Kapat

Dabbe: Cin Çarpması

Tarih: 03.08.2013

Dabbe: Cin Çarpması, Bu hafta vizyona giren tek yerli film olan "Dabbe: Cin Çarpması"nın yönetmen koltuğunda Hasan Karacadağ oturuyor.


FriendFeed ile Paylaş
Bu hafta vizyona giren tek yerli film olan "Dabbe: Cin Çarpması"nın yönetmen koltuğunda Hasan Karacadağ oturuyor.

Başrollerinde Irmak Örnek, Elçin Atamgüç, Sultan Köroğlu Kılıç, Sabriye Günüç, A. Murat Özgen'in yer aldığı filmin konusu şöyle:

Bir define bulma olayıyla ilgili korkunç ve lanetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır.

Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehdidi altına girmiştir.

Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra'yı incelemeye alıp, Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir.

Psikiyatr ve Hoca birlikte Kübra'nın ailesiyle yaşadığı köy evine varırlar. Din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar.Etiketler: Dabbe: Cin Çarpması,
Bu Haber Toplam 250 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya