Kapat

CASTING (OYUNCU) AJANS

Tarih: 12.01.2008

CASTING (OYUNCU) AJANS, CASTING (OYUNCU) AJANS


FriendFeed ile Paylaş
CASTING (OYUNCU) AJANSLARI
02.11.2007 22:32:38

CASTING
(OYUNCU) AJANSLARI
Firma İsmi Web Adresi
Aypi Ajans
www.aypiajans.com
info@aypiajans.com

Acil Fikirler
www.acilfikirler.com
Ajans 06 Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Hizm.
www.ajans06.com
Ajans Post www.ajanspost.com
Ajans Toraman
www.ajanstoraman.com
Akten Ajans www.aktenajans.com
Barış Tuncer
Model & Casting Ajans www.baristuncerajans.com
Batum Ajans www.batumajans.com

Başak Gürsoy www.bgajans.com
Berrin Tav Casting Production
www.berrintav.com
Best Ajans www.bestajans.com
BNT Casting
www.bntcasting.com
Boy Ajans www.boyajans.com
Çaça Film
www.cacafilm.com
Cast 33 Sumru Onat cast33sumruonat.com
Cast N www.cast
-n.com
Cey Ajans www.ceyajans.com
Cümbür Cemaat Oyunculuk ve
Seslendirme www.cumburcemaat.org
Dame Ajans www.metropolitandame.com

Damla Ajans www.damlaajans.com
Dirim Ajans www.dirimajans.com
Duygu
Başara Casting www.duygubasara.com
Elit Ajans www.elitajans.com.tr
Favori
Model Management www.favorimodel.com
Filma-Cass www.filmacass.com.tr

Filmpeople www.sinekol.com
Gaye Sökmen Ajans www.gayesokmen.com.tr

Goldmine Ajans www.goldmineajans.com
Guard Casting www.guardcasting.com

Karakter's Casting & Production www.karakters.cjb.net
Kedi Prodüksiyon
Reklam ve Organizasyon www.kedicast.com
Kulis Kast www.kuliscast.com
Layla
Şirin Casting & Model Ajansı www.laylasirin.com
Lila Ajans www.lilaajans.com

Mandalina Casting www.mandalinacasting.com
Mayadroom Ajans
www.mayadroomajans.com
Medya Cast İletişim www.medyacast.com
Model
Ajans www.ajansmodel.com
Neşe Erberk Model Ajansı www.neseerberkajans.com

Noname Yapım Tanıtım www.nonamecast.com
Orient Cosmo
www.orientcosmo.com
OSKARCO PRODUCTION ve CASTİNG AJANSI

FİRMA ADRESİ:KOCATEPE MAH TAKSİM CAD ANKARA APT
NO:15/7 TALİMHANE/TAKSİM-İSTANBUL

MAİL:www.oskarcoproduction.com
WEB:info@oskarcoproduction.com
TEL
:02122503513
FAX:02122503514
GSM:05326936601/05334124049

Papaya Ajans www.papayaajans.com
People Casting & Production Ltd. Şti.
www.people-casting.com
Renda Güner Casting www.rendaguner.com

Showroom Casting www.showroomcast.com
Tümay Özokur Casting
www.tumayozokurcasting.com
Uğurkan Erez Moda, Tanıtım ve Organizasyon
www.ugurkanerez.com.tr
Videostation Casting & Prodüksiyon www.videostation.org

Vizyon Ajans www.vizyonajans.com.tr
İdea Agency www.agency-idea.com

İMC Ajans www.imcajans.com
Yüzdeyüz Oyunculuk & Seslendirme
www.yuzdeyuz.com.tr
Şafak Fişek Ajans www.safakfisek.com





Bu Haber Toplam 408 Defa Okunmuştur.







Etiketler:
Bu Haber Toplam 27246 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
barış BARış
21/10/2011 - 16:53
merhaba arkadaşlar beni aypi ajanstan aradılar yeni bir reklam çekilecekmiş onun yeni yüzü olmaya adaymışım 20 kişi seçmişler ve ben bu 20 kişinin içindeymişim beni aradılar stüdyo çekimi yapılıcak 2 ayrı kıyafet getirin biri spor diğeri klasik olsun dediler ve yanınızda 100 tl çekim ücreti getirin dediler tanıdım cd si ve resimler yapıcaklarmış yönetmende reklam filminda oynayan 9 kişiyi bu 20 kişi arasından seçicekmiş sizce gerçekmi bu yoksa para tuzağımı ?

rota ajans ROTA
20/01/2009 - 11:10
kimin alacagı kalmış sen kim oldugunu söyle yazacagına gel

İbrahim D
15/01/2009 - 10:24
Dikkat!!!!!!!!!!!Yahya Ulkuseven Rotaajans para ödememektedir.Benim tavsiyem kayıt olduğunuz ajansı araştırmadan gitmeyin.Rota gibi dolandırıcı ajanslar yüzünden camianın adı kirleniyor.

yahya ÜLKÜSEVEN
10/11/2008 - 09:47
manken model hostes ve oyuncu kadromuzla kaliteli hizmet için varız yaptıklarımız yapacagımızın teminatıdır

TÜRKAN SİNANOĞLU
12/07/2008 - 21:13
1995 Yılından Bu Yana BATUM AJANS olarak Yapmış Olduğumuz Tüm İşlerimiz, Tv Tiyatro Oyuncusu, T.V Reklâm yüzleri,Fotomodel, Oyuncu, Sunucu, Fuar host hostes, Katalog, Defile Mankenlerimiz, ve Casting Hizmetleri (figürasyon) Dansçılar, Animasyon, Sihirbaz, Tahta Bacak Noel Baba,Palyonca, Kukla,gibi her Türlü İşlerinizde Geniş Bir Cast Kadrosu İle Hizmetinizdeyiz.

[1]
Toplam Yorum Sayısı: 5

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya