Kapat
 
 Firmanı Ekle - Arama Arşivi - Site İçi Arama:      


  Tüm İlçeleri
 Adalar
 Avcılar
 Bağcılar
 Bahçelievler
 Bakırköy
 Bayrampaşa
 Beşiktaş
 Beykoz
 Beyoğlu
 Büyükçekmece
 Çatalca
 Eminönü
 Esenler
 Eyüp
 Fatih
 Gaziosmanpaşa
 Güngören
 Kadıköy
 Kağıthane
 Kartal
 Küçükçekmece
 Maltepe
 Pendik
 Sarıyer
 Silivri
 Sultanbeyli
 Şile
 Şişli
 Tuzla
 Ümraniye
 Üsküdar
 Zeytinburnu
  Gazete Oku
 Akşam
 Birgün
 Bugün
 Cumhuriyet
 Evrensel
 Güneş
 Halka Tercüman
 Hürriyet
 Kurultay
 Milli Gazete
 Milliyet
 Ortadoğu
 Radikal
 Sabah
 Star
 Şok Gazetesi
 Takvim
 Türkiye
 Vakit
 Vatan
 Yeni Asya
 Yeniçağ
 Yeni Mesaj
 Yeni Şafak
 Zaman
  Önemli Adresler
 118 Rehber
 Adsl Kota Bilgi
 Askerlik İşlemleri
 Aöf Sonuçları
 Çalıntı Oto Sorgu
 Ehliyet Sonuçları
 IETT Seferleri
 Igdaş Borç Sorma
 Iski Borç Sorma
 Kpss Sonuçları
 M.E.B Sınav Sonuç
 Pasaport Başvurusu
 Piyango Sonuçları
 Sahte Para Sorgu
 Sayısal Loto
 Ssk Gün Hesabı
 Sürücü Puanı Sorgu
 Tc No Sorgu
 Tren Bilet Satış
 Vergi No Sorgu
 Önemli Telefonlar
 Ösym Sonuçları

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanlığı'nda adayların açıklanmasını televizyondan izleyen partili gençler sevinç gösterisinde bulundu-ZONGULDAK

Tarih: 11.04.2011

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanlığı'nda Adayların Açıklanmasını Televizyondan Izleyen Partili Gençler Sevinç Gösterisinde Bulundu-ZONGULDAK, CHP'nin, Ergenekon tutuklusu Mehmet Haberal'ı Zonguldak'tan aday göstermesi ise yerel internet sitelerindeki yorumlarda tepkiyle karşılandı. CHPnin Zonguldak 4 sıra milletvekili adayı olan Erol Sarıal, ilk değerlendirmesinde, "Adayların açıklanmasının


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanlığı'nda adayların açıklanmasını televizyondan izleyen partili gençler sevinç gösterisinde bulundu.
CHP'nin, Ergenekon tutuklusu Mehmet Haberal'ı Zonguldak'tan aday göstermesi ise yerel internet sitelerindeki yorumlarda tepkiyle karşılandı.

CHPnin Zonguldak 4. sıra milletvekili adayı olan Erol Sarıal, ilk değerlendirmesinde, "Adayların açıklanmasının ardından partimize, ülkemize hayırlı olsun diyoruz. Sıralama yok, iktidar için çalışacağız. Genel Başkan Zonguldak'ı takdir etti. Şu anda da listeler YSK'ya verildi. Bize çalışmak düşüyor. dedi.

"GENEL MERKEZİMİZİN VERDİĞİ KARARLARA SAYGILIYIZ"
CHP İl Başkanı Tümer Peker, adaylarla ilgili değerlendirmesinde, Ergenekon tutuklusu Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın parti merkezleri tarafından Zonguldak'tan 1. sıra adayı gösterildiğini belirterek, Biz genel merkezimizin verdiği tüm kararlara saygılıyızdır. Biz kişilerle değil, kurumlarla çalışmayı yeğlemiş insanlar grubuyuz. O bakımdan çıkan şu 5 kişilik liste bizi gerçekten mutlu etmiştir. Birinci sırada dünyanın tanıdığı hocamız Sayın Mehmet Haberal, sonra ikinci sırada, şu anda parti meclis üyesi olan milletvekilimiz Ali İhsan Köktürk, üçüncü sırada Ereğli Belediye Başkanımız Halil Posbıyık'ın eşi Neriman Posbıyık, dördüncü sırada mühendis Erol Sarıal ve beşinci sırada ise Avukat Ünal demirtaştır. dedi.

Haberal'a gösterilen tep 2000 kileri provoke olarak değerlendiren Peker, şunları kaydetti: Haberal'a olumsuz tepkiler olabilir. O provokedir diye düşünüyorum. Bu politikadır, seçim öncesi yapılan konuşmalar, manevralardır. Şöyle söyleyelim; sayın Haberal, AKP veya MHP gibi partilerden aday olarak çıksaydı acaba o siyasi partiler üzülürler miydi?

ERGENEKON TUTUKLUSU HABERAL'IN ADAYLIĞINA TEPKİ YORUMLARI
Öte yandan, CHP'nin, Ankara'dan aday göstermesi beklenen Ergenekon tutuklusu Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın Zonguldak'tan aday gösterilmesi, yerel internet sitelerindeki yorumlarda tepkiyle karşılandı. Yerel internet sitelerine yapılan değerlendirmelerde, bir çok yorum sahibi Haberal'ın aday gösterilmesinin partilerine oy kaybettireceğini savundu.

AK PARTİ'NİN ADAYLARI
AK Parti'nin Zonguldak adayları ise şu isimlerden oluşuyor: 1. Köksal Toptan (Hukukçu), 2. Ercan Candan (Öğretim Üyesi) 3. Özcan Ulupınar (Devrek Eski Belediye Başkanı) 4. Hüseyin Yılmaz (Öğretim Görevlisi) ve 5. Polat Türkmen (Maden Mühendisi)Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 657 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı: 0

Copyright © 2006-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
E-Posta: istanbulburda[@]gmail.com
Etik Anlayışımız! - Site Haritası