Kapat

Caddebostan Innside Cafe

Tarih: 15.09.2010

Caddebostan Innside Cafe, Güzel bir kahvaltının yerini ne tutabilir?


FriendFeed ile Paylaş
Güne zinde başlamak için
İster yazın sıcakları bastırmış olsun, ister Eylül ile beraber sonbahar yağmurları başlamış olsun, kışın karı kapıda olsun, Bağdat Caddesi müdavimleri hiçbir zaman Cadde boyunca yürüyüşlerinden, gezintilerinden ödün vermezler. Bu yürüyüşlere keyifli bir başlangıç için Grupanya’dan Cadde müdavimlerine özel bir fırsat geliyor.

Grupanya’nın bugünkü fırsatı ile Caddebostan’ın en eski ve artık klasik sokaklarından biri olan Plajyolu Sokak’ta hizmet veren Innside Cafe’de 1 kişilik kahvaltı tabağı, portakal suyu, sınırsız çay ve dilediğiniz bir omletten oluşan kahvaltı menüsü 30 TL yerine 15 TL.

Innside Cafe Hakkında
Innside Cafe, kışlık ve yazlık bahçesi ile dört mevsim misafirlerini keyifle ağırlayan mekanlardan biri. Cadde’nin atmosferine uyan, huzurlu, sakin bir atmosfere sahip olan Innside Cafe’nin menüsünde kahvaltının ayrı bir yeri var. Bu nedenle Grupanya üyelerine kahvaltı menüsü ile hitap etmek isteyen Innside Cafe’de dilediğiniz çeşitte bir omleti seçebilir, güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz. Bir nevi Caddebostan Mahallesi’nin buluşma noktası olan Innside Cafe gürültüden uzak, temiz ve kaliteli bir servise sahip bir yer. Cafe’nin en titiz olduğu konu her konuda temizliğe ve profesyonel servise verdikleri önem. Yazlık bahçesinde nargile içebileceğiniz bu mekanda, görenin hayran kaldığı devasa bir palmiye ağacı da sizi gölgesinde ağırlıyor olacak. Innside Cafe, profesyonel mutfağı ve geniş menüsünün yanında bar olarak da hizmet veriyor.
Innside Restaurant

Adres: Plaj Yolu No.13-15/A Caddebostan / İstanbul

Telefon: 0216 411 26 21
Etiketler:
Bu Haber Toplam 2765 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya