Kapat

Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu

Tarih: 12.06.2013

Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu, Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu, Adres, İletişim, Harita


FriendFeed ile Paylaş

Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu

Telefon : 02125680855

Faks : 02125084021

E-Posta göndermek için tıklayınız

Adres : Fevzi çakmak Mah. Osmangazi Cad. 1.Sokak No2 Bağcılar/İSTANBUL / Okulumuz, T1 KabataşBağcılar Tramvay Hattı Son durağına 1 km. mesafede, 98Y, 92Ş Ateştuğla Mecidiyeköy İETT ve Bakırköy Yüzyıl dolmuşları okulumuzun yakınında geçmektedir.
Kurum Kodu : 742573
Kurum Adı : Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu
Telefon : 02125680855 Faks02125084021
WEB Adresi : http://zeynepbediailkokulu.meb.k12.tr
Adres : Fevzi çakmak Mah. Osmangazi Cad. 1.Sokak No2 Bağcılar/İSTANBUL / Okulumuz, T1 KabataşBağcılar Tramvay Hattı Son durağına 1 km. mesafede, 98Y, 92Ş Ateştuğla Mecidiyeköy İETT ve Bakırköy Yüzyıl dolmuşları okulumuzun yakınında geçmektedir.
VİZYON
Her yeni düşünce bir uygarlığın; her eğitimli insan çağdaş ve güçlü bir Türkiye`nin müjdecisidir. Geleceğin Türkiyesi`ni güneş gibi aydınlatmak, yıldızlar kadar yükseltmek ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak, bilimin ışığında yürümek için elele vermek. Atatürk ilkelerinin ışığında, milli eğitimimizin temel amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlerimize bağlı, aydın fikirli, çağdaş düşünceli sorumluluk duygusu gelişmiş, kendine güvenen 21. Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına, ülkemizin ihtiyaç duyduğu alanlarda yetişmek üzere orta öğrenime öğrenci yetiştirmek için varız.
MİSYON
Okulumuz: Öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak,kendine güvenen ve yetenekli insanlar olarak yetişmelerini sağlamak,insanımızı sevgiye,akla,bilime ve teknolojiye dayanarak kültürümüz içinde,milli ruhumuzu,özümüzü ve benliğimizi koruyarak ,yaşayarak,kendisine,ailesine ve milletine yabancılaştırmadan; -Kişilikli ve bilinçli, -Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren, -Kendisiyle ve başkalarıyla yarışabilen, -Kendi mutluluğunu sağlama yanında bunu başkalarının ve toplumun mutluluğu için de değerli ve anlamlı bulan, -Kendini ve milletini daima yüceltmeye çalışan, -Kişilik ve ahlaki karakterde insanlar yetiştirmek için vardır. Çağdaşlığın,teknolojinin,toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak,toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve bir şeyler üretmek için düşünebilen insanlar yetiştirecektir
BAŞARILAR
2009-2010 eğitim öğretim yılı ilköğretim okulları bilgi yarışması Bağcılar İlçe birinciliği. Naci Ekşi Anadolu Lsisesince düzenlenen 2009-2010 eğitim öğretim yılı ilköğretim okulları scrabble yarışması Bağcılar İlçe birinciliği ve Ücüncülüğü. 2011-2012 eğitim öğretim yılı Bu Benim Eserim Projesi İstanbul sergisine katılım. 2011-2012 eğitim öğretim yılı Temiz Okul Sağlıklı Okul Projesi kapsamında “Beyaz Bayrak” ödülü.Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu

Zeynep Bedia KILIÇLIOĞLU(18.05.1913-24.06.1984)

Okulumuza adı verilen Zeynep Bedia KILIÇLIOĞLU, Sefa KILIÇLIOĞLU ’nun eşidir. Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu Hanımefendi adına eşi tarafından yaptırılmıştır. Sarı basın şeref kartı sahibi olan Zeynep Bedia KILIÇLIOĞLU çeşitli gazete ve dergilerde yazılar yazmıştır. “Hanımlar Sizin İçin” adlı bir eseri vardır.

Okulumuz iki bloktan oluşmaktadır. Birinci blok 1987/1988 öğretim yılında ilkokul olarak eğitim öğretime açılmıştır.

1993/1994 öğretim yılında ilköğretim okuluna dönüştürülmüştür. İkinci blok 31/05/1994 tarihinde devlet tarafından yaptırılarak öğretime açılmıştır. Okulumuz B /blok 2007 yılında yeniden inşa edilerek hizmete sunulmuştur. Aynı zamanda A/blokta tadilat çalışması yapılarak depreme dayanıklı hale getirilmiştir.

Okulumuz 2011/2012 eğitim öğretim yılına kadar “ilköğretim okulu” olarak hizmet verirken aynı yıl alınan “12 yıllık zorunlu eğitim” kararıyla; A /blok Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu Ortaokul, B/blok ise Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu adı altında ayrılmıştır.

B/blok (ilkokul), 20 derslik, 4 anasınıfı,1 oyun salonu, 4 idare odası, 1 öğretmenler odası, 1 BT sınıfı, 1 Çok amaçlı salon,1 laboratuvar, 1 Resim atölyesi, 1 özel eğitim sınıfı,1 Beden Eğitimi ve Spor odasından müteşekkil olup anasınıfı dahil toplam 1681 öğrenci,1 müdür,1 Müdür başyardımcısı,2 müdür yardımcısı, 40 sınıf öğretmeni,6 anasınıfı öğretmeni, 2 özel eğitim öğretmeni,6 hizmetli ve 1 güvenlik görevlisi ile eğitim öğretim hizmeti vermektedir.


Teşkilat Şeması

Remzi AYDIN

Recep ÇAKAR

Erol AKDERE
Mehmet ÖCEL

Kerim BAYRAM
Selahattin KARAKOÇ


SINIF ÖĞRETMENLERİMİZ

1A ŞUBESİ
İLKE ERBAŞ

1B ŞUBESİ
FATİH KESKİN

1C ŞUBESİ
TUĞÇE KENDİRCİ

1D ŞUBESİ
YASEMİN GÜNAYDIN

1E ŞUBESİ
NİZAMETTİN AKYILDIZ

1F ŞUBESİ
OSMAN DÖRTYOL

1G ŞUBESİ
ÖZGE AKBABA ŞAHAN

1H ŞUBESİ
UMUT KANADLI

1İ ŞUBESİ
ENVER ATAŞ

1J ŞUBESİ
MURAT SARI

1K ŞUBESİ
ERGÜN GÜZELBİLEN

1L ŞUBESİ
ÖZLEM SAYGI DEBRELİ

1M ŞUBESİ
EMRULLAH ŞAHİN

2A ŞUBESİ
DİLARA YILDIRIM

2B ŞUBESİ
VOLKAN DİLEK

2C ŞUBESİ
MEHMET BATAN

2D ŞUBESİ
FATİK ARAMAZ

2E ŞUBESİ
CEVDET AL

2F ŞUBESİ
MELİKE ÖZTÜRK

2G ŞUBESİ
FATMA AL

2H ŞUBESİ
İLYAS SERİNGEÇ

2İ ŞUBESİ
TARIK GÜZELBİLEN

3A ŞUBESİ
NURTEN YAZICI

3B ŞUBESİ
PINAR TEZCAN

3C ŞUBESİ
ÖZLEM ÇETİNKAYA

3D ŞUBESİ
ENGİN ÖZKAYA

3E ŞUBESİ
BETÜL ÖZDEMİR

3F ŞUBESİ
ÖZLEM KIRCA

3G ŞUBESİ
ELİF SUGEÇTİ

3H ŞUBESİ
ÇİĞDEM DİZMEN

3İ ŞUBESİ
SEVİNÇ OKTOR

4A ŞUBESİ
İLHAN BOYRAZ

4B ŞUBESİ
ALPASLAN KARAKUŞ

4C ŞUBESİ
SÜHEYLA ÇINAR

4D ŞUBESİ
ÖZGÜR TEZCAN

4E ŞUBESİ
ENGİN ÖZDEMİR

4F ŞUBESİ
ÖZAY DİRİK

4G ŞUBESİ
MEVLÜT AKKAŞ

4H ŞUBESİ
ALİ ÇİFTÇİ

4İ ŞUBESİ
TUĞBA SABAHYILDIZI


ANASINIFI ÖĞRETMENLERİMİZ

SEZGİ BİLEK
GÜNEŞ YILDIZ
ZÜLBİYE BOZ
NADİYE BALABAN
GÜLLÜ BALABAN
KERİMAN AKKUŞ

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLERİMİZ

SADİ AKTAŞ
SÜMEYYE GÖRGÜLÜ


REHBER ÖĞRETMENLERİMİZ

UĞUR BAYGÖREN
AZMİ ÇAĞLAR
Etiketler: Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu, Adres, İletişim, Harita, anaokullar, ilkokullar, ortaokullar, liseler, imam hatip ortaokulları, anadolu liseleri, meslek liseleri, anadolu meslek liseleri, meslek ticaret liseleri,

Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu Haritası
Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu 6.3 / 10 puan almıştır. Bu puan 25 kullanıcı puanı 1 yorum baz alınarak oluşturulmuştur.
Bağcılar, Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulu Adres:
.
Telefon:
Bu Haber Toplam 1262 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya