Kapat

Beyoğlu Meyhaneleri

Tarih: 19.06.2008

Beyoğlu Meyhaneleri, Beyoğlu Meyhaneleri


FriendFeed ile Paylaş
1- ROUMELİ MEYHANESİ

Beyoğlu'nda Fasıl başkadır. İstiklal'in yeni fasıl mekanı Roumelie Cafe Restaurant'ta fasıl keyfi daha bir başkadır

Tarihi Rumeli Hanının birinci katında, 120 kişilik geniş ve rahat bir mekan. Roumelie Cafe Restaurant'ta haftanın her günü canlı fasılımız vardır.

Türk sanat müziğinin en güzel seslerini dinliyebilirsiniz.
Eşsiz bir keyif mekanı olan Roumelie Cafe Restaurant'ta dünyanın seçkin mutfaklardan en güzel yemeklerden tadabilir, keyifle içkinizi yudumlarken , dostlarınızla mutlu saatler paylaş abilirsiniz.

Alakart ve fix olarak çalışmaktayız. Gündüz saatlerinde ç ay, kahve ve en güzel içeceklerin yanı sıra, kahve ve tarot falı hizmetide sunulan Roumelie Cafe Restaurant'ta akşam saatlerinden itibaren bambaşka bir atmosferde, bambaşka bir hizmet anlayış sizi bekliyor.

Gelin görün yiyip içip eğ lenin....

Roumelie Cafe Restorant'ta sınırsızdır eğlence tadını ç ıkartın.


--------------------------------------------------------------------------------

Hafta içi Dünya ve Rumeli Mutfağından seçilmiş zengin menüsü ve müzikleri ile alakart restaurantımız hizmetinizdedir.


Özel Saz Ekibimiz İle Çift Oryantalli Eğlencemiz Fasıl Eşliğinde Devam Ediyor.
Grup Menülerimiz için tıklayınız..

Adres İstiklal Cad.roumelli Han. No:88 Kat :1 D:15
Tel 0212 244 66 04
Cep 0535 735 59 88
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul

2-ELHAMRA MEYHANESİ
Tarih Elhamra da tekrar canlanıyor Eğ lenceye yeni bir anlayış getirdik...

Fiyatlara Dur.

Bedava Maç Keyfi.

Sarayda Yemek Yeme Keyfi.

Eğlencenizi Siz Belirleyin.

Zengin Menü Sabit Fiyat.
Kuver Ve Garsoniyer Parasına Son.

Sürpriz Animasyonlar Ve Sanatçılar.

Dedenizin Yaşad? ?ğı Meyhane Kültürü.


Bundan İyisi Şamda Kayısı...
EEE Yoksa Siz Halen Babanızın Meyhane Anlayışında Mısınız?

Adres İstiklal Cad.No:130
Tel 212 292 15 49-50
Fax --
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.elhamrameyhane.com
Email rezervasyon@elhamrameyhane.com

3-TAŞPLAK MEYHANESİ

EVİNİZDEKİ GİBİ, RAHAT VE HUZURLU....

20 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR BEYOĞLU'NDA HİZMET VEREN TARİHİ, NOSTALJİK TAŞPLAK MEYHANESİ, ALIŞILAGELMİŞ, SIKICI RESTAURANTÇILIK ANLAYIŞININ DIŞINA ÇIKARAK ; ATMOSFERİNİN DE YARATTIĞI DOĞAL AMBİANS İLE SIRADIŞI HİZMET ANLAYIŞINI DEVAM ETTRİMEKTEDİR...

AMAÇ İYİ VAKİT GEÇ İRMEK VE EĞLENMEK İSE DOĞRU YERDESİNİZ... MİSAFİRLERİNİ AİLELERİN, ÇİFTLERİN VE ELİT GRUPLARIN OLUŞTURDUĞU MEYHANE - ŞARAPEVİ TAŞPLAK’ tan HUZURLU VE MUTLU AYRILMANIZ TEMEL İLKEMİZDİR...

RUHUNUZU, MÜZİK VE RİTMİN BÜYÜLÜ DÜNYASINDA EŞSİZ BİRYOLCULUĞA ÇIKARAN TAŞPLAK TABİİ Kİ DAMAK ZEVKİNİZİ İHMAL ETMİYOR. İRAN KÖKENLİ AŞÇIMIZIN ELİNDEN NEFİS TÜRK, OSMANLI, ARAP VE ERMENİ MEZELERİNİ TADACAK VE DAMAK ZEVKİNİZ İLE RİTM DUYGUNUZUN MÜŞTEREK UYUMUNU NOSTALJİK MEKANDA BİRLEŞTİRECEKSİNİZ…

Taşplak, Gündüzleri Cafe ve Şarapevi olarak faaliyet göstermekte ve Happy Haurs uygulaması ile günün erken saatlerinden 19.00 ' a kadar indirimli fiyatlar ile hizmetinizdedir.
Taş Plak iki katlı ve 150 kişiye hizmet vermektedir. Taşplak resimleriyle dekore edilen duvarlarını, ahşap masalarını ve sahibinin sesinden dinleyece ğiniz taşplakları ve canlı fasıl eşliğinde "nezih meyhane" tadıyla hoş ve farklı bir mekan bulacaksınız.

HER GÜN CANLI FASIL

Adres İstiklal Cad.Acar Sok.
(Yapıkredi Kültür Merkezi Sokağı) No:6

Tel1 0212 251 29 94
Tel2 0212 244 33 59
Gsm1: 0538 281 91 16
Gsm2: ---
İlçe: Galatasaray
İl: İstanbul
Web: --
Email: tasplakmeyhane@hotmail.com

4-Kallavi Meyhanesi

Adres -Kurabiye Sokak No:16
Tel [212] 245 12 13
Fax [212] 243 90 99
İlçe Beyoğlu
İl iSTANBUL
Web www.kallavi20.net
Email info@kallavi20.net

5-GURME RESTORANT
Beyoğlu Nevizade sokaktaki 15 yıllık tecrübemiz ve gurmeliğimi artık yeni adresim de asmalımescit te sunuyorum.
Al? ?şıla gelmiş sıcak ortamı ile yeni yerimde hizmetinizdeyim.
Hergün deği? ?en zengin spesyal EV YEMEKLERİ ve BALIK çeşitlerimiz ile ''hızlı tüketilen'' ? ?ğle yemeklerine ''keyif'' katıyoruz.
Ayrıca Geceleri meyhanecilik tecrübemizi ve güzel mezelerimizi AKORDİYON'cu Mehmet amcamız ile nostaljik salonumuzda harmanlayıp güzel sohbetleri eski hoş PERA günlerini siz dost ve müşterilerimiz ile paylaşıyoruz...
Daha fazlası için bizi ziyaret etmeniz yeterli.
Afiyetle.....

(Not:Akordiyoncu Mehmet amca sadece cuma ve cumartesi geceleri bulunmaktadır.)

Adres Asmalı Mescit Sok. No:29
Tel#1 0212 245 31 69
Tel#2 0212 245 31 70
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Menümüz Yemeklerimiz
Email gurmeboncuk@yahoo.com

6-HAMAM MEYHANESİ

1571 yılında Mimar Sinan tarafından yapılan bir yapının tek kat olan çatısında insanlara müzik,renk,yemek ve mey ikram ediyoruz.Bir başka salonumuzda aynı hürmeti ince saz eşliğinde,,yazın ise sokak balık restaurantında…İstiklal Caddesi üzerinde yer alan 436 yıllık genç hamamın bir yüzü full cephe( 7 mt x 6 mt.)caddeye, bir yüzü ise kendine öz tarihi sokağını oluşturmaktadır.İki kat üzerine kurulu tesis, toplam 1200 mt. kare alan üzerinde hizmet vermektedir.

Çalışma profili

Beyoğlu Hamam toplam dört yılda dört ayrı servis alanına sahip olmuştur.Bu gün pozisyon ve imkanları nedeni ile İstiklal Caddesinin en önemli mekanları arasında kabul edilen Beyoğlu Hamam bünyesinde,Pub, ve Meyhane tarzlarını ayrı salonlarda fakat mükemmel bir uyumiçersinde yürütmektedir.Mekan olarak doğru fiyatlandırma,hızlı müşteri sirkülasyonu desteklediğimiz işletim detaylarından bir tanesidir.Üç ayrı salonda toplam servis kapasitesi 400 kişi olup,haftanın çeşitli günlerinde tüm salonlarda canlı müzik yapılmaktadır.Genellikle dolu mekan ortalaması ile çalışan işletmemiz bu yaz kuruluşunun dördüncü yılını kutlayacaktır.Hizmet alanlarımız;


Kubbeli Pub Canlı Müzik Programı

Tarihi ve nezih bir ortamda, canlı müzik eşliğinde eğlenmek isterseniz aklına ilk gelen yer Hamam Beyoğlu Kubbeli Salon olmalı.
Gündüz saatlerinde çay, kahve ve en güzel içecekler ile hizmetinize sunulan Hamam Beyoğ lu'nda akşam
saatlerinden itibaren bambaşka bir atmosferde, bambaşka bir hizmet anlayışı sizi bekliyor. Hamam Beyoğlu, asılı duran bir avize şıklığıyla sesleniyor altından geçen yüz binlere.

Şimdi artık eğlence zamanı:)

Akşam 20.30, Hamam Beyoğlu’nda canlı müzik başlar. Bizim mekânda, çok sevgili gitaristimiz Tezer çalar, herkes söyler. Fırsat bulursa Tezer de söyler. Bir vurmalı çalgı ustası olan partneri, tumba ve darbukayla maharetli gö beklere solo dalgaları
yaşatmakla ünlenmiştir.


Hamam’ın müşteri portföyünü, birbirine saygı duyan ve çok özel bir gece yaşamak isteyen, siz sevgili dostlar oluşturuyorsunuz. Sabah saat 04.00’e kadar süren programımızı, haftanın her günü beğeninize sunmak bizlerin bir başka kıvanç nedenimizdir .Güler yüzlü personeli, damak tadınıza uygun lezzetleri ile sizleri bekliyor. Bizimle olmadan eğlenmenin tadına varamazsınız.

FASIL – KANDİLLİ SALON

Beyoğlu gece hayatında Bahçeli Hamam Sokağı önemli yer tutar. Yazı başka, kışı başka bir keyif taşır. “Yine neşe-i muhabbet” der Dede Efendi, hicaz eserinde…“dil-ü canım etti şeyda”Neşe attık içersine, dostlar muhabbeti zaten getirirler…İsmini “Kandilli Salon” koyup, İstanbul’la boyadık bütün duvarlarını.

İstanbul geleneklerini meze, güzelliklerini ise musiki yaptık.Siz seçkin misafirlerimizi ney ile mey ile fasıl dinlemeye davet ediyoruz.Renkli, sıcak, unutulmaz bir Beyoğlu gecesini notalarıyla ”Alamet-i Müzik’a” da Kanunu ile Umut, Solistleri Meltem ve Gitarda Görkem seslendiriyorlar.Fasıl eşliğinde günün stresini atabilir; bir yandan da dostlarınız ile hoş sohbetler edebilirsiniz.

Hamam Beyoğlu’nun huzurlu ortamında kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizleri en uygun şekilde ağırlıyor. Haftanın yedi günü 20.30 ile 02.00 saatleri arasında sizleri bekliyor.

Size özel menümüzün özel yemekleri, ızgara çeşitleri, soğuk ve sıcak mezeleriyle muhteşem bir lezzet şöleninin keyfini çıkarı n.Zengin Menümüzde;8 çeşit zeytinyağlı mezeler, 2 ara sıcak ( paçanga bö reği ve kalamar, sosis ızgara ), ana yemek ( balık, tavuk ve köfte ızgara alternatifli ) salata, meyve ve limitli ya da limitsiz alkolümüz bulunmaktadır.

Değerli m? ?şterilerimizin istek ve arzularına önem veriyor, hizmette en iyiyi hedefliyoruz.Fasıl icra etmeye, hep beraber şarkı söylemeye bekliyoruz.

Hamam Beyoğ lu

since1571

Adres Beyoğlu Hamam İstiklal Cad. Bahçeli Hamam Sk. No:3
Tel 0212 244 88 89
Fax --
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.beyogluhamam.com
Email info@beyogluhamam.com

7- CENEVİZ MEYHANESİ
'' Tarihi Çiçek Pasajı ''
CENEVİZ MEYHANESİ
Çiçek pasajında bulunan Ceneviz Meyhanesi, yerli ve yabancı gurupların gidebileceği, iş toplantılarının yapılabileceği, özel geceler, partiler ve yemeklerin verilebileceği bambaşka bir mekândır.

Oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan Ceneviz Meyhanesine Cuma ve Cumartesi günleri mutlaka rezervasyon yaptırarak gitmek gerekmektedir.

Ceneviz Meyhanesi, guruplara özel Fix Menüleri özenle hazırlar ve sunar.Her tür iş ve insan gurubunu bulabileceğimiz Ceneviz meyhanesi özellikle İlaç sektörü, Bankalar, Hastaneler, Tekstil ve Turizm şirketleri tarafından tercih edilirler.Üniversite öğrencilerinin bütçesini sarsmayan menüsü ile Öğrenci guruplarının tercih ettiği Ceneviz Meyhanesi ayrı ca İş ve Sanat çevresinin özel geceler düzenlediği Çiçek Pasajının nadide meyhanelerinden biridir.

Bambaşka bir dekora sahiptir Ceneviz Meyhanesi…

İlk defa Ceneviz e giden bir insanın bu dekordan gözlerini alabilmesi çok zordur. Eski teraziler, Şömine, eski kapı kilitleri, ütüler, lambalı radyolar ile süslenmiş Ceneviz Meyhanesinin iç görünümü Cumbalı evler arasındaki eski İstanbul sokak meyhanesi tarzında dekore edilmiştir. Halen Adalarda kullanılmakta olan artık İstanbul sokaklarında göremediğimiz Faytonu dikkatleri ü zerine çeker.

Adres istiklal Cad.Tarihi Çiçek Pasajı No:12
Tel 212 245 49 45 - 293 90 69
Fax 245 65 67
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.Cenevizmeyhanesi.com
www.tarihicicekpasaji.com/ceneviz
Email cenevizmeyhanesi@hotmail.com

8-ASLAN MEYHANESİ

Adres Asmalı mescid sofralı sokak No:7
Tel 0212 245 78 79
Fax --
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web --
Email --

9-NAZENDE FASIL

ESKİ BEYOĞLU EĞLENCESİNİN TADI...

Cumhuriyetin ilk yıllarından bu yana İstanbul eğlence hayatının en önemli merkezi Beyoğlu idi.
Nazende Fasıl sizlere o günlerin nostaljisini yaşatıyor. Fasıl heyetimiz herg? ?n saat 21.00’ de başlayıp 01.30’ a kadar sizlere Türk müziğinin en güzel eserlerini icra edecektir.

Gönül sahamız 80 kişilik olup, kullanım alanı 200 m2 dir. Eski mekanların yüksek tavan özelliği ve tam modern havalandı rma sistemimiz eğlencenize ferahlık katacaktır. Sahnede fasıl heyeti...

Keyifle içkinizi yudumlarken, dostlarınızla mutlu saatler paylaş abilirsiniz. Ege yöremizin otlarından yapılan nefis mezelerimiz, Fiks yada Alakart olarak gönül sofranıza tat katacaktır. Alakart mönümüzün dışında kırmı zı ve beyaz etlerin bulunduğu fiks mönü servisimizde bulunmaktadır. Gerek mekanımız gerekse muhteşem tadlarımız ve profesyonel fasıl heyetimizle sı nırsız bir eğlence sunuyoruz.

Adres Hamalbaşı Cad.No:12/A Kat:1
Tel 0212 244 32 32 -244 64 74
Fax 0212 244 33 68
İlçe Galatasaray- Beyoğlu(Balık Pazarı)
İl İSTANBUL
Web www.nazendefasil.com
Email info@nazendefasil.com

10-LİPSOS RESTAURANT

Tarihi Nevizade Restaurantlar zincirine kalite, konfor, lezzet ve tecrübenin birleştiği adını lezzetli bir Ege balığından alan Lipsos Restaurant sizi ve misafirlerinizi kendi misafiri perverliği ve eksiksiz hizmet anlayışı ile ağı rlamaktadır. Yıllardır değişik mekanlarda çalışan arkadaşlar bir araya gelerek Türk mutfağının zengin çeşitleri ve kendine özgü deniz menüleri her zaman seçiminize hazır bulunmaktadır.
Lipsos'u farklı kılan balıklı ve ot mezelerinin lezzeti çeşiti ve fiyatlarının uygunluğudur.
Beyoğlu'nun gece hayatında Nevizade sokağı önemli bir yer tutar. Yazı başka kışı başka bir keyif taşır. Masalar sokağa taşar , dostluklar perçinleşir Beyoğlu'nun bu renkli sokağı Nevizade'de keyifli ve damak tadınıza uygun bir yermek zamanı geçirmek istediğinizde Lipsosu tercih etmenizi umarız…
Zengin Balık Menümü z
Kendine Özgü Deniz Mahsüllerimiz
Değişik Mezelerimiz ve fasılımız ile sizleri ağırlamaktan onur duyarız ...Adres Beyoğlu Balık Pazarı Nevizade Kameriye Sok. No:14
Tel 0212 249 55 86 - 251 02 98
Fax --
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.lipsosrestaurant.com
E-Mail info@lipsosrestaurant.com
Menülerimiz - Fix Menü
Yemeklerimiz

11-DEGÜSTASYON BALIK RESTAURANT

Adres Balık Pazarı No:41
Tel 0212 292 06 67
Fax 0212 244 57 44
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.degustasyonrestaurant.com
Email info@degustasyonrestaurant.com

12-İKİNCİ BAHAR RESTAURANT

Adres Tarihi Çiçek Pasajı İstiklal Cad.Saitpaşa Geçidi No:3/5 Galatasaray İstanbul
Tel 0212 244 50 20
Fax 0212 249 99 52
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.tarihicicekpasaji.com/ikincibahar

13-MAXİGALA

Adres Yeni Galata Köprüsü Altı EH10
Tel#1 0212 519 71 66
Tel#2 0212 513 96 18
İlçe Haliç
İl İstanbul
Email#1 info@maxigala.net
Email#2 rez@maxigala.net

14- EHLİ KEYİF FASIL
Adres İstiklal Cad. Kallavi Sok. No: 8
Tel (0212) 245 89 99
Fax (0212) 251 10 10
İlçe Beyoğlu/ Galata
İl İstanbul/Tünel
Web www.ehlikeyif.com.tr
Email info@ehlikeyif.com.tr

15- GARİBALDİ RESTAURANT

Adres İstiklal Cad. Perukar Çıkmazı (Odakule Yanı)No:3 A Beyoglu
Tel 0212 245 25 22
Cep 0533 384 80 46
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.garibaldi.com.tr
Email garibaldi@garibaldi.com.tr

16-DERSAADET MEYHANESİ

Adres Yeni Galata Körüsü Altı Karaköy Boğaz Tarafı KB.28
Tel 0212 292 70 01 - 02
Fax 0212 292 80 65
İlçe Karaköy
İl İSTANBUL

17-PERA HEZARFEN RESTAURANT

Adres İstiklal Caddesi Beyoglu İş Merkezi No:365
Tel 212 252 58 44
Fax --
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.hezarfenfasil.net

18-MEYHANE-İ SALSANAT

Adres İstiklal Cad.No:114 (Yapı Kredi Kültür Merkezi Karşısı)
Gsm1 0538 989 89 44
Gsm2 0534 672 30 69
İlçe Galatasaray /Beyoğlu
İl İSTANBUL
Web www.salsanat.com
Email salsanatmeyhane@msn.com

19- NEVİZEDE AS PERA
Adres Balık Pazarı Sahne sok. No: 25

Tel 0212 245 69 36 / 252 07 88
Fax 0212 252 87 66
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.aspera.com.tr
Email info@aspera.com.tr

20-SÜTLİMAN CAFE BAR
Adres Hocazade Sok. No:19/1 Sıraselviler
Tel 0212 243 79 73
Tel2 0212 243 79 59
İlçe Taksim
İl İstanbul
Web www.fasilmeyhane.com
Email leventozkeskin@sutliman.com.tr

21- ELMADAĞ MEYHANESİ

Adres Cumnuriyet Cad. Pak Ap. 6 / C 34420
Tel (212) 241 03 20
Fax (212) 241 03 23
İlçe Elmadağ
İl İstanbul
Web www.elmadagmeyhanesi.com

22-ADALI MEYHANE
Adres Tepebasi Bulvarı , Refik Saydam Caddesi 153 80050
Tel 0 212 243 11 26 **0532 581 94 16
Fax 0 212 249 70 66
İlçe Tepebaşı
İl İstanbul
Web www.adalifasil.com
Email info@adalimeyhane.com

23-EGE RUM MEYHANESİ
Adres Galata Residence Apart Otel Bankalar cad. Felek sk. No: 2
Tel 0212 243 96 06 – 245 03 19
Fax 0212 245 03 82
Gsm 0533 950 15 32
İlçe Galata
İl İstanbul
Web www.egerummeyhanesi.com
Email info@egerummeyhanesi.com

24-DEMGAH RESTAURANT
Adres Nevizade Sok.No:12
Tel 0212 245 09 64
Fax: 0212 252 44 26
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul

25-ADA SARAPEVİ
Adres Asmalımescit Sk. No: 14/A Tünel
Tel (212) 245 05 06
Fax (212) 245 80 30
İlçe Beyoğlu
İl İstanbul
Web www.adasarap.com
Email info@adasarap.com

26-MEYHANEİ KEBİR
Adres İstiklal Cad. İmam Adnan Sok.No:10 D:2 (Vakko'nun Karşı Sokağı)
Tel 212 251 22 84
Cep 0536 896 84 84
İlçe Beyoğlu
İl İSTANBUL
Web www.meyhaneikebir.com
Email meyhaneikebir@ajanda.info

Etiketler:
Bu Haber Toplam 27595 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya