Kapat

Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii, çiftçilerin kullandıkları traktörlerin nerede üretildiğini ve nasıl üretildiğini görmelerini sağlamak için Ankara'ya seyahat düzenledi

Tarih: 30.01.2013

Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii, çiftçilerin Kullandıkları Traktörlerin Nerede üretildiğini Ve Nasıl üretildiğini Görmelerini Sağlamak Için Ankara'ya Seyahat Düzenledi, Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii, çiftçilerin kullandıkları traktörlerin nerede üretildiğini ve nasıl üretildiğini görmelerini sağlamak için Ankara'ya seyahat düzenledi. Geziye Yozgat, Sarıkaya, Sorgun ve Boğazlıyan ilçesinden 25 çiftçi katıldı Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii yetkilisi Recep Yağmur, bayi olarak her sene çiftçilere yönelik traktör fabrikasına seyahat düzenlediklerini söyledi.


FriendFeed ile Paylaş


Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii, çiftçilerin kullandıkları traktörlerin nerede üretildiğini ve nasıl üretildiğini görmelerini sağlamak için Ankara'ya seyahat düzenledi, Yozgat'ta faaliyetini sürdüren Çağlayan Kardeşler Traktör Bayii, ildeki bir grup çiftçiyi Türk Traktör Case fabrikasını gezdirmek için Ankara'ya götürdü.
Geziye Yozgat, Sarıkaya, Sorgun ve Boğazlıyan ilçesinden 25 çiftçi katıldı. Çağlayan Kardeşler Türk Traktör Bayii yetkilisi Recep Yağmur, bayi olarak her sene çiftçilere yönelik traktör fabrikasına seyahat düzenlediklerini söyledi. Yağmur, "Bu gezideki amacımız, çiftçimizin, kullandıkları traktörlerin nerede nasıl üretildiğini görmelerini, çiftçimizin karşılaştıkları sorunları fabrikada yetkililere bizzat iletmesini sağlamak. Ayrıca, tatil ve seyahat imkanı bulamayan çiftçilerimize değişik bir ortam sunmak amacıyla 2 günlük seyahat düzenledik. " dedi.

Sarıkayalı çiftçi Fikret Usta ise kendileri için böyle bir seyahat düzenledikleri için Çağlayan Kardeşler Traktör Bayii'ne teşekkür etti. Usta, "Traktör, biz çiftçilerin olmazsa olmazlarının başında geliyor, bu bakımdan böyle bir seyahat bizim için önemli. Benim köyde kullandığım bir traktörüm var. Değiştirmeyi de düşünüyorum. Bu geziyle de traktörler hakkında biraz daha bilgi sahibi olacağım, bize bu imkanı sağlayan traktör bayimize teşekkür ediyorum. " diye konuştu.
 
Cihan Haber AjansıEtiketler: , diye konustu, bu geziyle de traktorler hakkinda biraz daha bilgi sahibi olacagim, bize bu imkani saglayan traktor bayimize tesekkur ediyorum, degistirmeyi de dusunuyorum, benim koyde kullandigim bir traktorum var, usta, raktor, biz ciftcilerin olmazsa olmazlarinin basinda geliyor, bu bakimdan boyle bir seyahat bizim icin onemli, sarikayali ciftci fikret usta ise kendileri icin boyle bir seyahat duzenledikleri icin caglayan kardesler traktor bayii e tesekkur etti, dedi, ayrica, tatil ve seyahat imkani bulamayan ciftcilerimize degisik bir ortam sunmak amaciyla 2 gunluk seyahat duzenledik, yagmur, u gezideki amacimiz, ciftcimizin, kullandiklari traktorlerin nerede nasil uretildigini gormelerini, ciftcimizin karsilastiklari sorunlari fabrikada yetkililere bizzat iletmesini saglamak, caglayan kardesler turk traktor bayii yetkilisi recep yagmur, bayi olarak her sene ciftcilere yonelik traktor fabrikasina seyahat duzenlediklerini soyledi, geziye yozgat, sarikaya, sorgun ve bogazliya
Bu Haber Toplam 695 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya