacide Sargık (38) ile kardeşi Bayram Sargık'ın (29) arasındaki uzun telefon görüşmelerinden şüphelendiği ve eşi ile kardeşini sorgu

Tarih: 03.11.2012

Emniyet Yetkilileri, Katliamı Gerçekleştiren Baba Engin Sargık'ın (36), Eşi Sacide Sargık (38) Ile Kardeşi Bayram Sargık'ın (29) Arasındaki Uzun Telefon Görüşmelerinden şüphelendiği Ve Eşi Ile Kardeşini Sorgu, Emniyet yetkilileri, katliamı gerçekleştiren baba Engin Sargık'ın (36), eşi Sacide Sargık (38) ile kardeşi Bayram Sargık'ın (29) arasındaki uzun telefon görüşmelerinden şüphelendiği ve eşi ile kardeşini sorguladığını belirtti. Yetkililer, baba Engin Sargık'ın telefon dökümlerinde eşi ve kardeşinin uzun süreli görüşme tutanaklarına ulaştığı, bunun üzerine Sargık'ın cinnet getirdiği bilgisini verdi Engin Sargık'ın ayrıca, yasak aşk şüphesini yakınlarıyla paylaştığı öğrenildi.


FriendFeed ile Paylaş
Emniyet yetkilileri, katliamı gerçekleştiren baba Engin Sargık'ın (36), eşi Sacide Sargık (38) ile kardeşi Bayram Sargık'ın (29) arasındaki uzun telefon görüşmelerinden şüphelendiği ve eşi ile kardeşini sorguladığını belirtti, Bağcılar'daki aile katliamının sebebinin 'yasak aşk' şüphesi olduğu öğrenildi.
Yetkililer, baba Engin Sargık'ın telefon dökümlerinde eşi ve kardeşinin uzun süreli görüşme tutanaklarına ulaştığı, bunun üzerine Sargık'ın cinnet getirdiği bilgisini verdi. Engin Sargık'ın ayrıca, yasak aşk şüphesini yakınlarıyla paylaştığı öğrenildi.

Barbaros Mahallesi 6/2 Sokak'taki 4 katlı binanın en üst katında dün gece 23. 30 sıralarında gerçekleşen katliamın yasak aşk şüphesiyle gerçekleştirildiği ortaya çıktı. Batman'da hayvancılık işi yapan Engin Sargık (36), işleri kötüye gidince 1,5 sene önce 7 çocuğu ve eşiyle birlikte İstanbul'a göç etti. Sargık, burada bir tekstil atölyesinde çalışmaya başladı. Yaklaşık 7-8 ay önce ailenin yanına gelen Sargık'ın kardeşi Bayram Sargık, Ben burada daha rahat ediyorum.  diyerek ağabeyinin evinde kalmaya başladı.

İddiaya göre; birikmiş borçları bulunan ve çalıştığı işten de çıktığı öğrenilen Engin Sargık, bir süre sonra kardeşi ve eşi arasında bir şeyler olduğundan şüphelenmeye başladı. Kardeşinin ayrıntılı telefon faturasına ulaşan Sargık, eşi ile kardeşinin uzun süreli konuşmalarına tanık oldu. Bu durumdan şüphelenen Sargık, konuyu diğer kardeşi Sait ve amcası Mehmet ile paylaştı. Eşi ve kardeşi Bayram Sargık'ı da konuyla ilgili sorgulayan Sargık, ilişki iddialarının reddedilmesi üzerine şüpheyi içine attı. Olay gecesi eşi, çocukları, iki kardeşi ve amcasıyla birlikte yemek yedi. Amcası ile kardeşinin evden ayrılmasının ardından Engin Sagık cinnet getirdi. CZ Visor marka tabancasını çeken Sargık, kardeşi Bayram ile eşi ve çocuklarını kurşun yağmuruna tuttu. Bayram Sargık ile Sargık çiftinin çocukları Suzan (18), Salih (17), Sevda (15), Gülcan (14), Abidin (5) olay yerinde hayatını kaybetti. Engin Sargık ve eşi Sacide Sargık (38), çocukları Erhan (8) ve Ercan (11) ise tedavi amacıyla hastaneye kaldırıldı.

Katliamın zanlısı Engin Sargık ve eşi Sacide Sargık ile çocukları Erhan ve Ercan Sargık'ın yoğum bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor.

Olay yerinde inceleme yapan polis, 1 silah ve 2 şarjör ile 20 adet boş kovana ulaştı. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.  
Cihan Haber AjansıEtiketler: , konuyla ilgili sorusturma devam ediyor, olay yerinde inceleme yapan polis, 1 silah ve 2 sarjor ile 20 adet bos kovana ulasti, katliamin zanlisi engin sargik ve esi sacide sargik ile cocuklari erhan ve ercan sargikin yogum bakim unitesinde yasam mucadelesi veriyor, engin sargik ve esi sacide sargik (38), cocuklari erhan (8) ve ercan (11) ise tedavi amaciyla hastaneye kaldirildi, bayram sargik ile sargik ciftinin cocuklari suzan (18), salih (17), sevda (15), gulcan (14), abidin (5) olay yerinde hayatini kaybetti, cz visor marka tabancasini ceken sargik, kardesi bayram ile esi ve cocuklarini kursun yagmuruna tuttu, amcasi ile kardesinin evden ayrilmasinin ardindan engin sagik cinnet getirdi, olay gecesi esi, cocuklari, iki kardesi ve amcasiyla birlikte yemek yedi, esi ve kardesi bayram sargiki da konuyla ilgili sorgulayan sargik, iliski iddialarinin reddedilmesi uzerine supheyi icine atti, bu durumdan suphelenen sargik, konuyu diger kardesi sait ve amcasi mehmet ile paylasti, kardesi
Bu Haber Toplam 641 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya