Kapat

Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu

Tarih: 11.06.2013

Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu, Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu, Adres, İletişim, Harita,


FriendFeed ile Paylaş

KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU

Telefon : 212 630 34 54

Faks : 212 6513821

E-Posta göndermek için tıklayınız

Adres : BARBAROS MAH. 7/2 SOK. BAĞCILAR/İSTANBUL
Okul Kodu : 731890
Okul Adı : KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU
Telefon : 212 630 34 54 Faks212 6513821
WEB Adresi : http://bagcilarkazimkarabekirortaokulu.meb.k12.tr
Adres : BARBAROS MAH. 7/2 SOK. BAĞCILAR/İSTANBUL
VİZYON
Bilimsel ve teknolojik esaslara dayanan yeniliklere ve sürekli gelişmeye açık bir ortaöğretim kurumudur. Öğrencilerini yüksek öğretime maddi ve manevi bakımdan donatılmış olarak hazırlar. Öğrencilerini çağdaş, demokratik, laik ve nitelikli bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlar. Öğrencilerinin yüksek öğretime hazırlanmaları ve başarılı olmaları için tüm olanaklarını kullanır, öğrenci başarısı için tüm ekip ve ekipmanları seferber eder. KÂZIM KARABEKİR ORTAOKULU`nun tüm çalışanları, öğrencileri sürekli gelişmeyi ve değişmeyi ilke edinmiş, gelişim ve değişim için metotlu çalışan bireylerdir.
MİSYON
Öğrencilerin bireysel yeteneklerini dikkate alarak eğitim ve öğretim yapar. Öğrencilerinin bilgili, becerikli, kendine güvenen ve sorunlara akılcı ve çözüm odaklı yaklaşabilen, karşılaştığı sorunları çözebilen bireyler olmasını sağlar. Öğrencilerini ezberci değil, düşünen, düşündüklerini iyi uygulayan ve iyi iletişim kuran bireyler olarak yetiştirir. Tarafsızlık ilkesinden taviz vermez. Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen öğrenciler yetiştirir. Öğrenciler liderlik özelliklerine sahip, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olarak yetiştirilir. Öğrencilerimiz aile, ulus, yurt sevgisi gelişmiş, milli birlik ve beraberlik ruhuna sahip, milli kültür değerlerini benimseyen kişiler olarak yetiştirilir. Okulumuzda öğrencilerimiz, Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda; Atatürk İlke ve İnkılaplarına, anayasada ifadesini bulan Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, demokratik ve laik beceri düzeyi yüksek birer Türk vatandaşı olarak yetiştirilir.

Teşkilat Şeması (OKUL İDARİ YÖNETİMİ)
Murat BAKLA

Selvinaz Arslan
Davut Kaya
Zekeriya Alıcı
Şükrü Terzioğlu
Berat Bülent Yıldız

ÖĞRETMENLERİMİZ
Fen ve Teknolojileri

Mehmet Karadağ
Süleyman Şahintaş
Zümrüt Ürer
Özlem Mildan

Sosyal Bilgiler

Eda Yılmaz
Mustafa Karadoruk
Sosyal Bilgiler

Türkçe

Şehabettin Gedik
Meryem Yiğit
Mehmet Yıldız
Yalçın Özbek

Tarihçemiz

Okulumuz, 1999 öğretim yılında eğitim ve öğretime açılmıştır. Okulumuz 53 derslik, 5 idari oda, 1 Bilişim Teknolojileri laboratuvarı, 1 Fen laboratuvarı, 1 çok amaçlı salon, 1 spor salonu ile hizmet vermektedir.68 öğretmenimiz ile eğitim-öğretimimiz devam etmektedir. Okulumuzda 2000`in üzerinde öğrenci mevcuttur. Okulumuzda tam gün eğitim verilmektedir.

Etiketler: Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu, İletişim, Harita Bilgisi, nerede, MAP, nasıl giderim, ilkokullar, ortaokullar, imam hatip ortaokulları, imam hatip liseleri, liseler, meslek liseleri, ticaret liseleri, anadolu liseleri,

Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu Haritası
Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu 6 / 10 puan almıştır. Bu puan 19 kullanıcı puanı 1 yorum baz alınarak oluşturulmuştur.
Bağcılar, Kazım Karabekir Ortaokulu Adres:
.
Telefon:
Bu Haber Toplam 950 Defa Okunmuştur.
Facebook hesabınızla yorum yapın, Onay Beklemeyin!
   
Henüz Bu Konu Hakkında Herhangibir Yorum Yapılmamış. Yorum Yapmak İstiyorsanız Tıklayınız!
Toplam Yorum Sayısı: 0

Künye

Siteye ait künye bu bölümde sergilenecektir.

Son Twitler

  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 2 saat önce
  • @kullaniciOto paylasim özellikli twitter sosyal box

    - 3 saat önce

Sosyal Medya