Kapat

Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu

Tarih: 11.06.2013

Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu, Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu, Adres, İletişim, Harita,


FriendFeed ile Paylaş

KOCA YUSUF ORTAOKULU

Telefon : 0212 550 29 25

Faks : 0

E-Posta göndermek için tıklayınız

Adres : Güneşli Mah. Ayçin Sk. No35 34212 Bağcılar. İstanbulOkul Kodu : 742606
Okul Adı : KOCA YUSUF ORTAOKULU
Telefon : 0212 550 29 25 Faks0
WEB Adresi : http://kocayusufoo.meb.k12.tr
Adres : Güneşli Mah. Ayçin Sk. No35 34212 Bağcılar. İstanbul
VİZYON
Öğrencilerimizi bilgi çağının gerektirdiği beceri ve teknolojiyi etkin biçimde kullanan,gelişimin öncüsü ve takipçisi uygar dünyayla bütünleşmiş,her alanda uluslar arası standartlara ulaşmış,Atatürk ilke ve inklaplarına bağlı bireyler olarak yetiştirmektir.
MİSYON
Öğrencilerimizi bilgiye ulaşabilen ve kullanabilen,eleştiren,yaratıcı düşünceye değer veren,öz güveni tam,sosyal çevreye uyum sağlayabilen,içinde yaşadığımız dünyayı seven bireyler olarak bir üst eğitim öğretim kurumuna hazırlamaktır.
Teşkilat Şeması


Hikmet GÜNDÜZ

Arif BİRGEN

Feramuz KARAKUŞ
Sebile KÜÇÜKKAYA
Mihrican YILDIZBAŞ

Okulumuzun Tarihçesi

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmıştır. İlk olarak 1989-1990 eğitim - öğretim yılında; 1. sınıf iki şube, 2. sınıf - iki şube, 3. sınıf - bir şube, 4. sınıf - bir şube, 5. sınıf – bir şube olarak ve 323 öğrenci ile eğitime başlamıştır.

2005 -2006 yılında yıkılıp yeniden yapılarak eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmek üzere hizmete açılmıştır. Okulumuz 1 müdür, 1 müdür başyardımcısı, 4 müdür yardımcısı, 57 öğretmen kadrosu ile 4 ana sınıfı, 1. kademede 29 sınıf, 2. kademede 15 sınıf ve toplam 2531 öğrencisiyle eğitim-öğretime devam etmektedir.

Okulumuz betonarme bina olup, binamız; bodrum, giriş katı, 1. kat, 2. kat ve 3. kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Okulumuzda 24 derslik, 2 Bilişim Teknolojileri Sınıfı, 1 Fen ve Teknoloji Laboratuarı, 1 Çok Amaçlı Salon, 2 Rehberlik Servis Odası ve 1 Kütüphane bulunmaktadır.

Tüm sınıflarımızda ve laboratuarlarımızda projeksiyon cihazı mevcut olup, okulumuzun tüm alanlarında bilgisayar destekli eğitim verilmektedir. Okulumuzun idari bölümlerinde ve Bilgi Teknoloji Sınıflarında internet ağı vardır. Ayrıca okulumuzun koridorları ve bahçesi 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir.

Bahçe ihata duvarları ile çevrilmiş olup, ağaçlandırma çalışmaları yapılmıştır. Zemin asfalt kaplıdır. 1 güvenlik görevlisi mevcut olup, giriş-çıkışlar kontrol altına alınmıştır. Bahçede öğrencilerin oynayabileceği yeterli alan mevcuttur. Ayrıca bahçemizde kantin de bulunmaktadır.Etiketler: Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu, İletişim, Harita Bilgisi, nerede, MAP, nasıl giderim, ilkokullar, ortaokullar, imam hatip ortaokulları, imam hatip liseleri, liseler, meslek liseleri, ticaret liseleri, anadolu liseleri,

Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu Haritası
Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu 5.4 / 10 puan almıştır. Bu puan 9 kullanıcı puanı 1 yorum baz alınarak oluşturulmuştur.
Bağcılar, Koca Yusuf Ortaokulu Adres:
.
Telefon:
Bu Haber Toplam 448 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı:

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya