Kapat
 
 Firmanı Ekle - Arama Arşivi - Site İçi Arama:      


  Tüm İlçeleri
 Adalar
 Avcılar
 Bağcılar
 Bahçelievler
 Bakırköy
 Bayrampaşa
 Beşiktaş
 Beykoz
 Beyoğlu
 Büyükçekmece
 Çatalca
 Eminönü
 Esenler
 Eyüp
 Fatih
 Gaziosmanpaşa
 Güngören
 Kadıköy
 Kağıthane
 Kartal
 Küçükçekmece
 Maltepe
 Pendik
 Sarıyer
 Silivri
 Sultanbeyli
 Şile
 Şişli
 Tuzla
 Ümraniye
 Üsküdar
 Zeytinburnu
  Gazete Oku
 Akşam
 Birgün
 Bugün
 Cumhuriyet
 Evrensel
 Güneş
 Halka Tercüman
 Hürriyet
 Kurultay
 Milli Gazete
 Milliyet
 Ortadoğu
 Radikal
 Sabah
 Star
 Şok Gazetesi
 Takvim
 Türkiye
 Vakit
 Vatan
 Yeni Asya
 Yeniçağ
 Yeni Mesaj
 Yeni Şafak
 Zaman
  Önemli Adresler
 118 Rehber
 Adsl Kota Bilgi
 Askerlik İşlemleri
 Aöf Sonuçları
 Çalıntı Oto Sorgu
 Ehliyet Sonuçları
 IETT Seferleri
 Igdaş Borç Sorma
 Iski Borç Sorma
 Kpss Sonuçları
 M.E.B Sınav Sonuç
 Pasaport Başvurusu
 Piyango Sonuçları
 Sahte Para Sorgu
 Sayısal Loto
 Ssk Gün Hesabı
 Sürücü Puanı Sorgu
 Tc No Sorgu
 Tren Bilet Satış
 Vergi No Sorgu
 Önemli Telefonlar
 Ösym Sonuçları

Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ;Yozgat, Sivas ve Tokat illerinde elektrik borcunun anaparasını ödeyen abonelerinden gecikme zammı almayacağını ve bu kapsamda ;Yozgat'ta 8 bin 540 aboneye ödeme kolaylığı getirildiğini du-YOZGAT

Tarih: 06.01.2011

Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ;Yozgat, Sivas Ve Tokat Illerinde Elektrik Borcunun Anaparasını ödeyen Abonelerinden Gecikme Zammı Almayacağını Ve Bu Kapsamda ;Yozgat'ta 8 Bin 540 Aboneye ödeme Kolaylığı Getirildiğini Du-YOZGAT, '2011 yılı aydınlık olsun' kampanyası başlatan kurum, ;Yozgat'ta bulunan abonelerinden 6 milyon 782 bin TL alacağının faizi olan 3 milyon lirasını silmiş olacak. ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih Durmuş, gecikme faizinin affıyla ilgili bugün ;Yozgat ÇEDAŞ İl Mü


Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ;Yozgat, Sivas ve Tokat illerinde elektrik borcunun anaparasını ödeyen abonelerinden gecikme zammı almayacağını ve bu kapsamda ;Yozgat'ta 8 bin 540 aboneye ödeme kolaylığı getirildiğini duyurdu. '2011 yılı aydınlık olsun' kampanyası başlatan kurum, ;Yozgat'ta bulunan abonelerinden 6 milyon 782 bin TL alacağının faizi olan 3 milyon lirasını silmiş olacak.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih Durmuş, gecikme faizinin affıyla ilgili bugün ;Yozgat ÇEDAŞ İl Müdürlüğünde bir basın toplantısı düzenledi. ÇEDAŞ ;Yozgat İl Müdürü Osman Avcı'nında hazır bulunduğu toplantıda Durmuş, şirket yönetim kurulunun önemli bir karar aldığını söyledi.
Kuruma borcu bulunan abonelere ödeme kolaylığı getirdiklerini ifade eden Durmuş, '2011 Aydınlık Olsun' kampanyası çerçevesinde anapara borcunu ödeyen abonelerin gecikme zammının silineceğini kaydetti. ;Yozgat'ta toplam 8 bin 540 borçlu abonenin olduğunu ifade eden Durmuş, "Bu borcu bulunan abonelerimiz, 31 Temmuz 2010 tarihinden önce birikmiş elektrik fatura borçlarının 16 Şubat 2011 tarihine kadar anaparasının 2000 ödenmesi halinde gecikme faizinin hepsinin silinecektir. Şirketimiz tamamen vatandaşlarımızın lehine olan bir karar vermiştir. 31 Temmuz 2010“31 Aralık 2010 tarihine kadar borçlarını kapatmak kaydıyla tüm alacaklarımız, icralıklar, kaçak elektrik, usulsüz elektrik kullananlar dahil tüm abone gruplarındaki alacaklarımızı ana paralarının yatırılması kaydıyla gecikme faizlerini almayacağız." diye konuştu.
ÇEDAŞ Genel Müdürü Fatih Durmuş, 16 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında müracaat eden abonelerin gecikme zammının yüzde 100 faizi ile borcunun anaparasını 16 Şubat-16 Mart tarihleri arasında ödeyen abonelerin de gecikme zammının yüzde 80'ini sileceklerini aktardı. Gecikme faizi affının borçlu aboneler açısından önemli bir ödeme kolaylığı olduğunu vurgulayan Durmuş, "Borçlu abonelerimizin bu fırsatı değerlendirmelerini talep ediyoruz." dedi.Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 3905 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı: 0

Copyright © 2006-2015 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
E-Posta: istanbulburda[@]gmail.com
Etik Anlayışımız! - Site Haritası