Kapat

Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ;Yozgat, Sivas ve Tokat illerinde elektrik borcunun anaparasını ödeyen abonelerinden gecikme zammı almayacağını ve bu kapsamda ;Yozgat'ta 8 bin 540 aboneye ödeme kolaylığı getirildiğini du-YOZGAT

Tarih: 06.01.2011

Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ;Yozgat, Sivas Ve Tokat Illerinde Elektrik Borcunun Anaparasını ödeyen Abonelerinden Gecikme Zammı Almayacağını Ve Bu Kapsamda ;Yozgat'ta 8 Bin 540 Aboneye ödeme Kolaylığı Getirildiğini Du-YOZGAT, '2011 yılı aydınlık olsun' kampanyası başlatan kurum, ;Yozgat'ta bulunan abonelerinden 6 milyon 782 bin TL alacağının faizi olan 3 milyon lirasını silmiş olacak. ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih Durmuş, gecikme faizinin affıyla ilgili bugün ;Yozgat ÇEDAŞ İl Mü


FriendFeed ile Paylaş
Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ;Yozgat, Sivas ve Tokat illerinde elektrik borcunun anaparasını ödeyen abonelerinden gecikme zammı almayacağını ve bu kapsamda ;Yozgat'ta 8 bin 540 aboneye ödeme kolaylığı getirildiğini duyurdu. '2011 yılı aydınlık olsun' kampanyası başlatan kurum, ;Yozgat'ta bulunan abonelerinden 6 milyon 782 bin TL alacağının faizi olan 3 milyon lirasını silmiş olacak.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih Durmuş, gecikme faizinin affıyla ilgili bugün ;Yozgat ÇEDAŞ İl Müdürlüğünde bir basın toplantısı düzenledi. ÇEDAŞ ;Yozgat İl Müdürü Osman Avcı'nında hazır bulunduğu toplantıda Durmuş, şirket yönetim kurulunun önemli bir karar aldığını söyledi.
Kuruma borcu bulunan abonelere ödeme kolaylığı getirdiklerini ifade eden Durmuş, '2011 Aydınlık Olsun' kampanyası çerçevesinde anapara borcunu ödeyen abonelerin gecikme zammının silineceğini kaydetti. ;Yozgat'ta toplam 8 bin 540 borçlu abonenin olduğunu ifade eden Durmuş, "Bu borcu bulunan abonelerimiz, 31 Temmuz 2010 tarihinden önce birikmiş elektrik fatura borçlarının 16 Şubat 2011 tarihine kadar anaparasının 2000 ödenmesi halinde gecikme faizinin hepsinin silinecektir. Şirketimiz tamamen vatandaşlarımızın lehine olan bir karar vermiştir. 31 Temmuz 2010“31 Aralık 2010 tarihine kadar borçlarını kapatmak kaydıyla tüm alacaklarımız, icralıklar, kaçak elektrik, usulsüz elektrik kullananlar dahil tüm abone gruplarındaki alacaklarımızı ana paralarının yatırılması kaydıyla gecikme faizlerini almayacağız." diye konuştu.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih Durmuş, 16 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında müracaat eden abonelerin gecikme zammının yüzde 100 faizi ile borcunun anaparasını 16 Şubat-16 Mart tarihleri arasında ödeyen abonelerin de gecikme zammının yüzde 80'ini sileceklerini aktardı. Gecikme faizi affının borçlu aboneler açısından önemli bir ödeme kolaylığı olduğunu vurgulayan Durmuş, "Borçlu abonelerimizin bu fırsatı değerlendirmelerini talep ediyoruz." dedi.Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 4094 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya