Kapat

Cevahir Atlantis Eğlence Merkezi

Tarih: 12.09.2010

Cevahir Atlantis Eğlence Merkezi, Çocuklar ve çocuklar gibi eğlenmeyi sevenler buraya


FriendFeed ile Paylaş
Şimdi eğlence zamanı!
Çarpışan arabalara binmeyeli ne kadar süre geçti? Lunaparklarda çılgınca eğlendiğiniz dönemler çocukluğunuzdaki bayram günlerini mi hatırlatıyor? Roller Coaster çılgınlığını en son ne zaman yaşamıştınız? Zaman Makinesini duydunuz mu?

Uzun zamandır eğlenmek için farklı bir şeyler yapmak istiyor, hafta sonları sinema-yemek rutini dışında, dostlarınızla hep birlikte adrenalini bol, çılgın bir eğlence hayal ediyor olabilirsiniz. Koskoca İstanbul’da aklınıza yapacak hiçbir şey gelmiyor mu? Belki de çocuklarınızla, aileniz ve sevdiklerinizle hep birlikte çok farklı bir aktivite arayışı içindesiniz…

İşte İstanbul’un göbeğinde Cevahir Atlantis Eğlence merkezi, Avrupa standartlarında çeşit çeşit eğlence makinesini, adrenalini, heyecanı ve eğlenceyi ayağınıza getiriyor!

Grupanya’nın bu fırsatı ile eğlenceye doyacaksınız: Cevahir Atlantis Eğlence Merkezi'nde 30 TL değerindeki kullanım sadece 15 TL!

Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Cevahir Alışveriş Merkezi içinde, bu büyüklüğe yakışır 5 katlı bir eğlence parkı var. TÜV ve NAARSO gibi uluslararası güvenlik standartlarına sahip, 58 bin metrekare alana yayılan Cevahir Atlantis eğlence merkezi, Türkiye’nin kapalı alandaki en büyük eğlence merkezi. Bir katı tamamen çocuklara yönelik olarak tasarlanmış bu büyük eğlence parkında çocukların eğlencesi için de herşey düşünülmüş.

Uzay Yolu, Çılgın köpek balığı, Zaman Makinesi, Atlantis Kulesi, Fırtına gibi her biri birbirinden farklı ve çılgın makinelerle Atlantis Eğlence parkı, dostlarınızla farklı ve eğlencesi bol bir gün için sizi bekliyor olacak.

İşte Atlantis’in derinliklerindeki eğlence makinelerinden bazıları:

Konvoy: Küçükler bu konvoya bayılıyor! Birbirine bağlı beş araç arka arkaya gidiyor,beş turluk bu eğlenceli yolculuktan dışarı şen kahkahalar yükseliyor.

Uçan Balinalar: İçim dışıma çıkar derseniz Uçan Balinalar'ı hiç denemeyin! Çünkü yerçekimine meydan okuyan bu canavarlarda 1,5 dakika boyunca 360 derecelik taklalar atacak, indiğiniz zaman düz yürümekte zorlanacaksınız!

Ahtapotun Dansı: Lunaparklardaki klasik balerinleri bilirsiniz. Ama Ahtapot Dansı'nın size neler yapabileceğini binmeden bilemezsiniz! İnişli ve çıkışlı yol alan ileri- geri giden ve hatta kendi ekseninde 360 derece dönen bu üniteyle heyecan dolu dakikalar sizi bekliyor.

Çılgın Köpekbalığı: Atlantis'in en çılgın, en popüler eğlence ünitesinden yükselen haykırışları mutlaka duymuşsunuzdur. 50 km/saat hızla Atlantis'in dört bir yanını dolaşmak için bu sürat canavarının 15 metrelik sırtına binmeye cesaretiniz var mı?

Bam Bam: Trafik kurallarına uymayanın ceza yemediği tek trafik alanıyla tanışmaya hazırmısınız? İki kişilik çarpışan arabanızla çarpın, vurun, eğlence ve maceranın tadını ortasında sütun olan tek pistte çıkarın.

Korku Gemisi: Korkularını yenmek için onların üzerine gitmeli insan. Korku gemisine binip üç dakika boyunca en ürkünç canavarlarla yüzleşip ecel terleri dökmeli. Sonra da beraber bindiği ve çok korkan arkadaşıyla umarsızca dalga geçmeli.

Dalga: Acaba dalgaların efendisi kim olacak? Üç dakika boyunca yatay eksende 360 derece dönen 18 kişilik bu ünitede el mi yaman, bey mi yaman belli olacak.

Fırtına: Eğer mükemmel fırtına varsa, bu olsa gerek!18 kişilik bir gemide, kendi ekseninizde ileri geri gidecek ve 360 derece dönerek cesaretinizi ölçeceksiniz. Okyanus ortasında büyük bir fırtınaya tutulma hissini şehrin göbeğinde yaşamak istiyorsanız, fırtınayı denemelisiniz!

Zıp Zıp: Çocuklar bu çok eğlenceli ve güvenli parkurda hoplasınlar zıplasınlar,enerjilerini boşaltsınlar!Trambolin şeklindeki bu şişme oyun ünitesinde harika bir 15 dakika onları bekliyor.

Oyun Bahçesi: Burası İstanbul'un en eğlenceli oyun bahçesi! Rengarenk bir top havuzu, özel oyun parkurları, kaydıraklar ve beraberce oynayacak bir sürü arkadaş... Çocuğunuz oyun bahçesinde geçireceği 15 dakikaya bayılacak!

Mini Pist: Çarpışan arabalara binmek için çocuğumun yaşı ufak mı diyorsunuz! Atlantis'te alternatifler herzaman mevcut. Çocuğunuz Minipist'te hem becerisini arttırsın, hem de korkmadan doyasıya sağa sola çarpsın!

Atlantis Gezgini: Çocuğunuzu leylekler getirmemiş olabilir ama bırakın onları eğlence dolu bir yolculuğa çıkarsınlar. Küçükler neşe dolu kahkahalar eşliğinde Atlantis'i kuşbakışı gezmenin keyfini yaşasınlar.

Atlantis Kulesi: 25 metre yükseklikten serbest düşüş hissini başka nerede bu kadar güvenli yaşayabilirsiniz ki? Hiç vakit kaybetmeden 12 kişilik serbest düşüş kulesini denemelisiniz. Adrenalin doruklarına ulaşacaksınız!

Zaman Makinesi: Zamanda yolculuk gerçek oldu! Atlayın zaman makinesine, elinizdeki lazer silahlarıyla zaman yolculuğunda karşınıza çıkan yaratıkları vurun. Bakalım ne kadar yaratık öldürebileceksin!

Atlı Karınca: Küçüklerin rüyalarını süsleyen bir lunapark klasiği... Birbirinden güzel atlar ve pamuk prenses arabaları ile masal dünyasına yolculuk yapmak isteyen çocuklarımızı atlıkarıncaya bekliyoruz.
Cevahir Atlantis Eğlence Merkezi

Adres: Cevahir Alışveriş Merkezi, Büyükdere CAd. No: 22 Şişli / İstanbul

Küçükbakkalköy / KadıköyŞİŞLİ/ İSTANBULTel: 0212 368 36 00http://www.istanbulcevahir.com

Etiketler:
Bu Haber Toplam 11157 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya