Kapat

Bursa'da, Sadi Etkeser İlköğretim Okulu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarını Afrika ve Van'daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Kimse Yok Mu Derneği'ne teslim etti-BURSA

Tarih: 29.10.2011

Bursa'da, Sadi Etkeser İlköğretim Okulu öğrencileri, Biriktirdikleri Harçlıklarını Afrika Ve Van'daki Ihtiyaç Sahiplerine Ulaştırılmak üzere Kimse Yok Mu Derneği'ne Teslim Etti-BURSA, Van'daki depremin yaralarını sarmak tüm Türkiye seferber oldu. Yardım kampanyalarından etkilenen Sadi Etkeser İlköğretim Okulu öğrencileri de harçlıklarından biriktirdikleri paraları, öğretmen Özcan Canbey öncülüğünde Kimse Yok Mu Derneği "Bursa Şubesi


FriendFeed ile Paylaş
"Bursa'da, Sadi Etkeser İlköğretim Okulu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarını Afrika ve Van'daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Kimse Yok Mu Derneği'ne teslim etti.
Van'daki depremin yaralarını sarmak tüm Türkiye seferber oldu. Yardım kampanyalarından etkilenen Sadi Etkeser İlköğretim Okulu öğrencileri de harçlıklarından biriktirdikleri paraları, öğretmen Özcan Canbey öncülüğünde Kimse Yok Mu Derneği "Bursa Şubesi'ne teslim etti.
Depremzedelerin soğuk havaya rağmen sokakta kaldığını belirten öğrenciler, "Bizler de sıcak yuvamızda mutlu şekilde yaşıyoruz. Afrika'da da son yılların en kurak dönemini yaşıyor. Ayrıca depremzede akranlarımızın yaşadıklarına duyarsız kalamadık." diye konuştu.Cihan Haber AjansıEtiketler:
Bu Haber Toplam 978 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya