Kapat

Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman ve Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi Salih Küsmüş maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yardımları bizzat teslim etti

Tarih: 27.12.2011

Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman Ve Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi Salih Küsmüş Maddi Durumu Iyi Olmayan öğrencilere Yardımları Bizzat Teslim Etti, Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman ve Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi Salih Küsmüş maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yardımları bizzat teslim etti. Kaymakamlık toplantı salonundaki dağıtım organizasyonuna İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ile Şube Müdürü İbrahim Uzman da katıldı 100 kaban ve 104 ayakkabı öğrencilere dağıtıldı.


FriendFeed ile Paylaş

Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman ve Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi Salih Küsmüş maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yardımları bizzat teslim etti, Kahramanmaraş Ticaret Borsası tarafından Elbistan'daki öğrencilere kaban ve ayakkabı yardımı yapıldı.
Kaymakamlık toplantı salonundaki dağıtım organizasyonuna İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ile Şube Müdürü İbrahim Uzman da katıldı. 100 kaban ve 104 ayakkabı öğrencilere dağıtıldı.
Kaymakam Metin Maytalman, bu tür yardımların toplum barışına büyük katkılar sağladığını söyledi. Maytalman, Bu tür yardımlar, toplum içerisinde kaynaşmayı sağlıyor ve barışık bir toplum oluşmasına vesile oluyor. Bu yardımın zengin şirket ya da kişilere örnek olmasını diliyorum.  diye konuştu.
Ticaret Borsası Temsilcisi Salih Küsmüş ise Kahramanmaraş Ticaret Borsası'nın geçen sene da çeşitli yardımlarda bulunduğunu kaydetti.
Küsmüş, Ülkemizin kalkınmasında motor gücü oluşturması beklenen gençler, bugün ne yazık ki önemli sorunlar yaşamaktadırlar. Gençlerimizin sorunlarını, yetişkinlerimizin ve ülkemizin sorunlarından soyutlamak mümkün değildir. Gençler, günümüzün en önemli sorunlarından olan işsizliğe karşı ayrıcalıklı olarak korunmayı gerektiren grupların başında gelmektedir. Gençlerimizin sorunlarının çözümü eğitim ile istihdam arasındaki yapısal bozuklukların giderilmesine bağlıdır. Her zaman eğitime gerekli desteği vereceğiz.  şeklinde konuştu.  
Cihan Haber AjansıEtiketler: ,  seklinde konustu, her zaman egitime gerekli destegi verecegiz, genclerimizin sorunlarinin cozumu egitim ile istihdam arasindaki yapisal bozukluklarin giderilmesine baglidir, gencler, gunumuzun en onemli sorunlarindan olan issizlige karsi ayricalikli olarak korunmayi gerektiren gruplarin basinda gelmektedir, genclerimizin sorunlarini, yetiskinlerimizin ve ulkemizin sorunlarindan soyutlamak mumkun degildir, kusmus, ulkemizin kalkinmasinda motor gucu olusturmasi beklenen gencler, bugun ne yazik ki onemli sorunlar yasamaktadirlar, ticaret borsasi temsilcisi salih kusmus ise kahramanmaras ticaret borsasi in gecen sene da cesitli yardimlarda bulundugunu kaydetti,  diye konustu, bu yardimin zengin sirket ya da kisilere ornek olmasini diliyorum, maytalman, bu tur yardimlar, toplum icerisinde kaynasmayi sagliyor ve barisik bir toplum olusmasina vesile oluyor, kaymakam metin maytalman, bu tur yardimlarin toplum barisina buyuk katkilar sagladigini soyledi, 100 kaban ve 104 ayakkabi og
Bu Haber Toplam 887 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya